Şimdi Ara

iOS 13 uygulama silmeyi kolaylaştıracak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iOS 13, yalnızca yeni özellikler değil, işletim sistemi deneyimini daha da iyileştirecek ve bazı özelliklerin kullanımını kolay hale getirecek küçük iyileştirmeler de sunacak. Bunların başında da uygulama silme işleminin kolaylaştırılması geliyor.

Alternatif silme yöntemi

Apple, kullanıcılardan bu konuda aldığı geri bildirimleri dikkate alarak iPhone ve iPad’lerdeki uygulama kaldırma biçimini iyileştirdi. Şu anda, iPhone'unuzda bulunan bir uygulamayı kaldırmak, ana ekranda yapacağınız uzun basma hareketine bağlı. Her simgedeki X düğmesine basarak, bir veya daha fazla uygulamayı ana ekrandan kaldırabilirsiniz ve bu birkaç saniyeden fazla sürmez. Ancak iOS 13 ile Apple, uygulamaları kaldırmak için bize alternatif bir yöntem de sunacak.

Twitter kullanıcısı Brian Stucki tarafından yayınlanan bir tweete göre, Cupertino merkezli teknoloji devi, App Store'da kullanıcıların herhangi bir uygulamayı kaydırıp bir saniyede silmelerini sağlayacak yeni bir menü sunacak. Ancak, her uygulama için bir kaydırma işlemi gerekli, bu nedenle birkaç uygulamayı kaldırmak istiyorsanız, az önce bahsettiğimiz giriş ekranına dönmeniz gerekebilir. iOS 13 işletim sisteminin, bu yılın Eylül ayında kullanıcılara sunulacağı da sızan bilgiler arasında.

• Çok güzel küçük küçük detaylar mevut...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • inanilmaz, kusursuz bir isletim sistemi kerametleri yavas yavas ortaya cikiyor.her kerametini ortaya sermek 6 ay surer

• Ben mi yanlış biliyorum yoksa Android'e kendini bildim bileli var olan bir özellik mi?

Olabilir sorun o değil ama DH'de bir şeyi Apple sonradan yapınca Androidin adı sanı yok durumun tersi olunca ise Apple'ın adi mutlaka geçiyor.

Tarafsızlık lütfen

• Ana ekranda silmek varken neden AppStore ile uğraşılsın. Bu kolaylaştırma değil, sadece bir alternatif.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 10 Haziran 2019; 14:32:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • “iOS 13 işletim sisteminin, bu yılın Eylül ayında kullanıcılara sunulacağı da sızan bilgiler arasında.” şu ifadeyi yazmamın anlamı nedir ? Her sene farklı bir tarihte mi sunuluyor final sürüm. Gereksiz bir cümle olmuş....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FthK. -- 10 Haziran 2019; 15:42:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS Android kadar kullanışlı olmasa da stabil çalışıyor.
  • bkaakco kullanıcısına yanıt
    Bu özelliğe bile şunda bunda daha önce vardı diyen olmuş 😂

App Store kalitesi zaten belli, yaklaşabilen yok. Diğerleri düşünsün.

• Benim için kullanışlı olması değil kafamın rahat olması önemli diyenler için birebir marka Apple’dır. Sıfır sıkıntı yüksek müşteri memnuniyeti...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.