Şimdi Ara

Xbox Elite Controller 2 tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • E3 konferansını tamamlayan Microsoft, merakla beklenen konsolunun yanında yeni kontrolcüsünü de duyurdu. Oyuncuların beğenerek kullandığı Xbox Elite Controller yeni sürümüyle karşımıza çıkıyor. Xbox Elite Wireless Controller Series 2 ismindeki oyun kolu, USB-C ve Bluetooth desteğine sahip.

Daha fazla dayanıklılık ve kişiselleştirme

Xbox Elite Wireless Controller Series 2 kullanıcıların daha fazla kişiselleştirme yapmasına imkan tanıyor. Örneğin kontrol çubuğunun gerginliğini ayarlayabiliyorsunuz. Yanında gelen tornavida benzeri araç ile istediğiniz sertliğe getirmeniz mümkün. Ayrıca eski versiyonda olduğu gibi kontrol çubukları için farklı konfigürasyonlar (boyut, doku vb.) kullanabiliyorsunuz.

Microsoft’un belirttiğine göre yeni kontrolcünün şarj edilebilir bataryası tek şarjla 40 saate kadar oyun deneyimi sunabiliyor. Alt kısımları ise tutuşunuzu rahatlatmak için kauçuk malzeme ile kaplanmış. Dayanıklılık konusunda da özel çalışmalar yapıldığının altı çizildi. Son olarak üç farklı tuş profilini hafızada tutabildiğinizi belirtelim.

Ayrıca Bkz.Yeni nesil Xbox duyuruldu: 8K grafikler, 120fps desteği, SSD depolama ve ışın izleme

Kısacası sevilen Xbox Elite Controller modeli yeni özellikler ile güncelleniyor. Xbox Elite Wireless Controller Series 2’nin ilk görüntüsü sızdırılalı neredeyse bir yıl olmuştu. Sonunda gün yüzüne çıkmış oldu. Yeni oyun kolu 4 Kasım tarihinde 24 ülkede 179.99 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak. Etkinlik esnasında gösterilen tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

• çok pahallı ...ama değer daha önce kullandım playstation koluna nazaran rahat ve ergonomik
  • Ekran kartı fiyatına oyun kolu hmmmm...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 165 euroya xbox one s + 2 tane kol aldım gerisini anlatmaya gerek yok heralde :D

• Sonunda dahili pil koymayı akıl etmişler.

• Hobar kullanıcısına yanıt
    Pratikliği öldürmüşler. Bir bu kalmıştı şarj olmasını beklemediğimiz.

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Kablo takıp hem şarj edip devam edebiliyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu tasarıma bir türlü alışamıyor ps kolu cuk diye oturuyor elime
  • Hobar kullanıcısına yanıt
    Kabloyla oynanacaksa zaten ortada pili-bataryayı dert edecek bir durum olmuyor ki. Kablosuz olarak oyuna devam etmek için anca ikinci bir şarjı dolu kol gerekiyor. AA şarj edilebilir piller evrensel olduğu için güzel bir seçenekti bana kalırsa. Oyun ve şarj kiti diye çıkartılabilir batarya vardı. Yenisini takıp devam edebilirsin.

Dahili bataryanın kontrolcü için ne gibi bir avantajı var? Benim bildiğim yekpare bir tasarıma sahip olmasından başka bir avantajı yok. Dezavantajları ise daha fazla.

• Önce o hantal rb, lb tuşlarını düzeltsinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orange dragon

Ekran kartı fiyatına oyun kolu hmmmm...
    Razer klavye fiyatına kol işte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Sonunda dahili pil koymayı akıl etmişler.
    Bilerek koymuyorlardı. Kullanıcı tercihine bırakıyorlardı. Play&Charge kiti ile şarj edilebilir pil takılabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Çürük Kemik

Önce o hantal rb, lb tuşlarını düzeltsinler.
    Ne var ki onlarda Forza Horizon 4 oynarken bayağı yardımcı oluyor kalın olması.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

Ne var ki onlarda Forza Horizon 4 oynarken bayağı yardımcı oluyor kalın olması.

Alıntıları Göster
    ps4 kolu gibi yumuşak değil o tuşlar. çok sert ve çok ses çıkartıyorlar.
  • Çürük Kemik kullanıcısına yanıt
    F710 kullanıyorum ve susuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: e-acar

F710 kullanıyorum ve susuyorum
    Bilirim o kolu halime şükrettim.

• Dünya nın en ıyı game padi zaten xbox padi idi bu ise artık son nokta her xbox sahibinin edinmesi gereken bir ürün inanılmaz rahat.

• Çok iyide pahalı ya. X360 kolundan sonra xone kolunun rb lb sini bende sevmedim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.