Şimdi Ara

Xiaomi, MIUI arayüzündeki reklamları azaltacağını açıkladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Akıllı telefonlarında Android tabanlı MIUI arayüzünü kullanan Xiaomi'den kullanıcıları sevindiren bir haber geldi. Şirket rakiplerine oranla makul fiyatlarla sunduğu cihazların arayüzünde reklam yayınlıyor ve gelen haberlere bu reklamlar azaltılarak, kullanıcının ihtiyaçlarına göre optimize edilecek.

Kullanıcılar bir nebze de olsa mutlu

Xiaomi gelecek MIUI sürümünde, arayüzde çıkan sinir bozucu pop-up reklamları azaltacağını resmi olarak açıkladı. Bu reklamlar Çinli şirket için önem arzediyor ve cihazların fiyatlandırmasında bile rol oynuyor olmasına rağmen, Xiaomi bu noktada kullanıcıların isteklerini bir nebze de olsa gerçekleştirme kararı aldı.
    Yapılan açıklamalara göre şirket reklam sayısını azaltacağı gibi, kullanıcılar açısından olumsuz olarak görülebilecek reklamların da engellenmesini sağlayacak bir sistem geliştiriyor. Alınan bu kararın Hangi MIUI sürümünde devreye sokulacağı ise şimdilik açıklanmış değil.

• Xiaomi'de tavsiyeleri al seçeneğini kapatarak engelleyebiliyorsunuz zaten. Sistem uygulamalarından 'Msa' yı kaldırınca da kökten gidiyo reklamlar zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • +1. 6 aydır kullanıyorum ilk birkaç gün hariç reklam görmedim.
  • Xiaomi de kapatılıyor reklamlar.Ben kapattım çıkmıyor mi8 lite cihazimda.

• Azaltmasa ne olur ki,görmek istemeyen kapatabiliyor 2 senedir reklam yok.

• Fiyat ucuzsa ürün sensin. Ben olsam arttırırdım nasıl olsa ucuz diye alıyorlar

• Custom rom çakın geçin bu işleri bilmeyende neden xiaomi alıyor anlamış değilim.

• Editör arkadaş ne bilsin Xiaomi kullanmıyor ki bilsin reklamların tamamen istenirse kapatılabileceğini

• rosedaled3 kullanıcısına yanıt
    nasıl kapatıyorsun hocam uygulama reklamlarını

• YuRYTR kullanıcısına yanıt
    Xiaomi nin uygulamaların da ayarlar kısmında tavsiyeleri al seçeneğini kapatınca reklam çıkmıyor.Genel olarak sorduysan adclear apk indirip komple reklamlardan kurtulabilirsin ama şarj tüketimini biraz arttırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rosedaled3 -- 10 Haziran 2019; 23:14:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.