Şimdi Ara

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated Konsollar ve PC için Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yayıncı THQ Nordic ve geliştirici Purple Lamp Studios, 2003'te PlayStation 2, Xbox ve GameCube için çıkan SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom oyununun remake versiyonu SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated'i PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için duyurdu. Çıkış tarihi açıklanmadı.

Oyunun tanıtım yazısı:

Hazır mısınız çocuklar? Sünger ihtişamının hiç bozulmadan aktarıldığı bu tekrar yapımla kült geri dönüyor! SpongeBob, Patrick ve Sandy olarak oyna, uğursuz Plankton'a suçtan kazandığının Bay Yengeç'ten kazandığından bile daha az olacağını göster. Güçlü baloncuklarınla Bikini Bottom'ı delirmiş robotlardan kurtarmak ister misin? Neden istemeyesin ki? Yeni çok oyunculu modda güç birliği yapalım mı? Savaş başladı bile!

OYUN ÖZELLİKLERİ
    - SpongeBob, Patrick ve Sandy olarak oyna ve her birine özel becerileri kullan
    - Plankton'un, Bikini Bottom'ı çılgın robotlarıyla ele geçirme planını engelle
    - Çok sevilen seriden sayısız karakterle buluş 

TEKRAR YAPIM ÖZELLİKLERİ
    - Gelmiş geçmiş en iyi SpongeBob oyunlarından birinin, birebir tekrar yapımı
    - Yüksek kalite görseller, modern çözünürlük seviyesi, titizlikle iyileştirilmiş oynanış
    - Çevrimiçi ve yarım ekranda, iki oyuncuya kadar oynanabilen yeni sürü modu
    - Robo Squidward bölüm sonu kapışması ve orijinal oyundan çıkarılmış daha pek çok içerik 

Teaser fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

• Boş işler

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Sünger Bob oyunu açığı vardı..Zevkle oynayacaktır küçük yaştaki kardeşlerimiz

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • MTV'deki iki saykonun oyununuda isteriz.

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated Konsollar ve PC için Duyuruldu

MTV ve Nickelodeon akıllara zarar TV kanalları. 90'larda az çile çektirmedi bu iki kanal.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Grafitty-G

Boş işler

sana ve senin gibi düşünen boşlara göre öyle.Küçük yaştaki kardeşlerimiz için ideal bir oyun
  • Bebek oyunlarına harcıcak vaktim yok!.
  • Vallahi 20 yasindayim ve cocukken hep oynamak istemistim ama konsol'um yoktu. Bu habere cok sevindim,cikinca alir oynarim vallahi.
  • Hatırladığım kadarıyla oyunun orijinali minigame kafasında ilerliyordu günümüzde tutmaz bu formül umarım ilgi çekici şeylerle gelirler SpongeBob çok uzun bir seri güzel materyaller çıkabilir
  • Güzel yapsalar da bari bizde oynasak
  • Su oyunlara yani bu tip oyunlara harcanan ugras emek yazik ya. Hayir kurumuna bagis yapsalar daha cok geri donus alirlar...
  • Çoluk çocuk sevinir işte ne güzel. 3-7 yaş için en uygun oyun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.