Şimdi Ara

Huawei’ye göre telefon üretimi hâlâ tam kapasitede devam ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son yaşananların ışığında Huawei hakkında ortaya çıkan çok sayıda rapor, firmanın Foxconn fabrikaları ve kendi fabrikalarının bazılarında üretimi durdurduğunu ifade ediyordu. Çinli firma, bu iddiaları yalanladı.
    Bir Huawei yetkilisi tarafından yapılan açıklamaya göre üretim kapasitesinde herhangi bir azaltma söz konusu değil, üretim tam hızda devam ediyor.
    Medyana gelen olayların da etkisiyle satışları azalması beklenirken arka arkaya reklamı yapılmış olan Huawei, Amerikan başkanını sevmeyenler tarafından da daha sempatik bulunan bir hâle geldi. Şimdiye kadar yapılan anketlere göre de firmanın popülerliğinde pek bir düşüş yok, aksine yükseliş var.

• Bu iplerin amerikanin elinde oldugu gercegini degistirmez..

• WB kullanıcısına yanıt
    onu değiştirmez zaten onu değiştirebilecek şeyler sayıcı oldukça az. ama güzel oldu.

• WB kullanıcısına yanıt
    ipler Amerikanın elinde olabilir, ama bu politika ile devam ederse elindeki ipleri kaybedecek

• ABD başkanını sevmiyorum ama bu Huawei’ye sempati duymama sebep değil. Saçmalamışlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei önce biter ama huawei kendi işletim sistemini yapsa kaç yazar diğer tüm markalar hala android kullanmaya devam edecek. Zte ye ne cezalar kesildi ama ödeyip hala amerikada telefon satıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çinlilere teknolojiyi öğrettiler pişman oldular, Şimdi de zorbalığı öğretiyorlar Bazı kafalar kalas gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Huawei önce biter ama huawei kendi işletim sistemini yapsa kaç yazar diğer tüm markalar hala android kullanmaya devam edecek. Zte ye ne cezalar kesildi ama ödeyip hala amerikada telefon satıyorlar
    doğru, diğer tüm marklar android kullanmaya devam edecek ama alternatif üretmek için eskisinden çok daha fazla efor sarf edecekler. ayrıca alternatif olarak yine android tabanlı işletim sistemi olacak. yani android uygulamaları eğer bir kısıt yoksa yine çalışacak.
  • Ara ara android telefonlara geçsem de genelde hep iPhone kullandım ve hâlâ da kullanıyorum ama bir sonraki telefonumun Huawei olmasını artık gerçek anlamda düşünmeye başladım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.