Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (2575. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
52.776
Cevap
91
Favori
1.663.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25732574257525762577
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maxpayne_88

Tilki ile pusata ne oldu ?

polat tilkiyi öldürdü sanıyo, ama havuzdan kurtuldu. dizinin jeneriğinde ismi var. lakin daha ortaya çıkmadı
    yakında çıkar ortaya efsane

pusat da gözaltına alındıkdan sorna daha ortaya çıkmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uzaylı Yaratık -- 8 Ekim 2015; 21:28:10 >
  • Tilki yi fazla abarttılar ölsün artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu hoca ve cahit karakterlerine irite oluyorum. Her gördüğümde aklıma 8.sezon geliyor. Bu arada Hüsnü'ye ne olmuş böyle kuru bir karakter ve ses tonuna sahip değildi. İyice batırmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raven93 -- 8 Ekim 2015; 21:41:09 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şişko bile yusuftan daha iyi rol yapıyor. Adamda ne oyunculuk var ne ses var.

• Allah tan şu kgt ekibini temizledi terminatör lise dizilerine çevirmişlerdi

• Marcus hemen Gölge reyizi satmaya çalıştı hiç üzülmedim ölmesine. Gölge reyizi satan bizden değildir.

• diziyi sırf eleştirmek için yorum yazan ergenler kaynıyor
    iyiki diğer takıldığım forum bura gibi ergen kaynamıyor herkes mantıklı yorum yapıyor ve buranın 100 katı aktif

biri polata laf atar, biri cahite, biri defne samyeliye yok spikermiş nasıl oynarmış

liseliler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiesto188 -- 8 Ekim 2015; 21:55:50 >
  • Tiesto188 kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarına katılıyorum sadece Defne Samyeli hariç kadın montajlanmış gibi hiç yakışmıyor diziye.

• quote:

Orijinalden alıntı: .SubZero.

Yazdıklarına katılıyorum sadece Defne Samyeli hariç kadın montajlanmış gibi hiç yakışmıyor diziye.

ben beğendim nedense

yani çok güzel kadın başta fena değil hareketleri

yukarda bide akif yazmışım cahit olacakdı o
    hayır yani cahitten daha başka ne beklıyonuz adam oynuyo işte
  • Reklam sonrası epey geriye sarma olayı tekrar başladı. Oldu olcak dizinin başına sarın aw

• quote:

Orijinalden alıntı: Tiesto188

diziyi sırf eleştirmek için yorum yazan ergenler kaynıyor
    iyiki diğer takıldığım forum bura gibi ergen kaynamıyor herkes mantıklı yorum yapıyor ve buranın 100 katı aktif

biri polata laf atar, biri cahite, biri defne samyeliye yok spikermiş nasıl oynarmış

liseliler

Daha önceki mesajımda da belirttiğim gibi yıllardır yayınlanan Kurtlar Vadisi dizisinin tek bir bölümünü bile kaçırmamış kemik izleyicilerden biriyim. Diziyi şu an kendi kendime çok eleştiriyorum ama hala belki düzelir umuduyla izlemeye devam ediyorum.

Yazdığın mesajı üzerime alındım. Haber spikeri olarak tanıdığımız Defne Samyeli'nin böyle bir efsane dizide neredeyse ikinci karakter olmasını yadırgadım. Daha iyi bir kadın oyuncu beklerdim. Hani kadına karşı önyargım da yok, kendisini severim. Ama yok bu dizide olmamış. Yakıştıramadım yani, açık ve net.

Bunları duymaktan neden rahatsız oldun ki? Ya da eleştiri yapanlar liseli mi oluyor? Yaşın kaş bilmiyorum ama muhtemelen benden küçüksün. Belki de ben KV'yi televizyonda izlerken, senin o diziden haberin yoktu.

Neyse, bu diziyi seven insanların da diziyi eleştirebileceklerini aklınızdan çıkarmadan mesaj atmanızı rica ederim. Eleştiren kişilere liseli gibi seviyesiz sıfarlar kullanmanız hiç hoş değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tiesto188

quote:

Orijinalden alıntı: .SubZero.

ben beğendim nedense

yani çok güzel kadın başta fena değil hareketleri

yukarda bide akif yazmışım cahit olacakdı o
    hayır yani cahitten daha başka ne beklıyonuz adam oynuyo işte

Bak özellikle geçen sezondan beri benim de Cahit'e bir sempatim var, bu konuda hemfikiriz :)

Eski Cahit yerine yeni Cahit ve o girdiginde çalan müzikleri tercih ederim.

• Yarım saattir eski kurtlar vadisi pusuyu izliyor gibiyim bayağı hoşuma gitti

• @reguse

hocam sırf eleştiri yazılıyor arka sayfalara falanda baksana

yahu artık eski kurtlar vadisi olması zaten zor bunu bizde biliyoruz
    ama biraz yapıcı olalım, 1 tane kurtlar vadimiz var onuda sırf eleştiri herkes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiesto188 -- 8 Ekim 2015; 22:31:50 >
  • Tiesto188 kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeşim ama onları umursama, blokla geç. Burada biz bize eğriye eğri doğruya doğru konuşuruz dizimizi.

Bu arada bu bölüm benim de hoşuma gitti

• aynen bölüm iyi
  • Gölge'nin ordu kurma yöntemini sevdim.

• Aga nedense bu bölüm bana sarmadı sıkıldım sanki diğer bölüme göre aksiyonu mu az nedir. Mülteci kurtarma olaylarından heralde.Sıktı artık bu mevzular çünkü. Polat abimiz birilerini kurtarmasın artık. Bak Gölge başkana hedefi büyük vizyon sahibi tutturdu kral olacam Babil'i kuracam diye sen hala hastane bas mülteci kurtar

• Cidden çok iyi büm ve sahbeleride ciddiye almışlar, mesela cahitin minibüsün önünü lesme sahnesinde arabyı zorlamışlar ama bir kaç sene önce çekilseydi aynı sahne 20 kmh ile çekerlerdi.

Dayak sahneside güZeldi.

Yusufa bir eleştiri daha eģer honda asimo'ya silikondan deri ve yüz yaptık deseydi aynı yusuf gibi olurdu.

Mavi arkaplan insanın gözünü yoruyor ve soğuk bir hava katıyor en iyi renklendirme atv de idi (edho nunki de şuan güzel örnek olarak)

• la aynı sahneyi yine izletiyorlar yine en başa sardı
  • 
Sayfa: önceki 25732574257525762577
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.