Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (2533. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
52.776
Cevap
91
Favori
1.663.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25312532253325342535
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Tilki stefan için kardeşim değil diyerek blöf yaptı demiştim önceki sayfalarda , öylede oldu görünen köy misali.

Martin elifi kacıramayacak.hastanenin cıkısları belli erhan cahit polat hepsini tutacak zaten.Gizli çıkıs vs varsa martin bunu zaten bilemeyeceği için ya elifi kacırırken yakalancak ya da kacıramayacağını anlayıp saklanıp kacıcak martin.

Umarım pusat ölmez böyle bi dizide gereksiz kadın oyuncular varken son derece gerekli pusat gibi adamların ölüp çıkması saçma olur.

Zaten öleceğini de zannetmiyorum.

Fragman çıksın değerlendiririz tekrar artık.

Yine tahmin ettiğim gibi oldu. Pusat ölmedi ,martin elifi kacıramadı.

Ama bu bölüm cok fena olacak kan gövdeyi götürecek gibi gözüküyor.

Elif'e birşey olmadı merak etmeyin.Olsaydı leyla polat ölmüş gibi ağlardı

Polatın dövdüğü büyük ihtimal martin çünkü Safiye ağlıyordu.Martin dışında birisine birşey olsa safiye dışında o sahnede herkes ağlardı Safiye martin hakkında birşey hatırlamadığı için öldüğüne ağlıyor kuvetle muhtemel.

BU arada settar ağanın yeğenleri neden silah çekti polata ? Bi sorunları yoktu bildiğim kadarıyla.

Harika bir bölüm bizi bekliyor vallahi heyecanla izleyeceğim.

BU senede bitmeyecek KV PUSU en çok buna seviniyorum.Aptal saptal pembe dizilerin kol gezdiği yerde böyle bir dizi bitmez , bitmemeli.

Kösem sultanda geliyor eylül ayında.İnşallah aynı güne koymak gibi bi salaklık yapmazlar kösemi.

Yoksa kendi ayaklarına sıkarlar.Kim napsın polat varken kösemi
  • Aman Allah'ım bu ne lan sinema filmi gibi. Perşembe gelsin biran önce. Polat'ın saçlar gidince kilo ortaya çıkmış. Kilo ver biraz adam

Harika bir bölüm bizi bekliyor.
  • abdülhey geri dönüyor sonunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: axelfoly

abdülhey geri dönüyor sonunda

Aynen.. Sok oldum,bakalim nasil geri dondurecekler...Aradan cok uzun zaman gecti..abdulheyin tekrar senaryoya dahil edilmesi biraz sacma olucak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • axelfoly kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar cahilliğime verinde abdülhey nereden çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mry_82

arkadaşlar cahilliğime verinde abdülhey nereden çıktı

http://www.posta.com.tr/magazin/HaberDetay/Abdulhey-Kurtlar-Vadisi-ne-geri-donuyor.htm?ArticleID=284760
  • mry_82 M kullanıcısına yanıt
    Onu ben de anlamadım ama haber sitelerinde yazıyor.
    Elinde bomba patlayan adam diziye geri dönebiliyorsa, Kara da dönsün ne farkı var 20 kurşun yiyen adamla elinde bomba patlayıp uçan adamın dönmesi arasında sanki
    Hanedanlardan girdiler Tilkiden çıktılar, şimdi de Abdülhey'i sokacaklar zaten gereksiz bir sürü adam yetmiyormuş gibi birini daha geri sokacaklar...Senaristlerin sorunu bu: senaryonun başlangıç ve bitiş noktalarını bağlayamamak,daldan dala atlayıp senaryoyu karmaşıklaştırmak ve gizemli bir çok konuyu açığa kavuşturmadan üstünü kapamak. Hal böyle olunca izleyici kafasında birleştirmeye çalışıyor her şeyi ama sonuç hüsran. Kirve bu işin neresinde,Karahanlı'ya Feraye ile yapılan suikast girişimi, Nizamettin ve Davut mabettenmiş ama işin neresinde, Fuat Aras Büyükada'daki Tapınakçıyla aynı kişi mi, Yüce Efendi dedikleri adamı Martin gibi göstermeye çalışmışlardı sonradan unutturdular ve son olarak Yüce Majeste seçimi ve Hanedanlar Toplantısı vs vs. Sürekli senaryo yarım yamalak kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpmirza -- 2 Haziran 2015; 15:55:51 >
  • quote:

quote:

Tilki stefan için kardeşim değil diyerek blöf yaptı demiştim önceki sayfalarda , öylede oldu görünen köy misali.

Martin elifi kacıramayacak.hastanenin cıkısları belli erhan cahit polat hepsini tutacak zaten.Gizli çıkıs vs varsa martin bunu zaten bilemeyeceği için ya elifi kacırırken yakalancak ya da kacıramayacağını anlayıp saklanıp kacıcak martin.

Umarım pusat ölmez böyle bi dizide gereksiz kadın oyuncular varken son derece gerekli pusat gibi adamların ölüp çıkması saçma olur.

Zaten öleceğini de zannetmiyorum.

Fragman çıksın değerlendiririz tekrar artık.

Yine tahmin ettiğim gibi oldu. Pusat ölmedi ,martin elifi kacıramadı.

Ama bu bölüm cok fena olacak kan gövdeyi götürecek gibi gözüküyor.

Elif'e birşey olmadı merak etmeyin.Olsaydı leyla polat ölmüş gibi ağlardı

Polatın dövdüğü büyük ihtimal martin çünkü Safiye ağlıyordu.Martin dışında birisine birşey olsa safiye dışında o sahnede herkes ağlardı Safiye martin hakkında birşey hatırlamadığı için öldüğüne ağlıyor kuvetle muhtemel.

BU arada settar ağanın yeğenleri neden silah çekti polata ? Bi sorunları yoktu bildiğim kadarıyla.

Harika bir bölüm bizi bekliyor vallahi heyecanla izleyeceğim.

BU senede bitmeyecek KV PUSU en çok buna seviniyorum.Aptal saptal pembe dizilerin kol gezdiği yerde böyle bir dizi bitmez , bitmemeli.

Kösem sultanda geliyor eylül ayında.İnşallah aynı güne koymak gibi bi salaklık yapmazlar kösemi.

Yoksa kendi ayaklarına sıkarlar.Kim napsın polat varken kösemi

fragmanın sonunda polatın dövdüğü adam büyük ihtimal settarın yeğenidir. ondan önceki sahnede cahit in klasik çakma kabadayı yürüyüşünde karşısına çıktığı adam martin'dir bence... çünkü polat adama kimsiniz lan siz diyo yani biraz küçümseme var burda kimse polatın düğününe gelip kapıdaki korumalara silah çekemez çünkü polat altta kalmaz
  • Pusat'ın kalbi durmuştu o ne canlılık öyle yahu... Adamlar isteyerek filmi rezil ediyorlar resmen.
  • Abdulhey olayı da başlı başına bir saçmalık. İnşallah yalan haberdir.
  • Abdül gelmesin ya hiç sevmiyorum oyunculuk falan sıfır adamda.
  • abdulhey gelmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 2 Haziran 2015; 21:41:26 >
  • Kenan Çoban: Kurtlar Vadisi’ne katıldığım haberi doğru değildir. Böylesi bir şey söz konusu değildir. Saygılarımla

http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/paparazzi/29176441.asp
  • Herkesin büyük bir merakla beklediği o an geldi. Kurtlar Vadisi Pusu’da düğün heyecanı yaşanacak. Çok önemli konukların yer alacağı Polat ile Leyla’nın düğününde neler olacak? Elif’i kaçırmak için her yolu deneyen Martin sonunda istediği fırsatı Safiye’nin davetiyle bulacak. Hedefinin Rakka' da olduğunu öğrenen Yusuf oraya gitmek için nasıl bir plan yapacak? Kardeşinin ölüm töreninde intikam yemini eden Tilki Andrei kiminle işbirliği yapacak?

• Ulan ne günlerdi ya polatın eski haline bak birde şimdi ki haline az kilo ver be adam
  • Abdülhey'i ,yüzünü değiştirerek sokacaklarmış. Bakalım...
  • Çok söylentiler var bu ölecek bu dönecek diye iki bölüm kaldı zaten büyük sürprizlerle bitecek gibi sezon bekleyip göreceğiz
  • komedi ya yazıklar olsun

• Yahu Necati Şaşmaz olsanız bırakın diziye geri getirmeyi yüzüne bile bakarmısınız

• 
Sayfa: önceki 25312532253325342535
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.