Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (2518. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
52.776
Cevap
91
Favori
1.663.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25162517251825192520
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bölüm bomba gibi başladı azalarak düştü aksiyon sanki. Tilki'nin Polat'la karşılaşması beklediğim gibi olmadı sanki. Konuşmalar daha başka olabilirdi. Bir de Zülfikar'ı hiç karıştırmasalar daha iyimişti. Genel olarak harika bölüm diyebiliriz sezonun diğer bölümlerine nazaran Martin keline uyuz oldum birader öldürsünler artık ve umarım Tilki ölmez...Abi adam karizma adeta
  • Ya 256.bölümü izliyorum da şu baltazarın balta bileylemesi falan, ya bunlar ne kadar gereksiz, ne kadar saçma ayrıntılardır yahu... Herşey 4/4'lük, herşey bitti, bbi bu gösteriler kaldı eksik, valla iyice cılkı çıktı yuh artık. Ne kadar çocukca bi fikirdir ki bunu kalkıp senaryoya ekle, bu kadar mı basit yani. Gerçekten nasıl uyuz oldum o sahneye anlatamam yani...
  • Uzun bir aradan sonra ilk defa güzel bir bölüm izledik. Özlemişiz valla ne yalan söyleyeyim.

Tilki efsanesi süperdi. Adam gerçekten karizma. Keşke diğerlerinin de dediği gibi bi flashback görebilseydik. Olsun bu bile yeter.

Konsey dağıldı bi anda. Süperdi o sahneler. Mete niye hala ölmüyor anlamış değilim. Mete taa Sencer döneminden karakter miydi dizide, daha önce de varmıydı unuttum.

Umarım Pusat ölmez, Settar Ağa ölür.

Erhan'ı tekrar çatışmalarda görmek acayip sevindirdi.

Martin keline çok sinir oldum.
  • Son 2 sezonda giden Pusu ya göre harkulade bir bölüm izledik bana göre tek eksik Flasbackdi Polat ofise geldiğide 1 tutam olsun eskileri hatırlamalıydı onun harici operasyonlar Tilki felan hepsi çok iyidi bu sezonun ilk bölümünden sonraki en iyi hatta daha bile iyiydi Polatın operasyonu ofise dönüş felan kusursuz eksiksiz bir bölümdü Akif'in olmayışıda ayrı bir güzeldi yani.
  • kgt olmadan aslında ne kadar güzel dizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serttar ölür pusatın salaklığı ayrı bişi zaten cahit desen aptal adamın evinde kamera olamaz mı erhan daha zeki cahitten
    ama bu bölüm süperdi gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: TSamet1967

kgt olmadan aslında ne kadar güzel dizi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mali003

Uzun bir aradan sonra ilk defa güzel bir bölüm izledik. Özlemişiz valla ne yalan söyleyeyim.

Tilki efsanesi süperdi. Adam gerçekten karizma. Keşke diğerlerinin de dediği gibi bi flashback görebilseydik. Olsun bu bile yeter.

Konsey dağıldı bi anda. Süperdi o sahneler. Mete niye hala ölmüyor anlamış değilim. Mete taa Sencer döneminden karakter miydi dizide, daha önce de varmıydı unuttum.

Umarım Pusat ölmez, Settar Ağa ölür.

Erhan'ı tekrar çatışmalarda görmek acayip sevindirdi.

Martin keline çok sinir oldum.

• Bu Cahit kim ki erhana akıl veriyor dünki kapı bekçisine bak Erhanvadinin eskilerinden cahitse daha kapının önünde duruyordu cahitin biyerleri havalandı
  • yok artık hala izliyor musunuz siz
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

yok artık hala izliyor musunuz siz

• Ofise geldiğinde keşke eskilerden bi sahne gosterselerdi. Memati, abdülhey, cahit, erhan ve polatın birlikte olduğu bi sahne bekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torata90 -- 1 Mayıs 2015; 12:08:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polat'tan hs şov izledik

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

yok artık hala izliyor musunuz siz

Sanane izleyen izler
  • Vadi 264.bölümde sezon finali yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafam çoo güzel

Bu dizinin kurgusunda problem var,senaryosunda değil.
    La çatışma sahneleri öyle düzmü işlenir,hangi kafadasın sen.
    Bide yönetmenin vasatlığıylada birleşince.

Şu an ülkemideki en yüksek bütçeye sahipsin nasıl olur işi bilmeyen yönetmen ve kurgucuyla iş tutarsın.

Bu arada Polat katliam yapıyor.

Nasıl Akif torpilliyse, yönetmen de aynı şekilde torpillidir büyük ihtimal. Tahmin ediyorum ki hükümetin adamı olabilir, vadi'nin gidişatını kontrol altında tutabilmesi için.
  • DeathWing kullanıcısına yanıt
    Hükümete katılmıyorumda torpilli olduğu çok belli

Senaristlerin yazdığı sahneyi bu kadar saçma bir şekilde ekrana aktarmak çok yönetmenin becereceği şeyler değil.

Dizinin içine o ediyor.Herkes bilir iş yönetmende biter.Senaryo kalitesiz bile olsa yönetmen onu güzel aktarırsa senaryo sırıtmaz.
    Keza vadinin geçen sene yaptığı iktidar yalakalığı hariç genel olarak senaryo güzel bir senaryo.

Yönetmeni kovmadan bu dizi düzelmez.Ayrıca dizinin kurgısunu yazan ekipte kovulmalı.Senaristlerin ve oyuncuların kalitesi yok oluyor onlar yüzünden.

Normal bütçeki bir dizi olsa bişey demiycem.Bir milyon dolarlık bütçesi var.Bu türkiye dizi tarihinin en yüksek bütçesinden biri.
    Nasıl ülkemizdeki en kötü iş oluyor.Anlayamıyorum

• Erhanı çatışmalarda görmek güzel polat-abdülhey-mematiydi bir zamanlar şimdi polat-cahit-erhan olsun akif olmasında.Kgt ve akif gözükmedi güzelde oldu 2 saat çekilmiş bu bölüm 1 saatten fazla aksiyonlar geçti kalan kısım dram her hafta sinema filmi çeker gibi dizi çekiyorlar dram olmasıda doğal yoksa nasıl tamamlayacaklar süreyi Tilkiyi önplanda görmek güzel 5-10 dk göründü şimdiye kadarki bölümlerde bu bölüm epey göründü bizide gereksiz karakterlerden kurtarmaya devam edecek gibiSon bölümlerdeki yükselişi arttırarak sürdürdüler ama bu sezonki ilk bölüm ve bu bölüm sezonun en iyi bölümleriydi
  • ne zaman final olucak bu dizi
  • Demekki kgt diziyi mahvediyormuş. Dilimizde tüy bitti ama dizi yapım ekibi bunu göremedi. Bu bölümden sonra da görmezlerse bıraksınlar bu işi

• 
Sayfa: önceki 25162517251825192520
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.