Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (2503. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
52.775
Cevap
91
Favori
1.663.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25012502250325042505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 'Erdem'in yerini bulduk' sahnesi komik değil mi ya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

'Erdem'in yerini bulduk' sahnesi komik değil mi ya?

Değil. Şu Leyla'nın sahneleri azaltıp Karacaahmetle Yusuf'u koysalar iyi olur.

• Gerçek Kurtlar Vadisi

• quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Gerçek Kurtlar Vadisi

Doğru bölümün iyi olup olmaması poata bakıyor

• Haftaya çatışmalarla başlar polat gerçeklieri öğrenir tilki vs raskoln kapışması olur kalemi kırılan adam içinde olaylar yaşanır erdemi bulmaya çalışırlar tapınakçılar kaç bölümdür yok yeni tim komutanıda yalan oldu bu hafta idare ederdi bölüm polatın aksiyona dahil olmasından dolayı
  • Bölüm ilk reklama kadar berbattı sonra toparladı polat sahneside güzeldi fena bölüm değildi

• John Smith sahneleri dışında sıkıcıydı.

• Kurtlar Vadisi ilk oynadığı günden bu yana izliyorum.
    Fakat artık dizinin yeni bölümlerini izlemeyeceğim.
    Kaç haftadır düzelir diye bekliyoruz ama eski tadı kalmadı.
    Hafta içi Beyaz Tv'de eski bölümlerini gösteriyor.Yeni bölüm izlemek yerine eski bölümleri izleyeceğim.
  • şimdi gelde haftayı bekle
  • vayy be eski forumlara baktığımda duygulandım bide şimdi bak neyse son bölüm gene iyiydi polatı çatışmalarda görmek iyide bide siyaset yapmasalar süper olcak.
  • https://www.youtube.com/watch?v=xpj64b5ECjE

1.23.00'a bakın.

bizim pusatın öldürdüğü tozcuyu margeret'in kocasıyla konuşurken yakaladım.
  • Beyler 10 bölümdür izlemiyorum varmı bi ilerleme yoksa aynı tas aynı hamammı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı tas aynı hamam ama 246-250 arası çok çok iyi olmasada keyifliydi tam toparlandı derken son 3 bölümdür geçen sezona döndü nerdeyse.
  • 2 kere 1-97 izledim 2 kere 1-iskenderin öldugu bolume kadar izledim(hatirlayamadim simdi kacinci bolum oldugunu) Bende 1.5 aydir izlemiyorum arada fragmanina bakiyorum yetiyor .

• 254

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 6 Nisan 2015; 22:58:03 >
  • Umarım yüce majeste denen bunaktan kurtuluruz. Tilkide konsey adına iş yapıyor eski Tilki değil hiç heyecan vermiyor. Sagirede helal olsun bütün ekibi yakalamış.

• izleyemedim fragmanı youtube giremiyom

varmı başka link
  • youtube girmiyor.
  • youtube giriyor artık majeste gidici görünüyor celil gitti.

yeni bir konsept olmasını bekliyorum yeni sezonda.
  • Ya yanlış anlamayın ama tutayım kendimi diyorum tutamıyorum. Yahu;

1- Bu polat koskoca Yüce Majestenin elinde nasıl kaçar abi anlamıyorum ya, yahu sen koskoca yüce majestesin böyle mi korunuyorsun böyle mi güvenlik önlemi alıyorsun. Seneler boyunca tüm dünyaya hükmeden tapınakçıların başısın sen ya...

2- Bu yüce müjeste ilk 97 bölümlük kısım dahil olmak üzere 12 senelik koca dizinin kökü, hedef noktası, dizinin temeli, senaryonun resmen sonu iken nasıl böyle basit bir şeymiş gibi gösteriliyor; kestirip atılıyor???!!! Yahu yanlışım varsa düzeltin de koskoca Karahanlılar, konseyler şunlar bunlar hepsinin başı Yüce Majeste değil mi? Karahanlı konseyin başı, konsey Amerikalılara yani tapınakçılara çalışıyor, tapınakçılar kim yüce majeste.... eeeee ben neyi göremiyorum da bu senaristler böyle yapıyor? Polat Alemdar ve ekibi daha ilk Vadi zamanlarında sırf bunlara ulaşabilmek için yola çıkmadılar mı? Sonuçta Yüce Majesteye yani hem İngilizleri hem Amerikalıları yöneten tapınakçıların en başına ulaştılar da sanki basit biriymiş gibi neden gösteriyorlar anlamıyorum. Yazık günah ya... mahvettiler her şeyi.

3- Haydi her şeyi geçtim Polat elini kolunu sallayarak da kaçıyor da, Yüce Majeste neden güçsüz kalıyor, hiçbir şey yapamıyor edemiyor? 2 bölümdür Majeste'nin tepkisi bile gösterilmemişti.

Ya sizin ben yazacağınız senaryonun içine sıçayım be...
  • 
Sayfa: önceki 25012502250325042505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.