Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (2437. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
52.775
Cevap
91
Favori
1.663.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24352436243724382439
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yok be bölümler kalitesiz katılıyom ama

tilki diziye acayip hava getirdi. raskolne falan benzemez tilki bulduğunu götürüyo affetmiyo. adam efsane. baltazarlardan falan bahsederken küçük adamlar diyo özgüven tavan :D
    onun hatrına 100 bölüm bile izlenir
  • Konu sokaklar olunca Pusat oyunculuk açısından yetersiz kalıyor açıkçası. Süleyman Çakır gibi ağırlığı olan biri diziye girse keşke. Şahin Ağa'nın gelmesini ben de isterdim.

Tabii en iyi oyunculuk bile geçen haftaki o çatışma sahnesi karşısında komik duruma düşer, bu da ayrı mesele. Şu Laz Zİya'nın adamları ile çiftlikte olan çatışma gibi bir çatışma beklerdik.

Geçen sezona göre gidişat iyi ama şu çatışma sahneleri bir düzelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 16 Aralık 2014; 1:51:44 >
  • Hocam bende merak ediyorum.Bu çatışma sahneleri eskiden daha güzeldi.Şimdi bilgisayar işi olduğu çok belli oluyor.Reaksiyon dizisinde de böyleydi.Eskiden KVP bir helikopter düşürme sahnesi için bir sürü emek harcıyordu.SAnırım artık konu bulmakla zorlanıyorlar.Hanedanlar falan .Bu sezonda bunları işlerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rat.planet

Hocam bende merak ediyorum.Bu çatışma sahneleri eskiden daha güzeldi.Şimdi bilgisayar işi olduğu çok belli oluyor.Reaksiyon dizisinde de böyleydi.Eskiden KVP bir helikopter düşürme sahnesi için bir sürü emek harcıyordu.SAnırım artık konu bulmakla zorlanıyorlar.Hanedanlar falan .Bu sezonda bunları işlerler.

konuyu gündem belirliyor.senaristler kendi ideolojilerine göre gündemi yorumluyorlar.
  • Şu dizi bi bitse artık yeter insanlar zehirleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Şu dizi bi bitse artık yeter insanlar zehirleniyor.

Beğenmiyorsan gelip buraya yorum yapma kardeşim işine bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lightr

quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Şu dizi bi bitse artık yeter insanlar zehirleniyor.

Beğenmiyorsan gelip buraya yorum yapma kardeşim işine bak

post kasıyo adamın derdi bu aslında

eleştire bilir ama bitsin yeter ne demek? giren çıkan mı var adama acaba belki bi yarası vardır kim bilir dimi?
  • Fragman >

Bu arada fragmanın altındaki yorumlardan biri çok dikkatimi çekti ve bence kısmen haklı, yorum şu;

""birak kardes, bunlar diziye olmasi gerektigi gibi bakmiyorlar. suhanin konusmasi bolumun en onemli sahnesiydi, ancak bizim millet aksiyon istiyor o yuzden o sahneleri atliyorlar, o sahneleri internet uzerinden videoyu ileriye sariyor sirf aksiyon sahnelerini izlemek icin. kurtlar vadisi mafya donemini kapattigi an aksiyon bitti, simdi derin konulara girdi. aksiyon pesinde biri degilim ben, konu guzel olsun hic aksiyon olmasin, onemli olan bu.
    Yanıtla · 3""

Katılmadığım nokta ise hala hükümet'in yalakalağını yapmaları ve hükümetin politikası doğrultusunda senaryoyu sürdürmeleri. Yok Osmanlı yok handenlar fasa fiso... Anca hükümet yandaşları "OSMANLI !11!!1" diye yorum atar youtube'dan bunları izledikçe gaza gelip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spycho -- 16 Aralık 2014; 22:49:23 >
  • fragman çok fena olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen fragman fena, aksiyon başlasın
  • Cahitle gayeyi alıyorlar herhalde fragmanda öyle gözüküyordu.

• Geçen bölüm beklentiye girmiştim beklediğim gibi olmamıştı ama fragman çok iyi hadi başlasada seyretsek cidden son 3-4 bölümü Tv'den seyretmiyordum bu bölüm umarım beklediğim gibi çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByCRiMiNaL. -- 18 Aralık 2014; 18:19:21 >
  • Bugün Konya Rixos otelde Necati şaşmaz ve eşiyle karşılaştım, Necati Şaşmaz'ın kucağında bebeği vardı. Mevlana programına gelmişler ama fotograf çekilemedik maalesef aceleleri vardı.

• Haydi bakalım canlansın buralar

• quote:

Orijinalden alıntı: 36Boys

Bugün Konya Rixos otelde Necati şaşmaz ve eşiyle karşılaştım, Necati Şaşmaz'ın kucağında bebeği vardı. Mevlana programına gelmişler ama fotograf çekilemedik maalesef aceleleri vardı.

Suratına dikkat ettinizmi bu arada bir şey dikkatinizi çektimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: farti

quote:

Orijinalden alıntı: 36Boys

Bugün Konya Rixos otelde Necati şaşmaz ve eşiyle karşılaştım, Necati Şaşmaz'ın kucağında bebeği vardı. Mevlana programına gelmişler ama fotograf çekilemedik maalesef aceleleri vardı.

Suratına dikkat ettinizmi bu arada bir şey dikkatinizi çektimi?

Yok hocam görünürde bir sıkıntı yoktu bi de sakalları uzundu. Konuşması da gayet normaldi.

• Arkadaşlar diziden epey uzak kaldım, bir şeyi merak ediyorum alıntılayıp cevaplarsanız sevinirim bu Güllü Erhan'ın kolu kopmamış mıydı?

Şimdi baktım kolu protez gibi değil, nasıl oldu bu?
  • Hadi Bismillah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açılacak sandik secim mi mektup mu?
  • kriptex bence...O değilde karı bildiğin robot gibi konuşuyor
  • 
Sayfa: önceki 24352436243724382439
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.