Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (2434. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
52.775
Cevap
91
Favori
1.663.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24322433243424352436
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sühanın anlattıklarını sühayı canlandıran adam yerine bi aktör bi tiyatrocu anlatsa nasıl olurdu acaba yada şöyle düşünün aslan amca anlatsaydı bunları nasıl anlatırdı bu süha robocop gibi anlatıyor ya bi de şu dikkatimi çekti yeni katılan tiplerde zorlama bi oyunculuk var gözler bi garip oluyor konuşurken sanki olayı gözlerle anlatmaya çalışırmış gibi yapıyorlar allahtan konseye girme ihtimali olanlar çok karizmalar hem sesleri oturaklı hemde tipleri yani zamanında kimse değilmiş biz abartmışız dedikleri tombalacıyı 50 tane adam korurdu evinin dışında elektrik verilmiş teller olurdu testerenin bin tane adamı olurdu şimdi konseye girecek adamı 6 kişi koruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelsbjk

Bu sühanın anlattıklarını sühayı canlandıran adam yerine bi aktör bi tiyatrocu anlatsa nasıl olurdu acaba yada şöyle düşünün aslan amca anlatsaydı bunları nasıl anlatırdı bu süha robocop gibi anlatıyor ya bi de şu dikkatimi çekti yeni katılan tiplerde zorlama bi oyunculuk var gözler bi garip oluyor konuşurken sanki olayı gözlerle anlatmaya çalışırmış gibi yapıyorlar allahtan konseye girme ihtimali olanlar çok karizmalar hem sesleri oturaklı hemde tipleri yani zamanında kimse değilmiş biz abartmışız dedikleri tombalacıyı 50 tane adam korurdu evinin dışında elektrik verilmiş teller olurdu testerenin bin tane adamı olurdu şimdi konseye girecek adamı 6 kişi koruyor

Süha iyi ya tam sır katibi ruh gibi adam diğer söylediklerinde haklısın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

quote:

Orijinalden alıntı: mmentese1986

son sahnede verilmek istenen mesajı algılandınızmı

Turk,kurd,arnavut,arap,laz,alevi hepsi aynı sofrada iyi mesaj vermişler gözüme girdiler sonunda :)

Türk Arnavut Laz Alevi anladık da Kürd Arap hangisi

Kürt ve alevi zülfikar ağa arap ise cahit

kopyala yapıştır yaptık çaktırma....
    quote:

Orijinalden alıntı: SS10

quote:

Orijinalden alıntı: mmentese1986

son sahnede verilmek istenen mesajı algılandınızmı

Turk,kurd,arnavut,arap,laz,alevi hepsi aynı sofrada iyi mesaj vermişler gözüme girdiler sonunda :)

Türk Arnavut Laz Alevi anladık da Kürd Arap hangisi

Kürt ve alevi zülfikar ağa arap ise cahit

kopyala yapıştır yaptık çaktırma....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmentese1986 -- 5 Aralık 2014; 19:35:49 >
  • Bu sahneyi çekerken çok mu gaza geldiler acaba
     Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D)

• Ulan Raskoln :D Şu adamın üstüne komedi dizisi çekseler yeminle reytinglerin altını üstüne getirirler var ya
  • Son sahne neydi be

• quote:

Orijinalden alıntı: xLordRealx

Ulan Raskoln :D Şu adamın üstüne komedi dizisi çekseler yeminle reytinglerin altını üstüne getirirler var ya

işte raskoln de rus, tilki de rus

ama raskoln tilkinin yanına bile yaklaşamaz. tilki ile bu saçma sahneleri düşünsene? efsaneye harbi yazık olurdu
  • Reytingler düştü. Sebepleri şunlar olabilir:

En başta tabii kaza sebebiyle Necati Şaşmaz'ın az gözükmesi. Maskeli bölümlerde yaptıkları iyi bir senaryo ve konuyu bu sefer oluşturamadılar. Sezon başından beri yerinde sayıyor dizi. İlk bölümlerdeki Işid sahneleri falan da bitince hepten sıkıcı sezonlara döndük.

Polat Alemdar'ın tek sahnesi Süha'nın sahneleri, o da uzun ve sıkıcı. Özellikle kvp hayranı olmayıp, Kanal D'ye geçtiği için zapta denk gelenler bu sahneleri görürse hiç kalmaz değiştirir kanalı.

İçiboş çatışma sahnelerinin olması. Efektler basit, çatışma atmosferi yaratılamıyor. Osman Sınav gibi çekemiyorlar tamam da Arka Sokaklar'dan farkımız olsun. Pusat-Baltazar sahnesi rezaletti ya. Kurusıkı kullanmaya başladılar denmiş, o sahnede silah sıkarken gözleri hep kırpıyorlardı şimdi oturdu yerine Diğer sahnelerde efektle olsun yönetmen becerisiyle olsun bir gerilim bile olmuyor. En sevmediği sahneler çatışma sahneleri kısaca.

Oyuncular ve karakterler çok kötü. Motor çetesinin lideri falan ne olursa olsun Kvp'ye yakışmıyor. Yeraltının bile bir sınırı, karizması olmalı.

Levent Can'a laf yok. Adam oyuncu. Saygılar. Sahneleri gelince fark yaratıyor hemen.

Martinin dublaj hiç oturmadı. Ağzıyla İngilizce mi konuşuyordu ne. Tamamen farklı şeyler söylüyordu ya

Güç dengelerini iyi ayarlayamıyorlar. Eski konsey, yeni konsey, tapınakçılar falan kafamızda o farkı yaratamadılar.

Tv'de alternatif olunca reytiglerde vadinin vazgeçilmez olmadığı ortaya çıkıyor. Geçen sene gibi önce iyi giriş yaptı sonra reyting azaldı. Yine totalde birinci tabi ama fark baya bi azaldı.

quote:

Orijinalden alıntı: angelsbjk

Bu sühanın anlattıklarını sühayı canlandıran adam yerine bi aktör bi tiyatrocu anlatsa nasıl olurdu acaba yada şöyle düşünün aslan amca anlatsaydı bunları nasıl anlatırdı bu süha robocop gibi anlatıyor ya bi de şu dikkatimi çekti yeni katılan tiplerde zorlama bi oyunculuk var gözler bi garip oluyor konuşurken sanki olayı gözlerle anlatmaya çalışırmış gibi yapıyorlar allahtan konseye girme ihtimali olanlar çok karizmalar hem sesleri oturaklı hemde tipleri yani zamanında kimse değilmiş biz abartmışız dedikleri tombalacıyı 50 tane adam korurdu evinin dışında elektrik verilmiş teller olurdu testerenin bin tane adamı olurdu şimdi konseye girecek adamı 6 kişi koruyor

Bu dediğin, oyuncu olarak "bakmayı" bilmediklerinden kaynaklanıyor. "Biz şimdi dizi çekiyoruz, ben de oynuyorum, arkada kameralar falan var" diyor gözleri resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irerten -- 6 Aralık 2014; 16:19:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiesto188

quote:

Orijinalden alıntı: xLordRealx

Ulan Raskoln :D Şu adamın üstüne komedi dizisi çekseler yeminle reytinglerin altını üstüne getirirler var ya

işte raskoln de rus, tilki de rus

ama raskoln tilkinin yanına bile yaklaşamaz. tilki ile bu saçma sahneleri düşünsene? efsaneye harbi yazık olurdu

Tilki rus baronudur raskoln tırt eskilerden bakın tilki kim daha net anlarsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Beantragen

Son sahne hariç vasat bir bolummus.Az önce bitirdim.

Son sahne için :

Akif (arnavut), Güllü (kürt), Cahit (arap), Zülfikar (alevi), Pusat (Laz) ve Polat.

Edit:KVP sayfasında gördüm.

abdülhey olsaydı o dediğin olurdu ama bu sahnede senaristlerin öyle bişe düşündüğünü sanmıyorum güllü Kürt falan değil çünkü. cahit'te arap mı bilmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytax

Bu sahneyi çekerken çok mu gaza geldiler acaba

Böyle Çatışma mı olur... Tam komedi. Aralarında 10 metre yok ne Pusat ne de Baltazar birbirini vuramıyor:)))

• reyiz gitti gideli tadı yok

izlemek istiyorum eskinin hatrına ama yok resmen çöp

anca hükümet yalakalığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

quote:

Orijinalden alıntı: aytax

Bu sahneyi çekerken çok mu gaza geldiler acaba

Böyle Çatışma mı olur... Tam komedi. Aralarında 10 metre yok ne Pusat ne de Baltazar birbirini vuramıyor:)))

Yani o kadar da beceriksizler

• bu gibi sahneleri izleyince önemli olmayan adamın ölmesinde bir sakınca yok üzülmeye gerek yok diyorsun.

sanki age of empires oynuyorlar orduları birbirlerine salıyolar :)
  • Daha diğer sezonun sezon finalini izlemedim bitsin bu sezon indiririm bir boxset
    Ama bırakmamın en büyük nedeni eskiden saçmaydı ama sürükleyicidi şimdi daha saçma abi sürükleyici değil ve cemaat'çi bir dizi olmadı soğutuyor.
    Ve dizide gidenlerin yerini hiç dolduramadılar.
    İskender aron feller muro Çetin Memati Çakır gibisi gelmedi en çok üzüldüğüm muro Memati iskender idi bunlar ile 10 sezon daha giderdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İzmirli Samuray -- 8 Aralık 2014; 21:26:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WW2 Uzmanı

Daha diğer sezonun sezon finalini izlemedim bitsin bu sezon indiririm bir boxset
    Ama bırakmamın en büyük nedeni eskiden saçmaydı ama sürükleyicidi şimdi daha saçma abi sürükleyici değil ve cemaat'çi bir dizi olmadı soğutuyor.
    İskender aron feller muro Çetin Memati Çakır gibisi gelmedi en çok üzüldüğüm muro Memati iskender idi bunlar ile 10 sezon daha giderdi

Hocam inan bu sezon dizi azda olsa toparlandı. Son bölümdeki birkaç saçmalık dışında göze batan şeyler yok.

Ve geçen sezonun sadece sezon finalini izlemediysen boşu boşuna zaman kaybetme özeti bul bi yerden 2 saatini bosa harcama.

Gecen sezonu tümüyle izlemediysen hiç başlama berbat bi sezondu. 3 kisiyle cia binasini basmalar falan bu kadar sacma bi sezon gormemistim Polat da cok gorunmuyordu zaten.

Ama bu sezon dizi toparlandı. Tilki Andrei nin gelmesi falan daha aksiyonlu oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: De La Conte

quote:

Orijinalden alıntı: WW2 Uzmanı

Daha diğer sezonun sezon finalini izlemedim bitsin bu sezon indiririm bir boxset

Hocam inan bu sezon dizi azda olsa toparlandı. Son bölümdeki birkaç saçmalık dışında göze batan şeyler yok.

Ve geçen sezonun sadece sezon finalini izlemediysen boşu boşuna zaman kaybetme özeti bul bi yerden 2 saatini bosa harcama.

Gecen sezonu tümüyle izlemediysen hiç başlama berbat bi sezondu. 3 kisiyle cia binasini basmalar falan bu kadar sacma bi sezon gormemistim Polat da cok gorunmuyordu zaten.

Ama bu sezon dizi toparlandı. Tilki Andrei nin gelmesi falan daha aksiyonlu oldu.

Boş olduğun zaman izlicem benim için primleri son 1 sezon diğer sezonda bişey olmazsa bırakacam iskender muro Memati vb gördükten sonra kesmiyor

• menemen sahnesine niye zart diye girildi anlamadım. ustaya ulaşamayız falan muhabbeti yapıyordu polatın sağ kolu ismini unuttum şimdi, sühaya gider yapmaya çalışıyodu görmem lazım diye, olmaz falan derken polat ne zaman çıktı da menemenin başında yumurta kırmaya başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEUS__

menemen sahnesine niye zart diye girildi anlamadım. ustaya ulaşamayız falan muhabbeti yapıyordu polatın sağ kolu ismini unuttum şimdi, sühaya gider yapmaya çalışıyodu görmem lazım diye, olmaz falan derken polat ne zaman çıktı da menemenin başında yumurta kırmaya başladı.

Onu geçtim orda bir mantık hatası tarzı bir olay var Timur sühaya orda gider yapıyor fakat bunu zorluyanda akif daha sonrasında menemen sahnesinde buluşuyorlar orda timuru niye zorluyorlar anlamış değilim zaten Akif abiyle buluşuyor.
  • valla bende anlamadım. netten izliyorum aynı akşamına part part, acaba atladılar mı bi yer dedim nete koyarken, yoksa bazen sesi yetiyo diye sekmede sesi dinliyodum o ara başka şeyle ilgilenirken, ben mi atladım dedim geri sardım playerda ama sanki başka bi yerden alıp oraya monte edilmiş gibi geldi bana o sahne.

dediğin gibi ekibin polattan haberi olmadığı zaman olsa anlardım bi derece ama polatı da biliyolar.
  • 
Sayfa: önceki 24322433243424352436
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.