Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (2425. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52.775
Cevap
91
Favori
1.663.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24232424242524262427
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sagirin yanındaki bombacı ilk bölümlerdeki Hacker Taner değil mi?
  • Yahu bu senareistler ne düşünüyor polat artık hiç bir iş yapamaz çünkü dışarıya adımı attıği gibi yakalnıp idam edilecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tilki andrei altınlarla nasıl selfie çekti kahkaha attı ama

kvp senaristleri burayı okuyosanız bokunuzu yiyim şu adamı 2-3 sezon oynatın

tilki vadinin kralı herkes haddini bilecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Davar -- 27 Kasım 2014; 23:32:48 >
  • necati şaşmaz fena kaza yapmış şekli kaymış boyuna çenesini tutuyor ağzı yamulmuş o kaza yaptığı arabanın hava yastığının izi kalmış
  • Senaeistler polatı en geç ocakta dışarı çıkartmalılar

• ByCRiMiNaL. kullanıcısına yanıt
    74.bölüm 50. dk da konuşan adam yaşar aganın sesine çok benziyor dogrumudur?
  • @nlztrk93

tilkinin altınlarla sahnesi nasıldı ve operasyonu. ulan adam tek başına götürüyor koca diziyi be

o nasıl bir kahkaha atıştır
  • Ben amonu goremedim bu bolum. Birde bombalar operasyonlar gercegi yansitmiyordu artik heyecan vermiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdik polat uyuyan ocakların başına gçerse büyük bir silahlı mücadele başlar ancak polat ocakların başına geçemez çünkü o hücre gibi yerden çıktığı anda tutuklanır ve odam edilir

• quote:

Orijinalden alıntı: ::Ashes::

Ben amonu goremedim bu bolum. Birde bombalar operasyonlar gercegi yansitmiyordu artik heyecan vermiyor.

Amon vardı bu bölüm senaryoya gelirsek 2 çıkış var ya polat yakalanır ve idam edilir ya da polat büyük bir silahlı mücadele başlatır

• polat padişah oldu tekrar osmanlıyı kuracak sömürgecilerle mücadele edecek.
  • Necati Şaşmaz'a helal olsun ya. Ben olsam yatardım 1-2 ay adam hemen başlamış oynamaya.

Dizi bu sezon beklediğim gibi gitmiyor aynı şeyleri yazmayacağım bıktırmiyim sizi de.

• Bazı aksiyon sahneleri doyurucu değildi ama Tilki bu sefer tat verdi. Heyecan verdi.. En son ki selfie sahnesi de on numaraydı

Umarım Tilki gibi bir efsaneyi Akif çömezine harcatmazlar.

RA ortalığı baya karıştırdı. Böyle esrarengiz olaylar diziye yakışıyor fakat Amon'un karizmasının sarsılmaması lazım.

Polat'ı biraz daha görseydik daha heyecanlı bir bölüm olabilirdi. Sanıyorum kazadan sonra çekmişler bu bölümdeki sahneleri suratının sol tarafını hep karanlık gösterdiler, o açıdan hiç çekim yapmamışlar. İnşallah tamamen iyileşir kısa zamanda. Açıkcası bu kadar çabuk toplayıp çekime gelmesi içimi baya rahatlattı. Kaza haberine çok üzülmüştüm.

Bu sezon ortalamasının üzerine çıkmadı ama ortalamayı düşüreceğini de sanmıyorum. Keyif veren bir bölüm oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gordon01

Sagirin yanındaki bombacı ilk bölümlerdeki Hacker Taner değil mi?

Ben de birine benzetiyorum diyorum. Yok o değil ama benziyor.
  • tilkinin selfie çektigi sahneye ne güldüm be haha iyiki geri getirdiler vadiye her bölüm biyere saldırıyo boş durmuyo adam.
  • @HAAltuntas
    Hocam sizi kaç bölümdür burada görmemiştim göreüğüme sevindim ayrıca bu bölüm bir geçiş bolümü gibiydi eğer kazadan sonra çekilmişse bu bölüm diger bölüme olmadı ondan sonraki bölüme polat eline silahı alacak kesin

• quote:

Orijinalden alıntı: coolcool

Ne utanç verici bir yapım bu ya
    Bu nedir abi ya

Çok haklısın ne diyeyim hocam :)
  • Bu bölümden nasıl keyif alınmaz anlamadım. Gayet zevkli bir bölüm olmuş.

Cahit fehmi sahneleri çok keyifliydi. Tilky zaten süper. Çözümlemeler esrarengiz. Merak uyandırıyor.

Ne isteniyor. Polat bütün bölüm her saniye adam mı vursun?
  • Arkadaşlar ben mi bir sorun var anlamadım.Uzun süredir Kurtlar Vadisi ilgimi çekmemeye başladı.Bölümler izleyiciyi yeterince heyecanlandırmıyor.İnsanlar robot gibi konuşuyor.Bu haftaki bölümde Ömer Baba'nın arkadaşı olan karakter resmen robot gibi konuşuyordu.Adamın ses tonunda bir değişim yok.Düz şekilde konuşuyor.Juliet karakteri de aynen.Düm düz konuşuyor.Neden böyle yapıyorlar anlamış değilim? Bir de bu seneki görüntü tarzını ben sevmedim.Her mekan aydınlatmalı.Odalarda bir sürü aydınlatma var.Kurtlar Vadisi uzun süredir kan kaybediyor.

Ben de mesaj yazan arkadaşların aksine TNT kanalındaki bölümleri özlüyorum.Daha gerçekçi sahneler vardı.Birçok karakter diziye katıldı.Kaşifoğlu,Kara vs.Özellikle Kaşifoğlu karakteri çok komikti.TNT'de yayınlanırken sanki daha başka bir şey var dı dizide.Heyecan,hikayenin gerçeğe yakınlığı vs.

Kaşifoğlu'nun gülüşü.Oyunculuğu gerçekten mükemmeldi.
     Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D)

Siz ne düşünüyorsunuz TNT'deki bölümler hakkında?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rat.planet -- 28 Kasım 2014; 16:53:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rat.planet

Arkadaşlar ben mi bir sorun var anlamadım.Uzun süredir Kurtlar Vadisi ilgimi çekmemeye başladı.Bölümler izleyiciyi yeterince heyecanlandırmıyor.İnsanlar robot gibi konuşuyor.Bu haftaki bölümde Ömer Baba'nın arkadaşı olan karakter resmen robot gibi konuşuyordu.Adamın ses tonunda bir değişim yok.Düz şekilde konuşuyor.Juliet karakteri de aynen.Düm düz konuşuyor.Neden böyle yapıyorlar anlamış değilim? Bir de bu seneki görüntü tarzını ben sevmedim.Her mekan aydınlatmalı.Odalarda bir sürü aydınlatma var.Kurtlar Vadisi uzun süredir kan kaybediyor.

Ben de mesaj yazan arkadaşların aksine TNT kanalındaki bölümleri özlüyorum.Daha gerçekçi sahneler vardı.Birçok karakter diziye katıldı.Kaşifoğlu,Kara vs.Özellikle Kaşifoğlu karakteri çok komikti.TNT'de yayınlanırken sanki daha başka bir şey var dı dizide.Heyecan,hikayenin gerçeğe yakınlığı vs.

Kaşifoğlu'nun gülüşü.Oyunculuğu gerçekten mükemmeldi.
     Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D)

Siz ne düşünüyorsunuz TNT'deki bölümler hakkında?

O karakterlere dublaj yapildigi icin oyle. Dublajida kotu yaptiklari icin robot konusur gibi konusuyorlar.

Show da ki bolumleri saymazsak Star la Tnt bolumleri Pusu nun en guzel bolumleriydi. Atv sezonlarini en son siraya koyabilirim. Star Show Tnt bolumleri daha samimi geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 24232424242524262427
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.