Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (2410. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
52.776
Cevap
91
Favori
1.663.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24082409241024112412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2003ten beri 1 bölümünü izlemedim ama 11 yıldır reytinglerde 1.
    Saygım sonsuz
  • Dogu bey operasyonu biliyordu sadece aslan amca isi şahsileştirince ihtiyarların bir kanadı tarafından infaz ettirildi. Ömer babanın hocayı tanıması ilginç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Necati şaşmaz astonu vurmus cenesi kırılmıs durumu iyişmiş ancak gelecek hafta vadiyi unutun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.yazete.com/gundem/necati-sasmaz-dizi-setinde-kaza-gecirdi-805696.html

Aston Martin değildir umarım. Geçmiş olsun.

• Adam dizide ölmedi gerçekte ölecek herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Lyons.

http://www.yazete.com/gundem/necati-sasmaz-dizi-setinde-kaza-gecirdi-805696.html

Aston Martin değildir umarım. Geçmiş olsun.

Tamam fırsat doğdu bu hafta da dizi olmaz :))

• necati şaşmaz trafik kazası geçirdi bu haftaki yeni bölümden sonra 3-4 hafta dinlenmesi gerekiyor 1 ay kvp yok gibi
  • Merhaba arkadaşlar biri bana yardımcı olsun lütfen varsa elinde olan kurtlar vadisinin 2003-2005 sezonundaki bölümleri lazım. Torrentde olur normalde olur. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler..
  • Andrei Tikky Tilki Andrei bir efsanedir karakter süper böyle bir karakter oyuncu görmedim tam bir mafya babasi oyunculuk o sesi filan süper bir karakter boyle bir karakter yk daha boyle bir rol yok daha tam rolunun hakını veriyor biraz yaşlanmış estatik filan yaptirsin pana film adama bakip yapsinlar
  • Vadi 1 ay olmaz herhalde.
  • Bence tilki andrei dizi yapsınlkar

Kurtlar Vadisi Glaudio dan daha çok hak ediyor tilki
  • Bu hafta bölüm varmış. Önümüzdeki 3 hafta yokmuş forumlarda öyle yazıyor.

Benim anlamadığım bu adamlar Ağustos'ta başlamadımı bölümleri çekmeye. Haberdede 236.bölümü çekerken Necati Şaşmaz kaza geçirdi yazıyor. E arkadaş siz 1 ay önceden çekmeye başladınız bölümleri nasıl bu haftaki bölümü 1 hafta önceden çekiyorsunuz. Şimdiye çoktan en az 3-4 bölümlük stok yapmaları gerekirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 742793 -- 3 Kasım 2014; 16:22:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: De La Conte

Bu hafta bölüm varmış. Önümüzdeki 3 hafta yokmuş forumlarda öyle yazıyor.

Benim anlamadığım bu adamlar Ağustos'ta başlamadımı bölümleri çekmeye. Haberdede 236.bölümü çekerken Necati Şaşmaz kaza geçirdi yazıyor. E arkadaş siz 1 ay önceden çekmeye başladınız bölümleri nasıl bu haftaki bölümü 1 hafta önceden çekiyorsunuz. Şimdiye çoktan en az 3-4 bölümlük stok yapmaları gerekirdi.

Bizim türklerinki Farklı oluyor yabancıların dizileri mesela tamamen farklı onlar ne kadar olcağı belli daha önceden çekip bitiriyorlar bizde böyle olmadığı için olabilir. Benim bildiğim her bölümü 1 hafta önceden çekiyorlardı fakat bir ara maç falan girdi herhalde ondan dolayı bir aksama olmuş olabilir.
  • Geçmiş olsun.. Yukarıda arkadaş yazmış , adam gerçekte ölecek sanırım.
  • Polat Alemdar, ailesinin evine taziyeye gelen 3 adamla konuşmuştu (235. bölümün 48. dakikası). Bu adamlardan en gencinin ses dublörü, bir zamanlar Abdülhey'i de seslendirmişti. Küçük ama bence rahatsız edici bir detay, bilmiyorum siz ne düşündünüz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reguse -- 3 Kasım 2014; 21:12:20 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • reguse kullanıcısına yanıt
    Abdülün sesine çok denk geldim ben

• 235. bölümün fragmanı bu. 33. saniyedeki polis sireniyle başlayan kısma bakar mısınız? Perşembe günkü bölümde böyle bir sahne yoktu.

236. bölümden spoiler vermişler bildiğin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

quote:

HD Kanal D sifreye girmiş

Starda da şifre var. Bende sadece benim tv de şifre var sanıyordum.

Ne güzel sevinmistik ücretsiz hd için.. Kötü oldu bu.

http://www.tvizleyim.com/kanal-d
    Buyur izle. :)
    Sağol da hocam TVden izlemenin yerini tutmaz ayrıca kalitesi de aynı değil.

Bence güzel yayın beğenmediysenhttp://www.tvizleyim.com/kanal-d burdan izle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IzzeT T. -- 4 Kasım 2014; 7:24:37 >
  • Son gördüğümde Çakır ı vurmuşlardı, son durum ne

• quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

Son gördüğümde Çakır ı vurmuşlardı, son durum ne

Babası dedesi oğlu torunu kuzeni halası amcası tüm sülaleyi vurdular ta ta ta

• 
Sayfa: önceki 24082409241024112412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.