Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (2347. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
52.776
Cevap
91
Favori
1.663.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23452346234723482349
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.5 sezon aradan sonra izlemeye başladım..

memati ölmeden 4-5 bölüm önce bırakmıştım.bu zamana kadar neler oldu hiç bilmiyorum..

memati ölmüş,abdulhey ölmüş,1-2 kötü karakter katılmış onlar ölmüş,önceki kötü karakterler ölmüş...

karahanlı zamanındaki tapınakçıları tekrar işlemeye başlamışlar,cahit bunların arasına sızmış falan

hakkı vardı ihtiyarların adamıydı,tapınakçı olarak dönmüş

bunları öğrenebildim..

yeni sezon ilk bölüm fena değildi..ama yine klişeydi tabi..son 1 saniye kala bomba durdurmalar falan..

bu arada jullan asaange misin be polat
  • Vadiyi izlemek için iş yerine erken geldim. Güzel bölümdür inşallah...
  • Henüz izlemedim. Yorumlardan anlaşılan yeni sezon beğenilmiş.

En önemli noktalardan biri: Müzikler nasıldı? Eski zikir temalı ağır abi müzikleri mi çaldı? Yoksa o atmosferi yok eden, ucuz, konsept ile alâkasız disko - rock ve Holywood çakması müzikler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Gecen sene yaptiklari tam anlamiyla hukumet yalakaligiydi bu senede ayni sekilde devam mi?

nazıfe anne geçen sezon başörtülü idi şimdi türbanlı. sadece o kısma denk gelip kapattım

Kabede olduğu için ihramlık giyinmiş.
  • Dövüş sahnelerinin vasatlığı dışında harika bir bölümdü,sinema filmi tadındaydı..Umarım bu tarzda devam eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

Henüz izlemedim. Yorumlardan anlaşılan yeni sezon beğenilmiş.

En önemli noktalardan biri: Müzikler nasıldı? Eski zikir temalı ağır abi müzikleri mi çaldı? Yoksa o atmosferi yok eden, ucuz, konsept ile alâkasız disko - rock ve Holywood çakması müzikler mi?

Yeni müzikler bana göre harikulade olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polat suratını kapatınca kalıma Irak filmi geldi..Birde kanald d'deki çekimler güzelmiş ben beğendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soziologe

Andy Garcia son bölümde görününce çalan tapınakcıların müziğinin, orjinal halini bulup kliple paylaşana 5 lira paypal yada banka havalesi ile gönderim yapıcam arkadaşlar.

Bu olabilir mi hocam ?

• @nlztrk93

tilki andrei diziye girmiş

valla yaza yaza adamı diziye sokturduk bidaha
  • Bu sokak daki gitarcı akif mi?
  • Polat'in şuan tek eksiği kiloları ve memati abdülhey çakır gibi adamlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Davar

@nlztrk93

nerde la

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

quote:

@nlztrk93

nerde la

adamın ismi oyuncu listesinde var, bütün forumlar çalkalanıyor

kral geri döndü

• Olmamasindan iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

quote:

@nlztrk93

nerde la

adamın ismi oyuncu listesinde var, bütün forumlar çalkalanıyor

kral geri döndü

bu gerçek mi beyler???
  • Hiç kıvırmadan yazayım bomba gibi döndü.

Eksikleri de yazıcam ama bunu yazmadan olmazdı. "Taraflı tarafsız" herkesin ilgisi bir daha çekti

Bölüm baştan sonra tempoluydu. Sinema filmi havası vardı özellikle KV Irak... Dizinin atmosferi değişmiş bi kere. Genel Yönetmen Serdar Akar'dan ileriki bölümlerde gizem bekliyoruz ama söyleyeyim. Bu atmosfer biraz fazla mekanikti. Reaksiyon gibi.

Abdülhey'in ölümü çok kötü gösterilmiş be özellikle Polat anne ve babasına söylerken yüzünde bi ifade vardı aman Allahım Bildiğin "Ya çıktı gitti diziden işte öyle pek de iyi ayrılmadık yeaaa" der gibiydi. Memati'nin ölümüne bak bir de buna bak. Demek ki Gürkan Uygun anlaşarak, iyi ayrılmış diziden. Belki flashback yaparlar ama hemen hüküm vermiyim.

İlk bölüm Polat Alemdara doyduk. Diğer karakterler elbette bu kadar az gözükmez. Bu biraz çılgın bir bölümdü. Zaten şu bölümde öyle bir atmosfer vardı ki diğer karakterler gözükse bile absürd kalırlardı.

Andy Garcia... Yani küfürsüz kendimi nasıl ifade edicem bilmiyorum ama böyle karizma olamaz ya. Bu ne abi. Geçen seride olduğundan daha iyiydi valla. O nasıl sestir. O nasıl bakıştır. O nasıl saçtır 60 yaşındaki halimizi düşünüyorum da ondan böyle davranıyorum. Biz nasıl olacaz yaşarsak...Ne yapıcaz... 60 yaş...Bi kahvehane önünde parke taşlarına süpürgeyle kum gezdiririm ben herhalde.

İleriki bölümlerden aşırı beklentim yok. Buna razıyım işte bu bölümkü seviyeye ve biraz altına . Her zaman diyordum şu diziyi eli yüzü düzgün yapın yeter. En azından saçma sapan bi fon müziği ve sıkıcı diyaloglu bir dizi olmaz bu sezon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

belki çoğu kişi faketmedi ama italyada linea reklamı yaptılar yine, linea sadece gelişmekte olan ülkelere satılıyor, italyada yok, direksiyondaki kırmızı logo açıktı

Linea'yı bende gelişmiş ülkere satıldığını sanıyorudum eskiden ama almanyada görüyorum ara sıra biraz araştırma yaptım italyada da varmış tek tük ama polis arabası yapılcak kadar bulunan bir araba değil tabi liena yerine punto olsaydı tam otururdu sahneye

Bölüm bana kalırsa pusu tarihinin en iyi bölümüydü, ebruyla ulubeyle poyrazla bize resmen eziyet çektirmişler onca sene. Sırasıyla Reaksiyonu izledim arkasından pusuyu izledim gece, reaksiyona bir şans daha verecektim ama şansını kaybetti pusudan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: runx89

quote:

belki çoğu kişi faketmedi ama italyada linea reklamı yaptılar yine, linea sadece gelişmekte olan ülkelere satılıyor, italyada yok, direksiyondaki kırmızı logo açıktı

Linea'yı bende gelişmiş ülkere satıldığını sanıyorudum eskiden ama almanyada görüyorum ara sıra biraz araştırma yaptım italyada da varmış tek tük ama polis arabası yapılcak kadar bulunan bir araba değil tabi liena yerine punto olsaydı tam otururdu sahneye

Bölüm bana kalırsa pusu tarihinin en iyi bölümüydü, ebruyla ulubeyle poyrazla bize resmen eziyet çektirmişler onca sene. Sırasıyla Reaksiyonu izledim arkasından pusuyu izledim gece, reaksiyona bir şans daha verecektim ama şansını kaybetti pusudan sonra

Pusu tarihinin en iyi bölümü demek çok absürt kaçar son 1.5 sezonun en iyi bölümüydü diyebiliriz ama 230 bölüm oldu Atv sezonları hariç çok iyi bölümler seyrettik özellikle Star ve Show Tv sezonlarında Tnt sezonuda fena değildi şuanda star sezonun bi bölüm aç sıkılmadan seyredersin belki biraz ebru canını sıkabilir o kadar.
  • Eyvahh desene Akif'in elinden olacak efsane Tilki kestane olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByCRiMiNaL.

quote:

Orijinalden alıntı: runx89

quote:

Pusu tarihinin en iyi bölümü demek çok absürt kaçar son 1.5 sezonun en iyi bölümüydü diyebiliriz ama 230 bölüm oldu Atv sezonları hariç çok iyi bölümler seyrettik özellikle Star ve Show Tv sezonlarında Tnt sezonuda fena değildi şuanda star sezonun bi bölüm aç sıkılmadan seyredersin belki biraz ebru canını sıkabilir o kadar.

Hiçte absürd kaçmaz pusunun hangi bölümünde bu kadar masraf ve özen gördük ki, evet showdaki bölümler iyiydi özellikle polatın ofisinin patlatılması ve polatın iskenderin üssünden kaçması gibi bölümler ama stardaki ve tntdeki sezonda ben çok sıkıldım öncelikle öldürmeyip oyuncak ettikleri iskender, sonrada cevat akarsu denilen basit bir adamı bölümler boyunca öldürememeleri üstünede ebru olunca çekilmez oldu benim için tnt'deki sezonda da koca sezon boyunca ersoy soysuzunu yakalayamadılar, polat alemdar baronluğa kadar yükselmiş amon'a racon kesmiş rus konseyini helikopterle taratmış adama cevat akarsu ersoy ulubey gibi adamların peşinden koşturttu senaristler, resmen çöp sezonlar izledik polat alemdar uğruna Sencerli, maskeli sezonun senaryosu güzeldi ama ondada özen ve kalite eksikliği vardı. Neyseki şimdiki sezondan umudum yüksek bakalım ilerleyen haftalarda neler olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runx89 -- 19 Eylül 2014; 17:05:14 >
  • 
Sayfa: önceki 23452346234723482349
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.