Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (2335. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
52.775
Cevap
91
Favori
1.663.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23332334233523362337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kurtlar Vadisi Pusu'ya bir bomba transfer daha

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D)

Kurtlar vadisi’nde ana karakterlerden Abdülhey ve Kara’nın ayrılmasından sonra yei karakterler diziye dahil oldu. Ünlü Hollywood starı Andy Garcia’yı konuk oyuncu olarak diziye dahil eden Pana Film, ABD’den ikinci bir  transfer daha yaptı ve birçok yabancı dizide rol alan Türk oyuncu Özgür Teke’yle anlaştı.

Özgür Teke Emmy ödüllü yönetmen Greg Yaitenes’in oyuncu listesine adını yazdırdı. Ocak 2013′te yayına giren Banshee’nin New York seçimleri için yapılan seçmeleri kazanarak, başrol oyuncuları Ben Cross ve Zeljko Ivanek ile aynı sahneleri paylaşan genç bir oyuncu olan  Özgür Teke vadide Türk izleyicisinin karşısına çıkacak,nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • değişik ve güzel bi sezon olacak

Bu mektup ne olacak acaba
  • 2003'te başladığım vadiyi 2010'a kadar izlemiş 2010'da bırakmıştım. 4 yıldr izlemiyordum. Geçenlerde ilk vadinin 1. bölümünü yani Ali'nin Polat olduğu bölümü açtım izledim. Gerçekten çok farklı geldi. Başlamışken bi kaç bölüm daha derken epey bi bölüm izledim finali de aradan çıkarttım.
    Adamlar 2003'te 45 dakikalık dizi yapmışlar ne güzel. 10-15 bölüm 45 dakika gittikten sonra süreler uzamaya başlamış. Sonra her bölüm en az 1.5 saat olmaya başlamış. Ama gerçekten ilk vadi bir başka. Aslan bey, karahanlı, laz ziya, tapınakçılar, seyfo, elif...

Şimdi Andy Garcia'yı falan gördüm, heyecanlandım acaba eski kaliteyi yakalarlar mı diye. Merak içinde beklemeye başladım. Geçen sezonun finalinde ne olmuş bi açayım izleyeyim bakalım, yeni sezondan bi 3-4 bölüm izlerim umarım kaliteli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dhnin Babası

18 Eylül de başlayacağı yazıyor

http://tr.m.wikipedia.org/wiki/Kurtlar_Vadisi_Pusu

18 Eylül'e ertelenmiş başlama tarihi, doğrudur.
  • Biran önce başlasada merakımız az da olsa geçse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requiestcat in Pace

değişik ve güzel bi sezon olacak

Bazı bilgileri Tataroğlu ile paylaşmıştı zamanında. O bölümü bulan olursa atsın izleyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

Orijinalden alıntı: Requiestcat in Pace

değişik ve güzel bi sezon olacak

Bazı bilgileri Tataroğlu ile paylaşmıştı zamanında. O bölümü bulan olursa atsın izleyelim.

biliyorum. 2015 için özel bir şey vardır bence. tüm bilgileri tataroğluna verdiğini zannetmiyorum. 97.bölüm mahkemede benimle beraber mezara gidecek demişti ama başlasın bakalım göreceğiz.
  • tataroğluna cd kopyasını vermişti
  • tilki andreyi istiyoruz

sokun şu adamı diziye ve 1 sezon boyunca oynasın en az
  • 230. Bölüm V2 Fragmanı geldi

http://www.yazete.com/video-galeri-yeni/kurtlar-vadisi-pusu-230-bolum-yeni-fragmani-yayinlandi-9695/

Ekipmanları değiştirmişler herhalde görüntü dizi değil sinema gibi
  • şu abdülheyin cenaze sahnesini kısa tutsalar bari hiç çekilmiyor cenaze sahneleri.
  • Yeni fragman çok güzel

Geçen sezonki hayal kırıklığını unutturacaklar sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 11 Eylül 2014; 19:42:01 >
  • Of ki ne off yeni sezon fragmanı harika ötesi sanki Kurtlar Vadisi IRak'ın fragmanı gibi nefis ötesi beklediğimizden bile ötede.
  • Polat yine uçuşa geçmiş
  • Youtube Link

Ya harbiden harika 1 hafta nasıl bekleceyeğiz.
  • süper yaaa

andy garcia diyorum abi, ne karizmadır o
  • Fragman super. Polat yine sahaya inmiş.
  • Ekibi komple değiştirmişler galibaFilm fragmanı gibi olmuş geçen seneki saçma efektler olmayacak galiba bu sezon farkını koyacak gibi
  • fragman mükemmel duruyor
  • Bu sezon bir başka olacak gibi :)
  • 
Sayfa: önceki 23332334233523362337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.