Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (2326. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
52.776
Cevap
91
Favori
1.663.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23242325232623272328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: I-C-O

quote:

Orijinalden alıntı: yanlızkurt007

İnşallah bu doğan ümit Karaca iyidir... Serdar akar yanında yardımcılık yapmış herhalde inşallah onun gibidir.

İnşallah. Zaten ilk bölüm ilk izlenim demektir, ilk izlenim ise eserin devamı hakkında fikir vermeye yeter. Yeni sezonun ilk bölümünde göreceğiz.

Nasıl başlarsa öyle devam eder... Doğrudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shoote®

quote:

Orijinalden alıntı: GulyaЬaиi

ömer father ve nazife mother artık geberiyor

yupppiiiiiiiiiiiiii

Hocam umutlanmayalım bence

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk-Engineer

göğsüme sık da vuruşmuş olalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barristan the Bold

quote:

Orijinalden alıntı: Turk-Engineer

göğsüme sık da vuruşmuş olalım

merak etme leşini kimse görmeyecek
  • aldığım bir duyuma göre polat alemdar kesin ölüyor şu gelecek 20-25 sezon içinde
  • Şu videoda Kurtlar Vadisi Pusu'nun 207. bölümü var:

Neredeyse 2 saat süren bu bölümde, daha doğrusu onlarca bölümün içinde "Kurtlar Vadisi" izlediğimi hatırladığım 3-4 sahneden biriydi 37:40 ile 38:50 arası.
    Atmosfer, karakterler (o anne kadın özellikle) ve efsanevi Gladio müziği ile eski Kurtlar Vadisi tadını bir kaç saniyede olsa yaşattı.

Ama bu masaldan çabuk uyandım. Çünkü hemen o sahnenin ardından 39:19'da Akif ile Aynura, ergenimsi dizi müzikleriyle ekrana geldiler.

Zamanında Polat'ta gençti ama bu KGT timi hiç yakışmıyor bu diziye. Nasıl desem, popüler kültür gençliği gibiler mi? Kelimeye dökemiyorum tam. Hele hele o erkek gibi silah tutan kadınlar yok mu? Çok itici. Kadına silah yakışmaz.

Gladio müziği (İskender Büyük versiyon)

• dün 1. bölümü izledim. vay be

• Ilk kurtlarin 62.bolumunu izliyorum suan halo kacirdilar. ,

bi sahnede koptum dogu bey mithata bagirio akbabamiyim ulan ben

• Fanatik bir Kurtlar Vadisi izleyecisi olarak geçen sezonki fiyasko senaryo'yu önümüzdeki sezonda düzeltmeleri Onur Tan'ın gidişi oldu Doğan ümit karaca ve Serdar Akar diziyi eski havasına getirecektir ama önemli olan senaryo umarım 97.bölümlük seri ve Pusunun başlarındaki gibi güzel bir sezonla bu sezon final yaparlar çünkü 1 sezon iyi olsa bile öbür sezon çılkı çıkıyor 7.sezon iyiydi son 2 bölümde saçmaladılar ama 8.sezon berbattı ayrıca umarım saçma sapan müzikler kullanmaz çünkü Vadiyi vadi yapan müzikleridir.
  • Yeni sezonda dizi Kanal-D'de yayınlanmaya devam edecekmiş. İyi en azından hükümetin kanalından kurtuldu, saçma sapan şeyler sona erer umarım yeni kanalda. Hükümetin dediklerini mi anlatıyor dizi mi çekiyorlar belli değilidi son zamanlarda.

http://video.kanald.com.tr/KurtlarVadisiPusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spycho -- 23 Temmuz 2014; 11:19:12 >
  • bu yıl kaçıncı sezonı ( hangi bölüm aralığını ) bitirdiler?

edit: 218. bölümdeki malum bölümden sonra izlememişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 23 Temmuz 2014; 13:09:27 >
  • Burada Necati Şaşmaz'ın boyu için 178 cm yazıyor:

IMDb sayfası.

Necati Şaşmaz yanlış değilsem bir röportajda 173 / 174 cm olduğunu söylemişti ama özellikle ilk Kurtlar Vadisi'nde kapı eşiklerinden geçerken boyunu 165 - 170 cm arası diye tahmin ediyordum.
  • quote:

Burada Necati Şaşmaz'ın boyu için 178 cm yazıyor:

IMDb sayfası.

Necati Şaşmaz yanlış değilsem bir röportajda 173 / 174 cm olduğunu söylemişti ama özellikle ilk Kurtlar Vadisi'nde kapı eşiklerinden geçerken boyunu 165 - 170 cm arası diye tahmin ediyordum.

Uzun tavan mekanlarda bende çok kısa görüyorum onu ama dışarda bir yerde olunca boyu dediği gibi tam tutuyor... 172-174 arası birşey

• quote:

Uzun tavan mekanlarda bende çok kısa görüyorum onu ama dışarda bir yerde olunca boyu dediği gibi tam tutuyor... 172-174 arası birşey

IMDb Necati Şaşmaz'ın boyu konusunda biraz uçmuş, bende biraz düşmüşüm demek.

Teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

IMDb Necati Şaşmaz'ın boyu konusunda biraz uçmuş, bende biraz düşmüşüm demek.

Teşekkür ederim.

Ne demek

• Abdulhey atv'de yeni diziye basliyomus.

• Alimler Vadisi.

Link.
  • quote:

quote:

Burada Necati Şaşmaz'ın boyu için 178 cm yazıyor:

IMDb sayfası.

1,75
  • I-C-O kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğin dakikalarda gerçekten %100 Kurtlar Vadisi atmosferi hakimdi hocam. İyi hatırlattın tekrar izledim.

Ben de şu versiyonunu seviyorum Gladio müziğinin.

• 
Sayfa: önceki 23242325232623272328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.