Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (2323. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52.775
Cevap
91
Favori
1.663.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23212322232323242325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi süresini 40 dk'ya çekip basacaksın gizem ve gerilimi... Tabi senaryo ekibinin de değişmesi lazım, Kurtlar Vadisi'nin 20-97 arası bölümleri efsaneydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Dizi süresini 40 dk'ya çekip basacaksın gizem ve gerilimi... Tabi senaryo ekibinin de değişmesi lazım, Kurtlar Vadisi'nin 20-97 arası bölümleri efsaneydi.

1,5 porsiyon alabilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lightr

quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Dizi süresini 40 dk'ya çekip basacaksın gizem ve gerilimi... Tabi senaryo ekibinin de değişmesi lazım, Kurtlar Vadisi'nin 20-97 arası bölümleri efsaneydi.

1,5 porsiyon alabilir miyim

• Serdar akar çok büyük bir artı..kanald de bence artı çünkü atvdeki siyasal kimliğinden arınmış olacak..bi senarist değişimi bide bikaç usta oyuncu takviyesi ile bu sezon izlenilebilir bir hal alır

• Şu adama ne olmuştu hatırlayan var mı?

Polat'a "sen kimsin" deyip de ölmemeyi başaran biriydi bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Şu adama ne olmuştu hatırlayan var mı?

Ersoy Ulubey in adamıydı polatın kafasına sıkmak için alıp götürmüştü ama polat elindeki kelepçeli çözerek hepsini öldürdü... Ersoy'la husumet İ bundan başlamıştı...

• yanlızkurt007 kullanıcısına yanıt
    hayır kelepçeleri çözmeden yerde elleri kelepçeli kafasına 3kişi silah dayamışken 3ünüde öldürüyordu.

gerçek dışı saçma sapan bir sahneydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Şu adama ne olmuştu hatırlayan var mı?

Polat'a, Abdülhey'e ve Zülfikar Ağa'ya fena sövmüştü Selim.

Abdülhey'e
    "Bu adamın (Polat'ın) peşine takılmışsınız, kim lan bu" deyip, ardından Polat'a "Sen kimsin bana bir söylesene" dediğinde Polat'ın ilk Kurtlar Vadisi'nde "Sen kimsin lan racon kesiyorsun" diyen Cerrahpaşalı'nın kafasını kesmesini hatırlaması ve akabinde Selim'e "Boşver kim olduğumu" demesi güzel bir sahneydi.

Videosu:

Link:http://www.youtube.com/watch?v=LySaHR3cDCg

Hâlâ Polat'a sövüp sövüştüren Selim'in sonu:

Link:http://www.youtube.com/watch?v=-wIONVNA7HQ

Bize "efendim, siz, biz"li diyaloglarla, disko müzikleriyle değil, böyle raconlarla, zikir temalı müziklerle gelin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yanlızkurt007

quote:

Orijinalden alıntı: Eddrick

quote:

Orijinalden alıntı: Djarum Black-

Ilk kurtlar vadisinde 95 96 97. Bolumlerin birinde polat alemdar kripteksin sifresini cozup actiginda devlet derin devletle ilgili cok onemli bilgileri zarfa koyup 2015de polat alemdara gidecek sekilde postalamisti. Bu sezon ona denk gelebiliriz. Cok heycanlandim birden.

97. bölümde hocam.

ayrıca bunu unutmuşlardır nerden hatırlayacaklar

Ben dedim bu sezon final olur...Polat a zarf gelir bu sezon biter...Ama bu zarf ta kriptex deki belgeler vardı gelse nolacak bilmiyorum ama bakalım belkide dediğin gibi gelmez bilerek

Arkadaş sende taktın bu kripteks e. Sana daha oncede soyledim, bi ozelligi falan kalmadi o belgelerin yalama oldu artik. Hangi siteye girsem kripteks gelir dizi biter diyosun hayirdir senindemi adin geciyor kriptekste.

• quote:

Orijinalden alıntı: De La Conte

quote:

Orijinalden alıntı: yanlızkurt007

quote:

Orijinalden alıntı: Eddrick

quote:

Orijinalden alıntı: Djarum Black-

Ilk kurtlar vadisinde 95 96 97. Bolumlerin birinde polat alemdar kripteksin sifresini cozup actiginda devlet derin devletle ilgili cok onemli bilgileri zarfa koyup 2015de polat alemdara gidecek sekilde postalamisti. Bu sezon ona denk gelebiliriz. Cok heycanlandim birden.

97. bölümde hocam.

ayrıca bunu unutmuşlardır nerden hatırlayacaklar

Ben dedim bu sezon final olur...Polat a zarf gelir bu sezon biter...Ama bu zarf ta kriptex deki belgeler vardı gelse nolacak bilmiyorum ama bakalım belkide dediğin gibi gelmez bilerek

Arkadaş sende taktın bu kripteks e. Sana daha oncede soyledim, bi ozelligi falan kalmadi o belgelerin yalama oldu artik. Hangi siteye girsem kripteks gelir dizi biter diyosun hayirdir senindemi adin geciyor kriptekste.

Kardes asıl sana hayırdır nerde gordum beni de konuşuyorsun ben bır tek bı forumdayım baska forumlarda sitelerde hic kurtlar Vadisi ile ilgili konularda yorum atmadım...

Sanane kardeşim dusunce benım dusuncem bence oyle olucak veya olabilir kendi isine bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ::Ashes::

hayır kelepçeleri çözmeden yerde elleri kelepçeli kafasına 3kişi silah dayamışken 3ünüde öldürüyordu.

gerçek dışı saçma sapan bir sahneydi.

Evet hocam kelepçeleri çözmeden vuruyordu adamları dogru unutmuşum onu

• I-C-O kullanıcısına yanıt
    Bunlar kaçıncı bölümler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacklabel1907

Bunlar kaçıncı bölümler ?

Bende hatırlamıyordum ama videoya gelen yorumlardan birinde "Kaçıncı bölüm?" diye sorulmuş. Biri "103. bölüm" diye cevap vermiş.

103. bölümmüş.

http://www.youtube.com/watch?v=LySaHR3cDCg
  • yanlızkurt007 kullanıcısına yanıt
    Tataroğluna da verdi bilgileri polat bi önemi kalmamış olabilir.

• Yazamsar kullanıcısına yanıt
    tataroğluna sadece cd verdi.
  • ::Ashes:: kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam zaten kripteksdeki bilgiler vardı içinde Nevzata verdi saklasın diye ondan alıp teslim etti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazamsar -- 29 Haziran 2014; 21:38:57 >
  • bi fikir attık konuya herkes birbirine girmiş
  • Ben sonunda bitti herhalde diye düşünürken Kanal D'ye geçtiğini görünce şok oldum.

• I-C-O kullanıcısına yanıt
    Bende 100. bölümden başlamıştım bakmaya 100-101-102 izlemiştim ona denk gelmemiş demek :)
    Ama ne bölümler yapmışlar ya , ne yapıp ne edip dönseler çok iyi olacak o zamana

Devlet görevine son verince Polatın Zulfikar ağa , Zaza , Baba memduh ile yeni bi konsey girişimi yapmaları her anı güzel dizinin .
  • Serdar Akar'ın gelmesi cidden iyi oldu ama çok sevindirici bir haber bu.
  • 
Sayfa: önceki 23212322232323242325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.