Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Atv)
45486 Cevap1155149 Görüntüleme108 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     667 [669] 671 672 673 674 675 676      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

5113 Mesaj
5 Eylül 2013; 22:59:40 

quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

fragmanı az önce izledim.margaret ile leyla'ya nolmuş öyle margaret baya yaşlı duruyordu leylanında saçlar gitmiş.

Leyla'nın durumu nasıl olmuş sence?

ulan akif'e gene ayar oldum bak o sırıtış ne lan

Leyla gayet iyi hocam ya sıkıntı yok.

Bu arada Gaye Ablayı da severiz yani

641 Mesaj
5 Eylül 2013; 23:04:26 

safiye karahanlı gelmiş ha, zaten set resimlerinde bahçesinde satranç tahtası olan bir ev vardı. Demek Mehmet Karahanlı nın evindede çekimler oldu

eski karakter diyince bir ümit Doğu Eşrefoglu yada Tilki Andrei dedik ama çıkmadı,

Safiye de estetik ameliyat olmuş heralde en son gördügümüzde sarışındı bu kız tipi de degişmiş. Zaten hayırsızın tekiydi Kanada ya bi gitti bi daha da aramadı abisini Başlar şimdi ''anne biz mafya mıyız?, anne mafya babasının bizim evimizde ne işi var?, anne biz ne iş yapıyoruz ? gibi can alıcı sorular sorar Gerçi annesi de öldü, abisine sorar artık

Abdülheye çok şaşırdım, adam madem polat abi öldü dine yöneleyim artık birazda ahiret için çalışayım demiş heralde, dergaha kapatmış kendini.

Fırat da Türkiye nin yeni baronuymuş, (Karahanlı V2.0) hadi bi konsey kursun da keyfimiz yerine gelsin, uyuşturucu işi, silah işi, gümrük işi, adam öldürmeden sorumlu, avukat, dış ülkeler ile ilişkiler, para işleri dallarında ugraşan birer kişi buldumu konsey kurulur

Edit: Bu arada arabadan inen kişi Polat, ayagından tanıdım Polat hep bu şekilde arabadan inerdi, önce tek ayagını koyar yere, sonra bi etrafa bakınır, diger adımı atar
2- Abdülheyin yanına kapıyı açıp giren kişide Polat, o da kapıyı açış şeklinden belli.

Hadi bakalım bu sezondan umutluyum adam gibi çeksinler şu filmi siyasete falan bulaşmasınlar, ufak mafyalar olsun, 10 bin dolar için adam öldürülsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qlobaLww -- 5 Eylül 2013; 23:06:56 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

6639 Mesaj
5 Eylül 2013; 23:07:25 

doktor feride'yi de mi seviyorsun

Bu mesajda bahsedilenler: @HAAltuntas Bu mesaja 1 cevap geldi.

5113 Mesaj
5 Eylül 2013; 23:16:46 

quote:

Yani hoş bağyan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1044 Mesaj
5 Eylül 2013; 23:43:10 

quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

Yani hoş bağyan

Iyyyyyy

| Intel i5 4670K | Asus GTX770 4GB 256bit | MSI Z87-G45 | Gskill 8GB(2x4) 1600MHz | Corsair 200r CX600M 80+ | 2TB Seagate Barracuda | Corsair Force GS 128GB | Seidon 120V | Asus VX239H 23" |

(sistem çok yakında)

SteelSeries Rival || SteelSeries QcK || Logitech G930 || Logitech G103

Golf 7 TSI

Kate LINN

9140 Mesaj
6 Eylül 2013; 0:42:21 

quote:

Orijinalden alıntı: flasource

adam diziden sonra her akşam demleniyor, beni ilgilendirmiyor gerçi
dizide de hiç sevmem, anca öğüt anca öğüt
biri bu adamdan için ihtiyarlar heyetinden çıkacak demişti ama daha çıkamadı

Yarasın , ne diyelim.

Ömer Baba, İhtiyarlar Heyeti'nden çıkarsa eğer izleyicinin başından aşağıya kaynar sular dökülür adeta.

quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

I-C-O konuya bir cevap yazıyorsun rengarenk baloncuklar gülücükler. Hacı hiç üşenmiyon mu la ? :))) Bu kadar kuru sade bi cevap yazdığıma utandım :)))

Üşenecek bir şey yok benim için. Çünkü yılların tecrübesi ile hızlıca şip şak yazıyorum.

Neredeyse sade mesaj ile aynı sürüyor zaman.

Shadow of the Colossus
"Onu herşeyden çok seviyorum, kendi hayatımı feda edecek kadar. Gerekirse bütün gezegeni dolaşırım, muhakkak herhangi bir yerde onu yeniden canlandıracak güç bulacağım. Buna inanıyorum, onu yeniden hayata döndüreceğim. Hadi Agro yola çıkıyoruz.’’
Sevdiğin hatunun cansız bedeni, Göğe uzanan dağlar, duvarların üstüne üstüne geldiği o huzursuz "tapınak" ve o umutsuzluğun köprüsü.
ICO
Karanlığa ve yalnızlığa terk edilmiş bir çocuk, onunla benzer kaderi paylaşan bir kız ve umutla mutlu geleceğe yürüyüşün destansı bir hikâyesi.

265 Mesaj
6 Eylül 2013; 0:44:40 

quote:

Orijinalden alıntı: qlobaLww

safiye karahanlı gelmiş ha, zaten set resimlerinde bahçesinde satranç tahtası olan bir ev vardı. Demek Mehmet Karahanlı nın evindede çekimler oldu

eski karakter diyince bir ümit Doğu Eşrefoglu yada Tilki Andrei dedik ama çıkmadı,

Safiye de estetik ameliyat olmuş heralde en son gördügümüzde sarışındı bu kız tipi de degişmiş. Zaten hayırsızın tekiydi Kanada ya bi gitti bi daha da aramadı abisini Başlar şimdi ''anne biz mafya mıyız?, anne mafya babasının bizim evimizde ne işi var?, anne biz ne iş yapıyoruz ? gibi can alıcı sorular sorar Gerçi annesi de öldü, abisine sorar artık

Abdülheye çok şaşırdım, adam madem polat abi öldü dine yöneleyim artık birazda ahiret için çalışayım demiş heralde, dergaha kapatmış kendini.

Fırat da Türkiye nin yeni baronuymuş, (Karahanlı V2.0) hadi bi konsey kursun da keyfimiz yerine gelsin, uyuşturucu işi, silah işi, gümrük işi, adam öldürmeden sorumlu, avukat, dış ülkeler ile ilişkiler, para işleri dallarında ugraşan birer kişi buldumu konsey kurulur

Edit: Bu arada arabadan inen kişi Polat, ayagından tanıdım Polat hep bu şekilde arabadan inerdi, önce tek ayagını koyar yere, sonra bi etrafa bakınır, diger adımı atar
2- Abdülheyin yanına kapıyı açıp giren kişide Polat, o da kapıyı açış şeklinden belli.

Hadi bakalım bu sezondan umutluyum adam gibi çeksinler şu filmi siyasete falan bulaşmasınlar, ufak mafyalar olsun, 10 bin dolar için adam öldürülsün

Safiye hangisiydi fragmandan nerden gördünüz anlayamadım.
Söylerseniz sevinirim.

“Yaşamak çok nadir rastlanan bir şeydir. Çoğu insan sadece var olur.”
Katılım zamanı: 29 Temmuz 2008

641 Mesaj
6 Eylül 2013; 0:47:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Phoénix
Söylerseniz sevinirim.

http://www.youtube.com/watch?v=ujc_PnHd6Ds

0:23 saniye ye gel. Miss Sofi Karahanlı diyor bir adam işte orda çıkan kız.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

5113 Mesaj
6 Eylül 2013; 0:52:04 

quote:

Orijinalden alıntı: gıdıkcı

quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

Yani hoş bağyan

Iyyyyyy

Brad Pitt geldi

4188 Mesaj
6 Eylül 2013; 1:34:35 

bundan bikaç sene evvel ne analizler ne caps ler alırdım vay be...özlemişim..yeni sezon için olsun bari;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzil -- 6 Eylül 2013; 1:39:01 >

BU İMZAYA ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 16/07/20XX tarih ve 20XX/40X nolu kararı gereği bu imzaya erişim DONANIMHABER YÖNETİMİ'NCE engellenmiştir.

620 Mesaj
6 Eylül 2013; 1:43:22 

Begüm Kütük gelseydi keşke.

Neyse yeni oyuncuya da alışırız artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selates -- 6 Eylül 2013; 1:45:32 >

504 Mesaj
6 Eylül 2013; 4:09:14 

quote:

Orijinalden alıntı: kara_şahin

quote:

Orijinalden alıntı: Avatar.Aang

Kaldı 1 hafta. Bu arada Polat'ın ölmesi gibi bir durum söz konusu olamaz. En fazla 1-2 bölüm ölmüş gibi gösterilir. Ona da alıştık zaten

zaten geçen sezon maskeli diye geçti..bu sezondamı..öldü..ölmedi..bilmecesi..ile geçecek..

Uzatmazlar İnşallah.

HEP, BU DÜNYA HEP YALAN DOLAN..
SENİN SEVGİNDİR ASLOLAN..
SONUNA KADAR BİZ, FENERBAHÇELİYİZ ULAN !!!

1258 Mesaj
6 Eylül 2013; 4:54:05 

valla bilmiyom dizi eskisi gibi değil

287 Mesaj
6 Eylül 2013; 9:11:50 

herkes yeni yeni yollara girmiş gibi gözüküyor bu da baya hareketli bir sezon olacağa benziyor...

hakikaten ya safiyeyi değiştirmeselerdi iyiydi...

287 Mesaj
6 Eylül 2013; 9:19:04 

Ben Aliyim...

ne günlerdi bee...

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
2 gün 7 sa. 38 dk. kadarı kaldı.
6 Eylül 2013; 11:06:26 

Ferrariden inen cahit set resimlerinde anlaşıldı

265 Mesaj
6 Eylül 2013; 11:29:34 

quote:

Orijinalden alıntı: qlobaLww

quote:

Orijinalden alıntı: Phoénix
Söylerseniz sevinirim.

http://www.youtube.com/watch?v=ujc_PnHd6Ds

0:23 saniye ye gel. Miss Sofi Karahanlı diyor bir adam işte orda çıkan kız.

Teşekkürler dostum kulaklıkla o kısmı duymamıştım :)

“Yaşamak çok nadir rastlanan bir şeydir. Çoğu insan sadece var olur.”
Katılım zamanı: 29 Temmuz 2008

7081 Mesaj
6 Eylül 2013; 13:26:49 

karanın göz gitmiş.

poyraz yaşıyor.

Canon Eos 10d - Helios 44m-6

6639 Mesaj
6 Eylül 2013; 13:54:01 

Kurtlar vadisinde en sevdiğim karakterler seydo dayı çakır'dı.pusu versiyonunda ise memati ve yalçın bulut süperdiler keşke ölmeselerdi dizide.gerçi nihat nikerel gerçek hayatta vefat etti

4733 Mesaj
6 Eylül 2013; 14:15:33 

[font="Arial"]Uyuz ferideyi safiye yapmışlar .Zaten ne yaparlarsa yapsınlar konsey havası dönmez.Pusunun ilk başlarında da konsey yaratmadılar mı tataroğlu vs.Hangisi tuttu konseyin yerini.Konseyi konsey yapan iş bölümleri, konumları değil
Oyuncularıydı hala anlayamamışlar.Konsey havası yaratacaklarsa.Ölmeyen oyuncuları toptan geri getirsinler,polat rüyada olsun saçma olsun ama yine de olsun.Kimse bu saçmalığı yadırgamaz,yaşanan onca saçmalığa alıştık zaten. Polat resimde yeni safiyeyle aynı resimde.O resim photoshop mu.Polatın saç sakal kesilmiş mi eğer öyleyse gayet güzel olmuş.Ya da eski resimle yeni safiye photoshop'la mı birleştirilmiş.Son olarak Fırat denilen baron bu kılkuyruk mu olacak.

Fazla modern,karahanlı moderndi ama yaşı ,duruşu ,giyimi,tipi ,strateji üretmesiyle olabilecek en iyi baron oydu.
[/font]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emir -- 6 Eylül 2013; 14:19:25 >

9140 Mesaj
6 Eylül 2013; 14:54:35 

Soru:

Polat "tapınakçıyım" demiş (Seyretmedim henüz) Sizce gerçekten olabilir mi?

Hani eğer Polat ölüp diziden çıkacaksa, senaristler karalayıp tapınakçı yaparak Polat'a olan sevgi ve özlemi bitirip Polat'ın yerine gelecek olan karaktere alıştırmaya çalışıyor olabilir mi?

Shadow of the Colossus
"Onu herşeyden çok seviyorum, kendi hayatımı feda edecek kadar. Gerekirse bütün gezegeni dolaşırım, muhakkak herhangi bir yerde onu yeniden canlandıracak güç bulacağım. Buna inanıyorum, onu yeniden hayata döndüreceğim. Hadi Agro yola çıkıyoruz.’’
Sevdiğin hatunun cansız bedeni, Göğe uzanan dağlar, duvarların üstüne üstüne geldiği o huzursuz "tapınak" ve o umutsuzluğun köprüsü.
ICO
Karanlığa ve yalnızlığa terk edilmiş bir çocuk, onunla benzer kaderi paylaşan bir kız ve umutla mutlu geleceğe yürüyüşün destansı bir hikâyesi.

4733 Mesaj
6 Eylül 2013; 14:56:52 

quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

Soru:

Polat "tapınakçıyım" demiş (Seyretmedim henüz) Sizce gerçekten olabilir mi?

Hani eğer Polat ölüp diziden çıkacaksa, senaristler karalayıp tapınakçı yaparak Polat'a olan sevgi ve özlemi bitirip Polat'ın yerine gelecek olan karaktere alıştırmaya çalışıyor olabilir mi?

[font="Arial"]Polat tapınakçı değil,ama illa ki polatı düşürecekler ve akif dangalağını baş karakter yaparlarsa o dizi biter.Çakır ölünce izlemeyiz dedik izledik ama polat ölürse harbi izlemez burdaki çoğu kişi.Kısa ve öz.

9140 Mesaj
6 Eylül 2013; 15:12:55 

Doğrudur; Polat demek Vadi demek, Vadi demek Polat demek.
Polat ölecekse dizinin efsaneliğini koruması için finale girmesi en doğrusu olacaktır.

Şu Akif'in ekibinde eli silah tutan kadınlar da var. Valla Kurtlar Vadisi'ne hiç yakışmıyor. Sanki Amerikan ajan dizisi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Emir Bu mesaja 1 cevap geldi.

Shadow of the Colossus
ICO

4733 Mesaj
6 Eylül 2013; 15:17:33 

quote:

Doğrudur; Polat demek Vadi demek, Vadi demek Polat demek.
Polat ölecekse dizinin efsaneliğini koruması için finale girmesi en doğrusu olacaktır.

Şu Akif'in ekibinde eli silah tutan kadınlar da var. Valla Kurtlar Vadisi'ne hiç yakışmıyor. Sanki Amerikan ajan dizisi.

[font="Arial"]aynura candır,fatma da çok delikanlı kız ama bence de yakışmıyor.Kgt adamlarında Talha'dan başka hiçbiri beş para etmiyor

2780 Mesaj
6 Eylül 2013; 18:08:00 

karahanlının kızının yerine getirdikleri kişiye bakar mısın? işler güçler deki sevimsiz doktor rölündeki kızı getirmişler.. gerçekten inandırıcılık sıfır , ne kadar kalitesiz 3.sınıf bir dizi oldu.. Allahtan izlemeyi bırakmışım.. Ciddi bir akıl tutulması var bu adamlarda..

Senaristler ve ya polat şimdide bu kızla aşk yaşamak için mi anlaştılar rezalet resmen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 6 Eylül 2013; 18:11:42 >

961 Mesaj
6 Eylül 2013; 18:20:07 

Safiye aynı kalsaydı keşke o kız iyi yapıyordu rolünü.

Herkese inat Ebru Gündeş!

4831 Mesaj
6 Eylül 2013; 23:56:48 

quote:

Orijinalden alıntı: selates

+1 Aynen sırf şunun için bile diziyi izlerim keşke asıl safiye gelseydi

psn: FatihCeyhan

İ7 2600k 3.40 Ghz. - Asus GTX 560ti - 8 Gb ram - Haf Plus 912

5113 Mesaj
7 Eylül 2013; 2:02:06 

Arkadaşlar çok acımasız eleştirmişsiniz... Bence Gaye rolün hakkını verecektir. Uyuz Feride diyorsunuz, o da bir karakterdi.

345 Mesaj
7 Eylül 2013; 3:47:48 

Polat zombi mod öldür diril öldür diril sıkıcı geliyor bana. Bunlar Safiye'yi getirdi rolü ne olacak Pusat gibi ise göstermelik gelmeseydi daha iyiydi. Belki Ali Candan olarak döner belki Efe Karahanlı bunun olasılığı da düşük ya...

6639 Mesaj
7 Eylül 2013; 23:53:45 

bu hangi bölüm bilen var mı

noluyor lan sana bedri

4733 Mesaj
8 Eylül 2013; 2:22:18 

[font="Arial"]şıtandart kazımı niye gösterdiniz olm ya [/font]

852 Mesaj
8 Eylül 2013; 11:38:16 

quote:

noluyor lan sana bedri

Çok şükür elimiz ayağımız tutuyor.

11401 Mesaj
8 Eylül 2013; 15:23:39 

quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

quote:

begüm kütük'ün eşi karikatürist erdil yaşaroğlu penguen dergisinde yani "gezici" olduğu için onu oynatmazlar artık

6639 Mesaj
8 Eylül 2013; 15:25:20 

begüm kütük oynamak istememişte olabilir

Set fotoğraflarını baktım az önce polatı hemen göremicez bence.ferrari'den cahit inebilir

(ya da cahit safiye'nin olduğu mekana gitti.Kısaca cahit ya arabadan inen ya kapıyı açan kişi olucak)
kara ve ekibinide dağıtmışlar baya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainbow05 -- 8 Eylül 2013; 15:29:02 >

669 Mesaj
8 Eylül 2013; 21:09:07 

quote:

noluyor lan sana bedri

53.bölüm Memati Bedri'den patronunun yerini istiyodu. Karsiliginda murolari vermisti.

Hareket etmesi kural dışı olduğundan durmuştur. Yinede görmek isterseniz tık-la-yın.

535 Mesaj
8 Eylül 2013; 21:28:44 

quote:

Set fotoğraflarını baktım az önce polatı hemen göremicez bence.ferrari'den cahit inebilir

(ya da cahit safiye'nin olduğu mekana gitti.Kısaca cahit ya arabadan inen ya kapıyı açan kişi olucak)

nerden baktın fotoğraflara..

kör cehalet çirkefleştirir insanları
suskunluğum asaletimdendir
her lafa verecek bir cevabım var
lakin lafa bakarım laf mı diye.bir de söyleyene bakarım adammı diye..

Bizler imza yapamayacak kadar ÜŞENGECİZ. Sende katıl bize

3843 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
D C X L
8 Eylül 2013; 21:55:25 

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

quote:

begüm kütük'ün eşi karikatürist erdil yaşaroğlu penguen dergisinde yani "gezici" olduğu için onu oynatmazlar artık

Oraya gelene kadar Necati yemişti zamanında Begüm Kütük ü, eski sevgilisinin tekrar gelmesine Şaşmaz ın eşi izin vermez

11401 Mesaj
8 Eylül 2013; 21:59:52 

yuh. ne buluyorlar bunda be

551 Mesaj
8 Eylül 2013; 22:20:40 

Abdullahi'yi geçen Ataşehir'de Burger&Pub House'da gördüm. Gerçek sesi çok ince şaşırdım.

Playstation Network ID:KadranqueL

Steam ID:Sör Aragorn

6639 Mesaj
8 Eylül 2013; 22:53:05 

quote:

Orijinalden alıntı: kara_şahin

quote:

nerden baktın fotoğraflara..

kurtlar vadisi forum'dan google'a kurtlar vadisi forum yaz ilk site

sağol dostum@nlztrk93

Bu mesajda bahsedilenler: @nlztrk93

68 Mesaj
8 Eylül 2013; 23:18:18 

aslan akbey diziye dönüyormuş doğru mu polatı kurtarıyor?

Uyuyan insan uyandırılmaz uğursuzluk getirir.

620 Mesaj
8 Eylül 2013; 23:54:47 

130 Mesaj
9 Eylül 2013; 0:05:36 

Eğer doğruysa bu müthiş olur eski vadi gibi olur...

68 Mesaj
9 Eylül 2013; 0:08:29 

quote:

Orijinalden alıntı: patientkaya.92

Eğer doğruysa bu müthiş olur eski vadi gibi olur...

bencede öyle ben çok imkansız görmüyorum neler oldu vadide ona da bir kılıf bulunabilir.

Uyuyan insan uyandırılmaz uğursuzluk getirir.

961 Mesaj
9 Eylül 2013; 0:32:56 

quote:

Orijinalden alıntı: Frank Abagnale JR.

Selçuk yöntem Bugünün Saraylısı dizisinde oynayacak olmaz bence.

Herkese inat Ebru Gündeş!

4542 Mesaj
9 Eylül 2013; 1:38:36 

Günümüz imkanlarında her türlü senaryo yazılır ama, bu Kurtlar Vadisi gibi bir diziye yakışmaz ve S.Yöntem bu diziye asla kesinlikle geri dönmez.Ayrıca karakteri kim oynarsa oynasın, gözler Yöntem'i arar ve onun gibi rol yapamaz.

Bu hesap biri 33 yaşında, diğeri 18 yaşında olan;İki kişi tarafından kullanılmaktadır.

6639 Mesaj
9 Eylül 2013; 1:53:24 

diziye dönücek adam ştandart kazım

Memati ile diyalogları süperdi.Bende şeni şeviyorum kazım

4733 Mesaj
9 Eylül 2013; 2:05:11 

quote:

Orijinalden alıntı: kingo_disco

quote:

Orijinalden alıntı: Frank Abagnale JR.

Selçuk yöntem Bugünün Saraylısı dizisinde oynayacak olmaz bence.

[font="Arial"]selçuk yöntem bir dönse şu diziye herkes doğu bey diyor ama ben bu adamı o kadar özledim ki ama dönmez gibi .Polat şu saç sakalı kesse bir [/font]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emir -- 9 Eylül 2013; 2:05:54 >

620 Mesaj
9 Eylül 2013; 14:28:07 

Ekibin %90'ı sakallı

Diğer fotoğraflar:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selates -- 9 Eylül 2013; 14:55:21 >

1429 Mesaj
9 Eylül 2013; 14:47:50 

quote:

Dizideki nur yüzlü, büyük iman sahibi, kalp gözü açık ve doğru yoldan sapmayan Ömer Baba'nın gerçek haline bakın.

Valla şu nur tipe hiç yakıştıramadım.

Sana o izlenimi verebildiğine göre demek ki çok usta bir oyuncuymuş kendisi.

Battlefield 4 ID : Andazol

411 Mesaj
9 Eylül 2013; 15:17:15 

quote:

Ekibin %90'ı sakallı

Diğer fotoğraflar:

İmdat bildiğin kamyoncu olmuş

Go ahead and tell everybody I'm the man.

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 gün 7 sa. 42 dk. kadarı kaldı.
9 Eylül 2013; 15:33:25 

Dizide neler olduğunu anlamak zor cidden, safiye geliyorsa eski safiye olarak gelmeliydi, polat bu sefer gerçekten ölsün gelmesin geri yeter devlet memuru olsa bu kadar yılda emekli olurdu.. öl diril öl diril bizide yalama etti burda..

287 Mesaj
9 Eylül 2013; 16:19:51 

Erkan parmaklıkların ardından çok kötü bakıyor acaba adamı delirttiler mi?

bakınız; Hasan Mezarcı

557 Mesaj
9 Eylül 2013; 16:46:14 

quote:

Hakkaten sen yazınca hatırladım adını şimdiki kız ahmet kuralın manitası feride o diziye bakmayanlar için sıkıntı olmazda bakanlar bayağı güler

Bit Defender İnternet Security 600 günlük lisans satılık
Satılık Intel B800 İşlemci 2M Cache, 1.50 GHz

557 Mesaj
9 Eylül 2013; 16:50:12 

quote:

Orijinalden alıntı: Teslaman

quote:

Dizideki nur yüzlü, büyük iman sahibi, kalp gözü açık ve doğru yoldan sapmayan Ömer Baba'nın gerçek haline bakın.

Valla şu nur tipe hiç yakıştıramadım.

Sana o izlenimi verebildiğine göre demek ki çok usta bir oyuncuymuş kendisi.

o adamı deliyüreğe bakanlar bilir orda da kendini oynamış demekki

Bit Defender İnternet Security 600 günlük lisans satılık
Satılık Intel B800 İşlemci 2M Cache, 1.50 GHz

620 Mesaj
9 Eylül 2013; 17:51:58