Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (1183. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52.776
Cevap
91
Favori
1.663.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11811182118311841185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: by Kaçar

quote:

Orijinalden alıntı: supremum

Abdülhey son sahnede baya bi kayık bakmış.

Haftaya o sahnede ne olacak çok çok çok merak ediyorum

Abdül olumlu yönde etkilenecek tabi :)
  • abdülhey hey gidi günler heyy
  • quote:

Orijinalden alıntı: F1SECO

quote:

Orijinalden alıntı: makedonn

quote:

Orijinalden alıntı: esg222

Cahit ihtiyarların adamıyım dedi ya.

Sizde inandınız mı?
    Onu durumdan kurtulmak için söyledi belliki asıl kimin adamı göreceğiz ilerde...

Harbi onu sallamk için söylediği besbelliydi

Ben filmin akışına göre değerlendirme yapıyorum, eğer cahit ajan ise polatın oynadığı oyunu bilmeyen kalmazdı ve gidip israil adamı ile iskenderi vurup silahı cahite devredemezdi, veya polatın pozisyonunu belirlemek için cahiti içeri almazlardı. Eğer cahit ajan ise bu benim saflığım olmaz filmin senaryosunu yazanların saflığı olur bence. Polata bir ağırlık kazandırmak ve ciddiyeti arttırmak adına cahiti kadroya almış olmalılar bu yüzdende böyle bir adamı filmde polatın yanına koyarak geride ajan çıkması çok saçma olacaktır ki en başta polatın aptallığını ortaya koyar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sizde inandınız mı?
    Onu durumdan kurtulmak için söyledi belliki asıl kimin adamı göreceğiz ilerde...

Ben filmin akışına göre değerlendirme yapıyorum, eğer cahit ajan ise polatın oynadığı oyunu bilmeyen kalmazdı ve gidip israil adamı ile iskenderi vurup silahı cahite devredemezdi, veya polatın pozisyonunu belirlemek için cahiti içeri almazlardı. Eğer cahit ajan ise bu benim saflığım olmaz filmin senaryosunu yazanların saflığı olur bence. Polata bir ağırlık kazandırmak ve ciddiyeti arttırmak adına cahiti kadroya almış olmalılar bu yüzdende böyle bir adamı filmde polatın yanına koyarak geride ajan çıkması çok saçma olacaktır ki en başta polatın aptallığını ortaya koyar.

Çok doğru. Cahit, ihtiyarların adamı hatırlarsanız Türk ajan vardı bitane amerikan subayı. Cahiti onunla görüşmek için kullanıyordu Polat.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sizde inandınız mı?

Onu kullanan adam polatın oyununu bilmesine rağmen açığa çıkartmak istemez oyununu bilmeyen kalmaz diye birşey yok ajansa ileriki bir bölümde daha büyük bir görevde onun casusluğu çıkacaktır çünkü onun görevi farklıdır, adam önce kendi polata güvenini sağlatacak hemen sazan gibi feller ,feller diye koşup haber edecek değil ya neyse bu postlar silinmiyor ileriki bölümlerde kim kimin adamı çıkınca hatırlatırız birbirimize...,cahitin ihtiyarlarla uzaktan yakından alakası olmadığını göreceksiniz...
  • Biri geçen bölümü kısaca özetleyebilir mi? Şöyle şöyle oldu diye..
  • Valla anlatılmaz ancak izlenir geçen bölüm. youtube den izleyebilirsin geçen bölümü.
  • quote:

Valla anlatılmaz ancak izlenir geçen bölüm. youtube den izleyebilirsin geçen bölümü.

aynen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsntkn

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D)

Abdulhey'in Memati'yi gördükten sonraki hali.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH_Türk Rock

quote:

tipe bak ya
  • Koptum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssbrc

quote:

quote:

tipe bak ya

Hala bir o rly olmamış yav
  • O cahit mi cevatmı nedir bedri ile ne konuşuyordu yahu ne dosyası pazarlığı etti ayrıca polatın hadisesinide direk söyledi bedriye birde ne bu yahu her bölümde kitap okuma balık tutma sıktı artık,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Kurtlar Vadisi Pusu 84.Bölüm Özeti

Kurtlar Vadisi Pusu 84. bölümüyle 25 Mart Perşembe akşamı Star TV ekranlarında olacak. Yine nefesler tutulacak, tüm Türkiye Star TV ekranlarına kilitlenecek.Polat, bu hafta hangi kitabı okuyacak? Polat, bu hafta okuduğu kitabı bitirebilecek mi? Polat'ı kitabının sonunda bekleyen süpriz ne olacak? Polat'ın kitapları satın aldığı adam Polat'a ne gibi bir teklif yapacak? Ebru, okuduğu kitabı beğenecek mi? Tüm bu soruların yanıtları ve çok daha fazlası, Kurtlar Vadisi Pusu’nun heyecan dolu yepyeni bölümüyle 25 Mart akşamında Star TV ekranlarında olacak…

• quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

O cahit mi cevatmı nedir bedri ile ne konuşuyordu yahu ne dosyası pazarlığı etti ayrıca polatın hadisesinide direk söyledi bedriye birde ne bu yahu her bölümde kitap okuma balık tutma sıktı artık,

Ne yani her bölümde polat birine mi sıkacak felleri öldürsün tatarı öldürsün onu öldürsün bunu dövsün ne anlamı kaldı dizinin asıl böyle sıkıcı olur keşke her bölüm balık tutma gibi yenilikler getirseler...
  •  Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D)

• quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

• quote:

quote:

O cahit mi cevatmı nedir bedri ile ne konuşuyordu yahu ne dosyası pazarlığı etti ayrıca polatın hadisesinide direk söyledi bedriye birde ne bu yahu her bölümde kitap okuma balık tutma sıktı artık,

Ne yani her bölümde polat birine mi sıkacak felleri öldürsün tatarı öldürsün onu öldürsün bunu dövsün ne anlamı kaldı dizinin asıl böyle sıkıcı olur keşke her bölüm balık tutma gibi yenilikler getirseler...

Yenilik anlayışını yim senin,
  • quote:

quote:

Abdül bundan sonra 'Kurt Adam' oalrak devam edecekmiş
  • quote:

quote:

quote:

Yenilik anlayışını yim senin,

Valla, bu nasıl yenilik nenemde tutar o balıkları önemli olan büyük balık tutmak.
  • 
Sayfa: önceki 11811182118311841185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.