Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (1159. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
52.775
Cevap
91
Favori
1.663.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11571158115911601161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün akşam çok güzel bir bölüm daha izledik.
    Bunun acısını bikaç hafta çıkarırlar ve sıkıntıdan patlarız izlerken
  • quote:

Orijinalden alıntı: by Kaçar

Dün akşam çok güzel bir bölüm daha izledik.

Her halde ben başka bir bölüm izledim. Yine saçmalardan seçmeler bir bölüm izledik.
    İyiki hastane korunuyor, giren çıkanın haddi hesabı yok. Bulut ile Davut tataroğlu direk çıkıp gidiyorlar, utanmasalar ön kapıdan çıkacaklar, katta bir tane bile adam yok. Ünsal kapı açıyor, doktorlar giriyor, İnci silahla giriyor, oo, açsınlar kapılarını hastanenin daha zor olur giriş-çıkışlar, en azından kuyruk filan olur girişler yavaşlar biraz. Yani Polat-Abdulheyin yaptıklarını numarayı izletmek için 2 saat saçma sapan şeyler izlettiler.
  • Kurtlar vadisi oldu arkası yarın. Yalan rüzgarı. Önceki sezonlarda kafalar havalarda uçardı şimdi yalan rüzgarı izliyorum sanki. Herkez birbirine blöf yapıyor vay anasını be.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D)

Bu Gladio çok güçlüymüş desenize. Adamları ne hale sokmuşlar. Bu resim sezon finalinden sızmış olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iZCi_500

quote:

Bu Gladio çok güçlüymüş desenize. Adamları ne hale sokmuşlar. Bu resim sezon finalinden sızmış olmalı.

Bilemem artık nerden sızmış.
  • Polat elini tutan doktor hanım herhalde ölen Asu'nun yerine geçebilir diye aklıma geldi. Ne de olsa güvenilir bir adama ihtiyaçları var hastanede. Asu öldükten sonra malum hastenede güvenilir doktor sorunu çıktı. Hastane de zaten Polat ekibi için olmazsa olmaz bir yer. Sürekli kendileri ve yakınları hastaneye uğrarlar. Düşmanlarda hemen öldürmeye gelirler. Hastanenin sağlam olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: safkar14

quote:

Orijinalden alıntı: by Kaçar

Dün akşam çok güzel bir bölüm daha izledik.

Her halde ben başka bir bölüm izledim. Yine saçmalardan seçmeler bir bölüm izledik.
    İyiki hastane korunuyor, giren çıkanın haddi hesabı yok. Bulut ile Davut tataroğlu direk çıkıp gidiyorlar, utanmasalar ön kapıdan çıkacaklar, katta bir tane bile adam yok. Ünsal kapı açıyor, doktorlar giriyor, İnci silahla giriyor, oo, açsınlar kapılarını hastanenin daha zor olur giriş-çıkışlar, en azından kuyruk filan olur girişler yavaşlar biraz. Yani Polat-Abdulheyin yaptıklarını numarayı izletmek için 2 saat saçma sapan şeyler izlettiler.

Birincisi Tataroğlunun hasteneden kaçaması Polat'ın umrunda olmaz. İsterse ölsün isterse ölmesin. Bulut da zaten Polat'ların yanında çalıştığına göre bir nevi Polat'ın adamı olarak hastaneden çıkış yolu bulabilemesi mantıksız değil. Korumalar odadan çıkınca gidemezsiniz mi diyecek yani.
    İkincisi Ünsal da Polat'ın düşmanı değil en azından daha belli olmadı. Polat'ın birlikte çalıştığı devlet görevlisi olduğundan başına koruma dikecek halleri yok.
    Üçüncüsü İnci'nin çantasını aramak akıllarına gelmedi değil. Ne oldu silah soktuda adamı öldü. Tek başına ne yapabilecek içersi adam dolu. Dolayısıyla bir şey yapamadı. Yani her silah sokan hastaneye istediğini kolayca öldürse çanta dahil herşey aranır hiç silah sokturmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Corporal

İkincisi Ünsal da Polat'ın düşmanı değil en azından daha belli olmadı.

nasıl düşman değil nasıl belli olmadı. Ünsal, Abdülhey ve Polat için ölüm emri veriyor dikkatinden kaçmış galiba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: uGürkan.

quote:

nasıl düşman değil nasıl belli olmadı. Ünsal, Abdülhey ve Polat için ölüm emri veriyor dikkatinden kaçmış galiba...

ünsalın sonu gelecektir isko coşar

• quote:

Orijinalden alıntı: iZCi_500

quote:

• Son bölümü indirip tekrar izledim ve muhtemelen olayı çözdüm.
    Büyük ihtimal Alper, Ünsal Kemal'in adamını sorguda öttürüp Polat'a bildirdi Polat da doktorla konuşup bu planı yaptı. Yani Abdülhey ölmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Big Turtle -- 6 Mart 2010; 18:21:22 >
  • ya varya ben de bu haftaya kadar diyorudm izlemeyecem diye ama olmuyor arkadaş çok pis bağımlılık yaptı bu dizi
  • abdülhey ölmedi ünsalın sonu gelecek. alper halledecek ünsalın işini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crackbaba

quote:

Orijinalden alıntı: Miex

SS bir şey ifade etmeyebilir.

Baya ipucu var.

1-Yoğun bakım odası dinlenemiyor diyor adam, o sırada zaten Polat ile doktor bir şey konuşacaktı kesildi.

Orada bir şey konuştular işte.

2-Polat Abdülheyi hep desteklerken aniden artık ölsün kararı aldı, Ünsal'ın yanında aldı bu kararı ki duyusn işitsin iyice diye.

Sonra da şırınga var, kalbini yavaşlattılar falan.

Ünsal'ı da aldılar aşağı indiler aa bak öldü işte hadi defol gibisinden gösterdiler ve dizi bitti. :)

aslında mantıklı geldi bana çok açıklayıcı...Umarım dediğin çıkar yoksa abdülüme yazık ederler....

ben de aynen böyle düşünüyorum
  • abdülhey ölürmü hiç bir an diziyi izlerken bile ihtimal vermedim...

yakışıklıyı polat camdan fırlattı direge astı adam gene ayakta o ölmedikten sonra aslan akbeyde geri gelirse şaşmam zaten aşk-ı memnudaki işleri iyi gitmiyor heran kgt işine geri dönebilir
  • o değilde gladio yu izledikten sonra iskender e daha farklı gözle bakıyorum
  • Nasıl ölmedi abdülhey öldü gitti işte yahu,

Bu arada o dr saçı negüzeldi öyle tam benim tipimmiş ay parçası gibi,

Bide erhana çok üzüldüm be acıdım çocuğa en güzel rolüde en sonda o yaptı,
  • quote:

Orijinalden alıntı: decxal

o değilde gladio yu izledikten sonra iskender e daha farklı gözle bakıyorum

Aynen. Daha çok sevmeye başladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

Orijinalden alıntı: decxal

o değilde gladio yu izledikten sonra iskender e daha farklı gözle bakıyorum

Aynen. Daha çok sevmeye başladım.

Valla ya iyiki çekmişler o filmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: uGürkan.

quote:

Off neresinden okuyonuz yazıyı. Ünsal ölüm emri veriyorda daha Polat biliyor mu? Onu diyorum.Biliyor olsa hastaneye sokarlar mı?
  • 
Sayfa: önceki 11571158115911601161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.