Şimdi Ara

Amerika vizesi başvurularında artık sosyal medya hesapları sorulacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trump yönetiminin yeni aldığı bir kararla artık vize başvurularının çoğunda kişilerden sosyal medya hesaplarını da paylaşmaları istenecek.
    The Hill tarafından ilk olarak aktarılan habere göre formlarda bugünden itibaren sosyal medya hesapları kısmı yer alacak. Bu kısım, geçici ya da kalıcı yolcuları kapsıyor. The Hill’e göre bir açılır menü, başvuranların sosyal medya hesaplarını isteyecek, ya da kullanmadıkları seçeneğini içerecek. Yetkililer, bu bilgilerle hesapları inceleyecek.
    Son beş yılda kullanılan sosyal medya hesaplarının zorunlu olarak belirtilmesini gerektiren bu yeni düzenleme, şimdilik sadece büyük sosyal ağları içerecek. Daha sonra ise kapsam genişletilebilecek.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaramsarDoc -- 2 Haziran 2019; 16:11:40 >
  • facebookta israile laf atan, eyy trump , eyy amerika diyenleri almayıp zindan adasına mı gönderecekler.

• Özgürlüklere müdahale mi desem yoksa adamlar haklı mı desem bilemedim. Dünya tuhaf bir yer oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne bilecek sosyal medya hesabı olup olmadığını, herkesin var mı sayacak yani?

• Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Türkiye vizesi isteyenlerden sosyal medya hesaplarının istendiğinde hissedeceklerini düşünüp öyle söyle!
  • Sizene milletin özel alanından.

• Yıllarca millete her türlü özelini paylaştırdılar, şimdi ülkesine mi gidicen pat belki de tepene çöküp içeri atacak. Terör riski var diyecek.

Hiç kullanmadım kullanmam kullanmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: technic26

facebookta israile laf atan, eyy trump , eyy amerika diyenleri almayıp zindan adasına mı gönderecekler.

Kendini sevmeyenleri ülkesine sokmayacak işte. Türkiye de benzer bir uygulama yapıp PKK, fetö sempatizanlarını ülkeye sokmasaydı ne kadar hoşumuza giderdi ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Kendini sevmeyenler"

Bunun tanımı çok geniş bir kapsamı içeriyor.

• Sosyal medya hesabım yok ben ne yapacağım?

• Aptalca

Amerikaysan cennet gibi vatanina girecek adamin hesaplarini hayatini çaktırmadan inceleyeceksin

Ben sahsen Türkiyeden malum kesimden ve iyi eğitimli olmayan kimseyi almazdim abdye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Kültür nüfuzu süper
  • Sosyal medya kullanmıyorum ne olacak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm sosyal medyaları geçtim Internet bile bu adamların elinde. O görüşmeye gitmeden önce belli oluyordur zaten vize kabul veya reddi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serafon

Kültür nüfuzu süper
    objektif bakış daha da süper umarım bir gün kazanırsın
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Bazı konularda objektif olun(a)maz sevgi gibi, bazı konularda objektiflik konu dışıdır renkler ve zevkler mevzusu gibi, bazı şeyler de yüzde yüz göründüğü gibi değildir.... Cennet vatan derken bile objektiflikten pek bir eser kalmamış zaten gibi gibi............
  • Takılmayın böyle şeylere, bunlar sadece göstermelik. Amerika dünya ülkelerini sömürüp iktidarsızlaştırır, yozlaştırarak mahveder ve sonra oradaki insanları da ülkesine türlü şekiller de alıp, bu kez de kaçan insanları kendi ülkesinde bir kez daha sömürür. Win Win! İş gücü ve Tax ile ülke ekonomisini kalkındırır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.