Şimdi Ara

Bu da oldu | RGB ışıklı oyuncu masası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Thermaltake yepyeni ürünlerle ekosistemini genişletmeyi planlıyor. RAM pazarına giriş yapan şirket, oyun tutkunları için RGB ışıklandırma özelliğine sahip olan, yüksekliği ayarlanabilir Battlestation oyuncu masasını gösterdi, ben de bizzat denedim ve yorumlarımı aktardım. 

• masanın altındaki kafam kadar motoru saklamayı düşünmemişler bile.

• yükseklik ayarı iyi hoş ta bu ışık sevdasını anlamıyorum monitörün ayaklarında ışıklı rog sembolü var diye üstünü örtüyorum tepeden de bi disco topu sarkıtsalar tam olacak bu gidişle

• Pc bileşenlerinden rgb ışıklandırma olmayan kaldımı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha nasıl emikleyebiliriz diyolar

• Rgbnin boku cikti rgb oyuncu tuvalet kagidi bekliyoz :)

• Alçalıp yükselebilmesi güzelmiş.

• Sıktı artık bu rgb sevdası. Kasa fanı alasım vardı uzun zamandır RGB olanlardan hevesim kaçtı artık

• Hocam tuvaleti var da kağıdı bilmiyorum

Bu da oldu | RGB ışıklı oyuncu masası

• ışıklı yemekhane masaası gibi olmuş. yükselip alçalmasının oyuncuya ne faydası var? dxracer masa daha iyi. kol dayama yerleri eğimli ve uzatılmış.

• Şu yükseklik ayarlanabilir masayı bir türlü bulamadım. Bu ürün gelir umarım diyecektim ki 68 KG nedir yahu 😝

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leocorte -- 6 Haziran 2019; 7:23:44 >
  • Yüksekliğinin ayarlanması, geniş bir altlık alanı, üzerine rgb ışıklandırma, nerden baksan baya iyi özellikleri var, tabi fiyatını bilmeden fiyatından bağımsız konuşuyorum.RGB var diye boş yere laf edenler olmuş, gayet hoş bir özellik RGB, adamlar ekler bunu isteyen kullanır isteyen kullanmaz, alttaki mekanizma gözükmese biraz daha iyi olurmuş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.