Şimdi Ara

iTunes sosyal medya hesaplarındaki tüm gönderiler silindi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçtiğimiz gün, WWDC 2019 etkinliğinde iTunes’un emekli edileceğine dair haberi sizlere aktarmıştık. Bugün ise bu haberi doğrular nitelikte bir olay gerçekleşti. iTunes’un sosyal medya hesaplarındaki tüm gönderiler silindi. Facebook ve Instagram hesabına girenler boş sayfalarla karşılaşıyorlar.

Beğeniler Apple TV’ye aktarıldı

iTunes’un Facebook hesabını bu bağlantıdan, Instagram hesabını ise bu bağlantıdan inceleyebilirsiniz. Fark edebileceğiniz üzere Facebook sayfasındaki beğeni ve Instagram hesabındaki takipçi sayısı da düşmüş gözüküyor. Apple, iTunes sosyal medya hesaplarını görünen o ki Apple TV’ye aktarmış.

Ayrıca Bkz.Redmi K20 Pro sadece iki saatte 200 bin adet sattı

Şu an Apple TV’nin Facebook sayfasına girdiğinizde 30 milyona yakın beğeni ve 29 Nisan 2009 oluşturulma tarihini görebiliyorsunuz. Bu veriler iTunes’a aitti. Hatta Apple TV sayfasının hakkında kısmındakiwww.itunes.com yazısı bile hala değiştirilmemiş. Aynı şekilde iTunes Instagram hesabının hakkında kısmında da Apple TV’ye yönlendirme görülüyor.

Kısacası sosyal medya hesaplarındaki bu değişim iTunes’un emekliye ayrılacağı duyumlarını kesinleştirmiş oldu. Apple Music, Apple TV vb. yeni servisler iTunes’un işlevlerini elinden aldı. 20 yıllık geçmişi olan iTunes’a veda edilmesi, daha önce belirttiğimiz gibi WWDC 2019’un en büyük olaylarından biri olacak. Şimdilik iTunes Twitter hesabında herhangi bir değişim görülmüyor. Ancak yakın zamanda Twitter tarafında da değişimler olacaktır.

• Çöptü zaten...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iTunes gitse yerine kim gelecek? Apple Tv'de liderlik vasfı yok ki.

• Bu arada herkes iTunes’e sallıyor ama kullanmasını bilince gayet kolay bir uygulamaydı. Asıl önemli olan bu saatten sonra nasıl senkronize/sıfırlama gibi şeyleri yapacağız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanmayı bilmeyen adam gelmiş çöptü diyor 🤣🤣

• Gereksiz bir programdi, gidiyor olmasina sevindim..

• quote:

Orijinalden alıntı: WB

Gereksiz bir programdi, gidiyor olmasina sevindim..
    Varlığınin sana ne zararı vardı da seviniyorsun ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşin garip yani iPhone'lar yazılımsal arıza durumunda iTunes'a çok bağımlı haldeler. Geri yüklemeler vb. çok bağımlı. Sanıyorum ki iTunes yazılımı devam eder ama içinden tüm mağaza özellikleri kalkacak ve medya oynatıcı + iOS cihazları kurtarma yazılımı olarak kalacak. Belki medya oynatıcı özelliklerini kaldırırlarsa yeni bir recovery yazılımı da çıkartabilirler.

• Sonunda kurtuluyoruz itunes belasından ama yerine benzer bir uygulama geleceği için çokta sevinemiyorum. Şu Apple telefonlarına video resim veya dosya atmayı basitleştirsinler artık. Ben sırf itunes belası ve batarya yüzünden bir daha iphone almayı düşünmüyorum.

Bazıları kullanmayı bilmiyorsunuz falan demiş. Benim gibi pc den az çok anlayan biri bile o uygulamayı kullanırken zorlanıyorsa pek anlamayan biri hiçbir şey yapamaz.

• Şarkı veya zil sesi satın almak isteyen ne yapacak?

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Ne demek ne zarari vardi, telefonumu eslemek icin hic bir ozelligini kullanmadigim 400mb’lik bir uygulamayi kullanmak zorunda kaliyorum, surekli rahatsiz eden guncelleme bildrimlerini saymiyorum bile,

Ve son olarak kullanici ara yuzu o kadar kotu ki aradigimi bulana kadar bir suru ugrasmam gerekiyor

• Spotify gibi masaüstü müzik uygulaması artık gelmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kahya Yahya

Spotify gibi masaüstü müzik uygulaması artık gelmeli.
    +5000

• Pek kullanışlı değildi gitmesi güzel oldu yerine daha basit bir app getirirlerse güzel olur.

• spotify gibi bir nimet varken itunes kullananları anlamıyorum.

• Dr. Doctor kullanıcısına yanıt
    Umarım Apple kütüphanesinin Dünya'daki en büyük müzik kütüphanesi olduğunun farkındasındır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ultratopkek U kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Dünyadaki tüm şarkıları dinlemiyorum ben tarzım olan ve dinlemek istediğim yüzlerce parçaya ulasabiliyorum spotify ile. Itunes çok pahalı diye biliyorum doğru mudur?

• aslında fena uygulama değildi baya seviyordum kendilerini
  • yerine kim geçecek?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.