Şimdi Ara

Audi e-tron GT'nin tasarımı sızdırıldı: Üretim versiyonu konsepte çok yakın olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tesla, yakında yollarda boy gösterecek Porsche Taycan'la büyük bir rekabete girmeye hazırlanıyor. Alman otomobil devi Audi ise e-tron GT ile bu yarışı zorlayacak. Şirket, dört kapılı elektrikli sedanının ön gösterimini Los Angeles Otomobil Fuarı'nda sergilediği e-tron GT concept ile yapmıştı.

Ayrıca Bkz.Outlook.com'a yerleşik çeviri desteği geldi
    Şimdi ise aracın üretim versiyonunun ilk fotoğrafları internete düştü. Audi e-tron GT'nin patent görselleri bir Forum sayfası tarafından ele geçirildi. Sevindirici olan şey ise, sızan patent görsellerinin aracın üretim versiyonunun konseptten farklı görünmeyeceğini ortaya koyması.

400 km menzil sunacak

Elektrikli otomobil, her bir ön çamurlukta bir adet olmak üzere iki şarj portuna sahip. Audi e-tron GT’nin 800 voltluk batarya sistemini sadece 20 dakikada yüzde 80 oranında şarj edilebilecek.

Toplamda 590 beygir güç üretebilen araç 0'dan 100 km/s hıza 3.5 saniyede ulaşabiliyor. Porsche Taycan ile aynı platformu kullanacak e-tron GT'nin tek şarjla 400 kilometre menzil sunacağını da belirtelim.

• Artık Türkiye için özellik eksilte eksilte giriş seviyesi olarak böyle gelir

Audi e-tron GT'nin tasarımı sızdırıldı: Üretim versiyonu konsepte çok yakın olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmahmutd -- 1 Haziran 2019; 22:12:23 >
  • Prototip aracı neredeyse birebir olarak üretime almışlar, iyi bir cesaret örneği. Elektrikli olması, nedense bu tip fikirleri uygulamayı kolaylaştırıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hazarRS

Prototip aracı neredeyse birebir olarak üretime almışlar, iyi bir cesaret örneği. Elektrikli olması, nedense bu tip fikirleri uygulamayı kolaylaştırıyor.
    Audi zamanında TTyi de direkt consept olarak üretime sokmuştu. Bazen yapıyor öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArduYusmus -- 1 Haziran 2019; 22:49:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArduYusmus

Audi zamanında TTyi de direkt consept olarak üretime sokmuştu. Bazen yapıyor öyle

Alıntıları Göster
    aynen ya değil mi o dönemlerde çok daha riskli bir karardı ayrıca, eşi benzeri yoktu. Güzel şeyler bunlar.

• Audi giderek porsche ye benziyor sanki. Audi deyince aklıma daha keskin hatlı bir araç gelirdi. Şimdi porsche gibi yuvarlak detaylı bir araç olmaya başladı.

• çok güzelde türkiyede hayal almak bunu.
  • canımı dişime takıp şu almanyaya yerleşecem valla millet cenneti yaşıyor...

• lan şu pil teknolojisini geliştirin artık yaaa
    hangi araç çıksa 400km diyor sanki evrensel bir kanun var bizim haberimiz yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.