Şimdi Ara

Microsoft, E3 2019’a dersini çok iyi çalışmış olarak çıkacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yıl düzenlenecek E3 fuarı resmi olarak 11 Haziran’da başlayıp 13 Haziran’da sona eriyor. Ancak bahsi geçen tarihler sadece Los Angeles Kongre Merkezi binası içinde gerçekleştirilecek etkinlik tarihlerini kapsıyor. Gerçekte ise Electronic Arts’ın 7 Haziran 2019 tarihinde düzenleyeceği EA Play etkinliği ile başlayacak fuar, 14 Haziran tarihine kadar devam edecek.

PlayStation başta olmak üzere Activision gibi bazı önemli oyuncuların es geçeceği fuarın bu seneki gözbebeği ise Microsoft olacakmış gibi görünüyor. Şirketin 9 Haziran günü Türkiye saatiyle 23:00’da düzenleyeceği Xbox E3 brifingi, Xbox’ın patronu Phil Spencer’a göre “Kimsenin görmediği yeni şeylerin tanıtıldığı” bir etkinlik olacak.

Xbox platformunun yer aldığı en büyük ve heyecan verici E3 fuarlarından birinin olacağını belirten Spencer, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada bu seneki fuarda kaç adet “exclusive” oyun duyuracaklarının da bilgisini verdi. Spencer'a göre Microsoft, bu seneki fuarda tam 14 Xbox’a özel oyun duyurusu yapacak.

İçlerinde bugüne kadar yapılmış en pahalı oyun olduğu söylenen Halo Infinite ile Gears 5 gibi kesinleşmiş yapımların yer alacağı oyun listesinde; Ninja Theory’e ait yeni bir oyun ile Fable 4 ve Wasteland 3 (farklı bir RPG’de olabilir) gibi oyunların da bulunacağı iddia ediliyor.

Xbox Project Scarlett’in de duyurusunun yapılabileceği söylentilerinin dolaştığı fuar ile ilgili diğer gelişmeler için lütfen bizi takip etmeye devam edin.

• Sadece Twitter değil, Xbox TR ekibi açtıkları diğer sosyal medya hesapları üzerinden kimseye cevap vermiyor. Ellerinden gelen tek bir şey kaldı, Xbox UK sayfasının yaptığı paylaşımları alıp, Türkçe bir kaç cümle kurarak kendi sayfalarında paylaşmak.

Döviz bu seyirde devam ederse dükkanı kapatıp gidebilirler. Zira konsol satışını geçtim, kalıcı kardeşlik sistemi, P1 ve P2 hesap satın alma olayı dışında oyun alamaz olduk.
  • Xbox aldıracak baştan tasarlanmış yeni bir oyun duyururlar umarım. Her sene gow ve halo görmekten bıktım.

• 14 ex oyunun içinde mevcut ex lerin dlc leri falanda var. 2 veya 3 tane sükse yapacak yeni ip duyursunlar kafidir.. İnşallah bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox heyecanlandırmıyor artık beni.

• Phil Spencer geldikten sonra baya iyi işler çıkmaya başladı. Asıl para yazılım tarafından kazanılıyor Pc-Xbox olayını iyi sentezlerlerse baya iyi iş yapmış olurlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    Microsoft, bu seneki fuarda tam 14 Xbox’a özel oyun duyurusu yapacak.

DLC ne alaka?

• Sağlam bir halo oyunu pcde efso olur. Ha pek umutlu değilim. Gamepass pcye gelsin yeter benim için

• Halo PC'ye gelir mi. Aklımda tek o kaldı benim xbox için.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    %99 gelir.

• Yeni Xbox tanıtılacak mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Yeni Xbox tanıtılacak mı acaba?
    Sadece yapıldığı duyurulacak donanım özellikleri ve ismi 2020 E3 de duyurulur.

• Xbox bu nesile berbat başlayıp çok zor toplayan bir firma oldu eger bu e3 de fiyasko geçerse zaten rakip ezer geçer

Xbox dan bekledigim önemli hareketler

Xbox gold ve gamepass birleştirip tek paket olarak 40 dolardan satmak seneligi

Gold abonelere daha kaliteli içerik ve oyun sunmak

Klavye fare kullanalara ayrı server açmak ve pc ike tamamen cross platform olmak

Yeni Dashboard güncellemesi gelmesi

• aschil kullanıcısına yanıt
    Yeni Halo zaten PC'ye geliyor. Hatta eski Halo oyunlarının hepside PC'ye geliyor. Bundan sonraki tüm Microsoft oyunları PC' yede çıkacak artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SakuraiTomoki -- 1 Haziran 2019; 23:20:52 >
  • SakuraiTomoki S kullanıcısına yanıt
    oh oh oh iyi benim için.
    halo'nun multisini pc de oynarım artık
  • Yalan.Scorpio yu da sattim sony den baskasi yalan
    Nerde J Allard zamani Xbox peeh

• Bu seferde PC PC diye tutturmasınlar, durum o tarafa doğru gidiyor.
  • Halo ve Geow gözüne girsin Phil Spencer. Yeter bıktık, seriyi sonlandırın da herkes yeni bir şeyler üretsin artık.
  • Ne olacak Halo, Gears Of War, Forza gibi oyunları PC'cilerde oynasa? Exc exc diyip duruyorsunuz Microsoft'u Microsoft yapan PC'dir unutmayın bunu isteyen PC'de oynar isteyen XBOX'ta bu konsolcu tayfanın PC düşmanlığı nedendir anlamadım gitti. Bak Playstation excler bile yeri geldimi PC'ye çıkıyor. Bkz Detroit,Heavy Rain, Nioh vb.

• Anlaşılan o ki servisden para kazanmaya yönelecekler.
    Konsol işini bırakıp tamamen yazılıma odaklanıyorlar, zaten firma aslında yazılım odaklı firma.

Cloud olayına ve aylık ödeme yöntemine doğru geçiş yapıyoruz artık.

• SakuraiTomoki S kullanıcısına yanıt
    Oyun Pc ye çıksın ben onu demek istemedim isteyen istediği donanımda oynar. Şunu diyorum yenilik diye gamepass pc ye gelecek vs gibi şeylerle göz boyamasınlar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.