Şimdi Ara

Samsung Internet Tarayıcı güncellemesi arayüzde köklü değişiklikler getirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung’un mobil internet tarayıcısı yeni güncellemesinde önemli değişikliklere sahip oldu. Sıradan hata düzeltmeleri ve performans yükseltmelerinin yanında, arayüzde de yeni elementler yer alıyor.
    Özelliklerden en çok dikkat çekeni olan bildirim yöneticisi, kullanıcıların hangi sayfalardan bildirim aldıklarını ya da alacaklarını ve bunları nasıl iptal edeceklerini gösteriyor.
    Arayüzde meydana gelen bir değişim ise sekmeler sayfasında oldu. Samsung Internet tarayıcı artık mobil cihazların form faktörüne göre optimize edilmiş bir görünüme sahip. Güncellemenin bu kısmı ayrıca cihazın ekran boyutuna göre değişiyor. Daha büyük ekranlı telefonlar ya da tabletler, daha rahat bir sekmeler sayfasına sahip.
    Samsung’a göre bu özelliklerin tamamı ve daha fazlası, Samsung Internet Tarayıcısı beta içerisinde bulunuyor. Bu özelliklerin tamamı birkaç hafta içerisinde stabil sürümde de kendisine yer bulacaktır.
    Beta sürümüne buraya tıklayarak Play Store üzerinden ulaşabilirsiniz.

• Başlı başına bir tık tuzağı haber.

• Video asistanı kaldırdılar.. Üstünede tarayıcıda oynatılan videoyu bildirim çubuğunda inatla göstermesi. Ben memnun olmadım şahsen

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 17:5:45 >
  • Beta da var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açılır pencerede oynat seçeneği neden kalktı halen aklım almıyor..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bundan önce ki güncellemeyle kasma donma bir sürü saçmalık gelmişti, alternatif olarak MS Edge deneyeyim dedim ve daha rahat geldi bana açıkcası. Edge bozmadığı sürece bir daha Samsung Browser'a bakmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Bundan önce ki güncellemeyle kasma donma bir sürü saçmalık gelmişti, alternatif olarak MS Edge deneyeyim dedim ve daha rahat geldi bana açıkcası. Edge bozmadığı sürece bir daha Samsung Browser'a bakmam.
    samsung browserda night mode yok mu ya gözlerim dark mode arıyor
  • TITAN kullanıcısına yanıt
    var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pure Evil

var.
    Öyle dark mode istemiyorum siteye karışmayacak sadece çevreleri siyah olacak

@samsung duy sesini.

Via Browser veya Bromite,Kiwi gibi bir sürü alternatif var.

• Rezil ettiler güzelim browser ı.Bu güncellemeden sonra bariz yavaşladı.Üstüne bildirim ekranında video özelliği geldi.Kapatılmıyor da anasını satıym.

• bunlar sanırım geri dönüşleri kaale almıyor inanmak zor bu kadar batirmalarina

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.