Şimdi Ara

iPhone XR 2019 renk seçenekleri ile iPhone XS havası estirecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple'ın geçen sene piyasaya sürdüğü iPhone XR, satış anlamında iyi bir grafik çizerek iPhone XS'in önüne geçmeyi başarmıştı. Cupertinolu şirket iPhone XR 2019 için alternatif renkler sunacak gibi görünüyor. Zira Apple'ın bu yöndeki planlarını ortaya çıkaran yeni görseller yayınlandı.

Ayrıca Bkz.Uber için Türkiye’de yolun sonu!
    Paylaşılan son görseller yeni iPhone XR'ın, geçen yılki XS serisine daha yakın renklerle karşımıza çıkacağını gösteriyor. Akıllı telefon Siyah, Altın, Gümüş ve Kırmızı gibi renklerle gelecek. Product Red olarak bilinen Kırmızı renk iPhone XR'ın seçenekleri arasında vardı ancak XS ve XS Max modelleri bu renkle hiç tanışmadı.

Ekran boyutu aynı kalacak

Görseller arasında yer alan altın renge yakından bakınca şu anda mevcut olan parlak sarı olmadığı anlaşılıyor. Daha önce sunulan parlak tonları beğenmeyen potansiyel iPhone XR alıcıları bu yeni renk seçeneklerinden hoşlanabilir. Öte yandan iPhone XR 2019'un ekran boyutunun 6.1 inç olarak kalması bekleniyor. Muhtemelen de LCD ekranla gelen son iPhone olacak.

• O arkadaki kene gibi yapışmış şey ne öyle

• bunu tasarlayan ne düşünüyor acaba.

• Lcd ekranlı bu telefona 700$ isterler şimdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu tasarımı beğenen var mı aranızda?

• bir erkek nasıl böyle bir saatti takabiliyor anlam veremiyorum. Acaba Apple olduğu için olabilir mi :)

• İnşallah böyle değildir..

• aga kamera tasarımı çok çirkin be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekrana gömülü parmak izi okuyucu mu var bunda ?

Kilit ekranından onu sezdim sanki.

• Apple gibi tasarıma yön verem firma böyle bir tasarımla çıkar mı ya. Komik olmayın

• O arka kamera tasarımı ne öyle tam bir felaket çöp tasarım göz acıtıyor adeta üstüne para versem almam komik ve çok kötü bir tasarım.

• gözüm kanadı yardım edin keşke görmeseydim

• Hasta heralde.

• Kamera kısmı İĞRENÇ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serefsiz yapraklar

aga kamera tasarımı çok çirkin be
    Tasarım aslında güzel. Çirkin olan kameranın konumlandırıldığı yer. Bu da asimetrik bir görüntü yarattığı için birçok kişiyi ben de dahil rahatsız ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun önü zaten sırf ekran; o da ekran gövde oranı kötü! Siyah kalınca bir çerçeve resmen.
    Arkası kötü değil tam anlamıyla rezalet.
    Derinlik de değişmemiş; yandan hala çok kalın ve kaba gözüküyor, muhtemelen 200 gram civarı da ağırlığı vardır.

Apple'ın tasarım anlamında; derinlik, ağırlık ve ekran gövde oranı konularını ciddi olarak ele alması lazım.
    Bu önemli sorunlar yerine kolaya kaçıp sadece renk çeşidi yapmayı yeterli görüyorlar.

Sonra da satışlar düştü diye ağlıyorlar.
  • Ön ekran görselindeki aşağıdaki eğik çizgi, ekranı kırılmış gibi bir his veriyor ne acayip...

• Millet bunada alışır marka uğruna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paetzold -- 1 Haziran 2019; 7:46:48 >
  • Arkadaki tasarım mı yoksa öndeki çentik mi hangisi daha çirkin çözemedim.

• Day 1 pre order

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.