Şimdi Ara

Merakla beklenen Xiaomi Mi Band 4'ün yeni görüntüleri ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xiaomi'nin, Mi Band 4 olarak anılan yeni nesil fitness bilekliği üzerinde çalıştığını biliyoruz. Hatta geçtiğimiz haftalarda bilekliğinin bazı görüntüleri yayınlandı. Yeni nesil Mi Band'in NFC ve Bluetooth 5.0 desteği ile gelmesi ve doğal olarak öncekilerden daha iyi özellikler sunması bekleniyor.

Ayrıca Bkz.Google, Chrome eklentilerini daha güvenli bir hale getirecek
    Daha önce internete düşen görseller cihazın öncekinden biraz daha büyük ve renkli bir ekrana sahip olacağını ortaya koymuştu. Şimdi ise Slashleaks tarafından Mi Band 4'ün bir sürü gerçek görüntüsü sızdırıldı. Paylaşılan görüntüler ağırlıklı olarak bilekliğin renkli ekranını vurguluyor.

Fiyat etiketi de belli oldu

Görsellerin birinde saat yeşil renkte, kalp atış hızı sensörü simgesi turuncu renkte gösterilmiş. Adım sayarın çevresinde ise renkli bir halka var. Slashleaks'in yayınladığı görsellerde bunlardan başka herhangi bir bilgi bulunmuyor ancak bugünkü sızıntıyı tamamlayacak birkaç detaya sahibiz.

Mi Band 4'ün öncekine kıyasla daha büyük bir pil içermesi bekleniyor. Ayrıca şirketin Xiao AI adlı sanal asistanı ile birlikte sunulacak. NFC destekli versiyonunun 72 dolar olacağı söyleniyor. Standart model ise 28-43 dolar arsında bir fiyatla satılacak.

• Xiaomi Hey Plus band gelmedi, bu bari çabuk gelse ülkemize.

• Sensörler hakkında bilgi var mı acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ödeme yapılamadığı için ülkemizde nfc nin bir önemi yok

• NFC destekli telefonumla çok rahat ödeme yapabiliyorum, saatle niye yapilamasin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rakamlar içiçe geçiyor gibi. Yazılar düzeltilmeli. 3'ü keyifle kullanıyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yorumculuklar Y kullanıcısına yanıt
    devlet baba sevmiyır öyle işleri..
    telefonla öderken bankanın uygulamasını kullanıyorsun ama saatle ödeyeceğinde atıyorum samsung için samsung pay var. ek uygulama üzerinden iş yapmaya kalkınca da paypaldaki muhabbet devreye giriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    NFC bildigim kadariyla Xiaomi band urunlerinde sadece sirket kapilarini acmak icin kullanilan personel giris kartlarinin yerine gecebiliyor. Xiaomi Hey Plus Band'in boyle bir ozelligi vardi. Calistiginiz sirketin NFC uyumlu giris kartini saate tanitip kart yerine saati kapinin yanindaki kart okuyucuya gosterip giris yapabiliyorsunuz. Her karti tanimayabiliyormus, encrypted olmayan kartlarla uyumlu diyordu ama ben gene de encrypted olmayan her kartin taninabilecegine inanmiyorum. NFC uyumlu Mi Band 4'un fiyat farki cok fazla oldugu icin bu riske girmeye degmeyecegini dusunuyorum, NFC'siz olan daha uygun geldi bana.
    Bir de calistiginiz sirketin IT veya Bilgi Islem bolumu (veya giris kartlari islemlerini yapan hangi bolumse) saatle giris yaptiginizi farkedip birsuru bikbik edebilir, hic ugrasmaya degmez bence.

Nerelerde yapıyorsun NFC ile ödemeyi, bende de NFC desteği var da denemek istiyorum.

• cngiz kullanıcısına yanıt
    Bende NFC ile ödeme yapabiliyorum .Migros ve Şok marketlerinde yaptım.

• cngiz kullanıcısına yanıt
    Temassız ödeme destekli tüm POS cihazlarında yapılabiliyor telefonunuz NFC ile ödemeyi destekliyorsa.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.