Şimdi Ara

Death Stranding, Türkçe altyazı seçeneğiyle gelecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PlayStation Türkiye, Death Stranding'in Türkçe altyazı seçeneğiyle yayınlanacağını duyurdu. Bu yılın en merakla beklenen oyunlarından birisi olan Death Stranding'in bildiğiniz gibi dün çıkış tarihi resmen açıklanmış ve 9 dakikalık oyun içi görüntüleri paylaşılmıştı. Kısa süre sonra PlayStation Türkiye de Türkiye'deki oyunseverlere müjdeyi verdi.

Ayrıca Bkz.Death Stranding'in çıkış tarihi açıklandı: İşte 9 dakikalık fragman
    Hideo Kojima tarafından geliştirilen Death Stranding, 8 Kasım 2019'da çıkışını gerçekleştirecek. İlginç hikayesiyle dikkat çeken Death Stranding dün yayınlanan fragmanıyla oyunseverleri heyecanlandırmayı başarmıştı.

Death Stranding'de Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Lea Seydoux, Margaret Qualley, Guillerme Del Toro gibi ünlü isimler rol alıyor. Oyunun Türkiye PS Store fiyatı şu anda 429 TL. Death Stranding ayrıca Hideo Kojima'nın Konami'den ayrılışının ardından geliştirdiği ilk oyun olarak da dikkat çekiyor.

Tanıtım yazısı:

Efsanevi oyun yönetmeni Hideo Kojima'dan yepyeni ve çığır açacak bir PlayStation 4 tecrübesi.

Ölüm Kıyısı'yla tamamen değişime uğrayan bir dünyayla yüzleş. Geleceğimizin dağılmış parçalarını taşı ve parçalanmış dünyayı adım adım bir araya getirecek bir yolculuğa çık.

Başrollerde Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Lindsay Wagner, Léa Seydoux ve Guillermo del Toro yer alıyor.

• Ps4 satınca okadar rahatlıcamki üstümden baya yük kalkıcak
  • Çok güzel. Oynamıycam ama yine de sevindirici bir şey.
  • Gidin bir Amerikalıya oyunlar 429 dolar diyin, sonra gidip bir Almana veya İsveçliye 429 euro bu oyunlar diyin. Kafasını kaldırıp şaka yapıyorsun demeye çenesini bile yorar mı acaba. Nasıl bir ülkede yaşıyoruz insanın isyan edesi geliyor yemin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strathmorea -- 31 Mayıs 2019; 10:20:22 >
  • Türkçe altyazı olması süper olmuş. İlk indirimde alırım herhalde
  • strathmorea kullanıcısına yanıt
    git almanyaya iphone xs max 512 gb 12.000 euro de seni dile diye içeri atarlar
  • strathmorea kullanıcısına yanıt
    Bence isyan etmek için doğru zaman
  • the_dedektif kullanıcısına yanıt
    Bırak 12000 euro yu ,2000 euro de seni İslak odun ile döverler.
  • Türkçe'yi oyunlarda daha fazla görmek güzel.
  • 429₺ mi
  • PSN US’da yaklaşık 340TL
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.