Şimdi Ara

Canlı yayın sihirbazı | Elgato Stream Deck nasıl kullanılır? inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Elgato'nun akıllı klavyesi Elgato Stream Deck'i Canlı Yayınlarda nasıl kullandığımı uygulamalı olarak anlatıyorum. Tek kişilik dev kadronun en iyi dostu akıllı klavye. 

• her 2 denememden 1inde video açılmıyor. reklam çok geç yükleniyor. bu durumu kullanıcıları youtube'a yönlendiriyor. yakında web siteniz yerine sadece youtube kanalınızı takip edeceğiz herhalde

• İnceleme için teşekkürler.

• obs üstünden sahne ayarı yaparak yanlış kullanıyorsun tek bir sahne üstünden yazı,kamera,yakalama ekranı aç kapat yapabilirsin. Yıllardır stream deck kullanıyorum böyle ayar görmedim.

• PCMODTR P kullanıcısına yanıt
    Eğer stabil bir kurulum ve her sahneye özel ayarlar istiyorsan en iyisi sahneleri ayırmak ve kaynakları ona göre dağıtmaktır. Gerçi sizinki yanlış bu doğru demek de saçma tabi zira her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır hangisi size kolay geliyorsa onu kullanın.

• Çok güzel bir video olmuş. Sorularım cevaplanmış oldu.

• kng09 kullanıcısına yanıt
    KAtılıyorum kaç dk oldu hala video açılacak 100 mbps internetle.

• Speed-Step kullanıcısına yanıt
    6gün sonra tekrar bakınca yıkıcı bir eleştiri olmuş kusura bakma üstat. Yanlıştan kastım benim kullanımıma göre daha zor bir yöntem kullanıyor olmandı. Sahne içine gereken bütün araçları ekleyip kapatabiliyorsun. Sahne yapısında köklü bir değişikliğe ihtiyacın yoksa yenisine çok gerek yok. Elgato stream deck’in 32 tuşlusunu satın aldım yakında gelir. Key light ile güzel oldular. Saygılar sayın Çevik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hdcp destekliyormu peki bu alet
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.