Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Activision, Infinity Ward tarafından geliştirilen yeni Call of Duty oyunu Call of Duty: Modern Warfare'ı resmi olarak duyurdu. 25 Ekim'de PlayStation 4, Xbox One ve Battle.net üzerinden PC için çıkacak.

Infinity Ward Stüdyo Eş Başkanı Dave Stohl,“Bu, her yönüyle yeniden yaratılmış bir Modern Warfare” diyor. “Bizler, kuralların gri ve savaş çizgilerinin bulanık olduğu, bugünün dünya manşetlerinden ilham aldığımız duygu yüklü bir deneyim yarattık. Oyuncular, ikonik Avrupa şehirlerine ve Orta Doğu’nun patlamaya hazır atmosferine doğru, heyecan dolu ve kalpleri yerinden çıkaracak görevle için çeşitli uluslararası özel kuvvetlerin ve özgürlük savaşçılarının arasına katılacaklar. Ekim’de, bu yoğun ve heyecan verici oyunu, oyun severlerin oynaması için sabırsızlanıyoruz.’’.

Infinity Ward Kreatif Direktörü ve Stüdyo Eş Başkanı Patrick Kelly, “Her tasarım aşaması, oyuncuların düşüncesine dayanarak yapıldı,” dedi. “Modern Warfare çıkışıyla, topluluğumuza adım atmış olacağız. İlk olarak, Modern Warfare’in PC ve konsolun cross-play desteğiyle birlikte oynanabilmesini planlıyoruz. İkinci olarak, her zamanki ‘season pass’i ortadan kaldırıyoruz, böylelikle sizlere çıkış sonrasında, daha fazla ücretsiz harita ve içerik sunabileceğiz. Bu daha başlangıç – bundan çok daha fazlası gelecek.” 

Oyunun tanıtım yazısı, fiyatları ve ön sipariş bonusları:

Karanlık tarafa gitmeye hazır ol, Modern Warfare geri döndü!

Yürekleri ağızlara getiren, küresel güç dengesinde belirleyici olacak bir efsanede oyuncular, ölümcül Birinci Kademe ajanlarının rolüne bürünürken risk hiç bu kadar büyük olmamıştı. Call of Duty: Modern Warfare, hayranlarına inanılmaz açık, cesur, kışkırtıcı bir anlatım deneyimi yaşatarak modern savaşın değişen doğasına benzersiz bir yoğunluk getiriyor ve ışık tutuyor. Her şeyi başlatan stüdyo olan Infinity Ward tarafından geliştirilerek tepeden tırnağa unutulmaz Modern Warfare serisinin destansı bir tasvirini sunuyor.

İçgüdüsel ve dramatik tek oyuncu hikaye seferinde Call of Duty: Modern Warfare, sadece Modern Warfare'in başarabileceği şekilde sınırları zorluyor ve kuralları yıkıyor. Oyuncular, simgeleşmiş Avrupa şehirlerinde ve Orta Doğu'nun istikrarsız engin topraklarında çok çeşitli uluslararası özel kuvvetlerle birlikte nefes kesen gizli operasyonlarda savaş verecek.

Üstelik hikaye burada bitmiyor.

Call of Duty: Modern Warfare'de oyuncular tüm oyun boyunca kendilerini saran bir anlatımın içinde olacak. Klasik çok oyuncu moduyla muhteşem çevrimiçi oyun alanını tecrübe et ya da diğerleriyle birlik olarak tüm beceri seviyelerine açık bir dizi elit operasyonda ortaklaşa oyna. 

PlayStation Store Standard Edition -- 469,00 TL
    PlayStation Store Operator Edition -- 569,00 TL
    PlayStation Store Operator Enhanced Edition -- 669,00 TL
    Xbox Store Standard Edition -- 472,50 TL
    Xbox Store Operator Edition -- 572,00 TL
    Xbox Store Operator Enhanced Edition -- 670,00 TL
    Battle.net Standard Edition -- €59.99
    Battle.net Operator Edition -- €79.99
    Battle.net Operator Enhanced Edition -- €99.99

Ön Sipariş Bonusları:

- Call of Duty: Black Ops 4'te Prestige Token
    - PS4 Dinamik Reveal Teması 
    Digital Edition Bonus Öğesi

Sürümlerin içerikleri henüz detaylandırılmadı. 

Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

• Ohhhhhhhhhhhhh mis gibi olmuş. 2012-13'den beri adam gibi bir CoD oynamadık.

Gelecek teması, 1. dünya savaşının antikaları, hoplamalı zıplamalı ciddiyetten uzak oyunlar ... O neydi öyle ya oyun dünyasını bir grup lezbiyen ve sjw için haşladılar pembeye boyadılar.

Bu kadar özlediğimi trailerı izleyene kadar bilmiyordum bile... o derece zarar görmüşüz.

Bu kadar karizmatik, malzemesi, envanteri bol bir zaman dilimi-tema varken neden diğerleri ile bütçe-iş gücü kaybedilir aklım almıyor.

Çıktığında tüm rekorları alt üst eder umarım da milletin ne istediğini anlar en sonunda piyasa.
    Şu propaganda yapıyor diyenlere anlam veremiyorum. Adamlar elbette kendilerini kahraman gibi gösterecekler, bunu daha yeni mi anlıyorsunuz? Senin samanı bile ithal eden, hiçbir şey üretmeyen ülkeni mi öveceklerdi? Bu propaganda olayı yeni değil kaç senedir oyunlarda, filmlerde, dizilerde ve çizgi romanlarda bile yapılan birşey. Zamanında aynı tipler BF 1 duyurulduğunda, "ben atalarıma kurşun sıkmam" diyordu. Oysaki yaptığınız şey, boş poligon yığınlarına sıkmaktı hepsi bu. Oyun oynuyorsunuz bir şeyleri de aşırı abartmayın artık.

Bu arada bu seneki COD iyi gibi ama yine de elim ayağımı titretmeyi başaramadı. Modern Warfare'a reboot atmışlar işte, başka birşey yok. Bir oynanış videosu görmemiz gerek, tabi bu fiyatlandırma yüzünden almayacağım orası ayrı bir durum.
  • Ben ciddi ciddi sevmedigim bu seriden kalite kokusu aldim yada cok guzel bir parfum sikilmis
  • Elim ayağım titriyor bitmeyen oyunu alıp oynayasım var özüne döndü mübarekler.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Cod : Rainbow Six Siege ??

• Alır geçerim acımam.

• uzun zaman sonra COD oyunu için heyecanlandım.

• uzan zaman sonra ilk defa bir cod için ufakta olsa heyecanlandım bu arada cpt Price
  • En iyi Codlari eski Iw ekibi yapiyor diye bosuna demiyoruz.Joel Emisle ve ekibi yuzumu kara cikarmadi.Asirlar sonra bi Cod oyunu videosunu bu kadar begendim Sonbahar da cok saglam oyunlar geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsim bile bulamamış kekolar

• Çok güzel duruyor.

• EFSANE

• Yeni nesil gibi o adam varsa tamamdir bu sefer saçmalanadan abartmadan çok guzel duruyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bi ara bi heyecanlandım sonra aklıma WW2 geldi.Heyecan7m geçti ????
  • Ne zamandır diyordum; eski CoD ve naughty dog geliştiricileri bu oyuna yardım ediyor, çok iyi bir oyun gelecektir diye... Doğru gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manhunt Three -- 30 Mayıs 2019; 21:9:39 >
  • Haklarını yemeyelim bu sefer güzel duruyor. Oynanışı görmek lazım.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • İşte bu abii, Bu kadar zormuydu yani...
  • Tam aradığım, olması gerektiğini düşündüğüm konsepte dönüyorlar fakat hikayesinde terör örgütü YPG'yi temsil eden bi gurubun "kahramanlık" hikayelerinin de olacağı konuşuluyor yabancı kaynaklarda.

• Başka isim bulamamışlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi choyrn -- 30 Mayıs 2019; 21:47:15 >
  • En son MW2 satın alıp oynadım daha sonra hiç birisini oynamadım . Bıkmadı millet şu CoD dan .

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.