Şimdi Ara

Death Stranding Türkçe Altyazı Seçeneğiyle Çıkacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    PlayStation Türkiye, Death Stranding'in Türkçe altyazı seçeneğiyle birlikte çıkış yapacağını duyurdu.

Kojima Productions tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon oyunu 8 Kasım 2019'da PlayStation 4 için çıkış yapacak.  

Oyunun PlayStation Store üzerindeki tanıtım yazısı, fiyatları, ön sipariş bonusları ve deluxe sürüm içerikleri:

Efsanevi oyun yönetmeni Hideo Kojima'dan yepyeni ve çığır açacak bir PlayStation 4 tecrübesi.

Ölüm Kıyısı'yla tamamen değişime uğrayan bir dünyayla yüzleş. Geleceğimizin dağılmış parçalarını taşı ve parçalanmış dünyayı adım adım bir araya getirecek bir yolculuğa çık.

Başrollerde Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Lindsay Wagner, Léa Seydoux ve Guillermo del Toro yer alıyor.

Standart sürüm -- 429,00 TL
    Deluxe sürüm -- 489,00 TL

Ön Sipariş Bonusları:

- PS4 Dinamik Teması
    - Chibi Ludens Avatarı
    - Oyun İçi Eşyalar (Altın “Sam” Gözlüğü, Altın Şapka, Altın Hız İskeleti, Altın Zırh Plaka)

Deluxe Sürüm İçeriği:

- Full oyun
    - Full Avatar Seti
    - Death Stranding: Timefall (Death Stranding'in Dünyasından Oyun Müziği)
    - Death Stranding: Timefall (Sahne Arkası görüntüleri)
    - Oyun İçi Eşyalar (Altın “Ludens Maskesi” Gözlüğü, Altın Güç İskeleti, Altın Herzemin İskelet, Altın Zırh Plaka (Sv. 2))

Dün yayınlanan çıkış tarihi duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. 

• Sony bu oyuna bu kadar zaman ve para harcayıp üstüne TR destekli olması ayakta alkışlanır...

Kojima Productions ile Sony Sözleşmesi bilinmez lakin Başka 1 söylenti ise Oyunu time exc. olduğu PS4 çıktıktan 1 süre sonra PC'ye geleceği...

"Italian leaker hints at Death Stranding coming to the PC after its Playstation 4 release..."
    https://www.dsogaming.com/news/italian-leaker-hints-at-death-stranding-coming-to-the-pc-after-its-playstation-4-release/
  • Kojima oyunları iyi güzel ama karakter kontrolleri sanki her oyunda aynı gibi...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Karakterlerin koşma animasyonu çok iyi. :D

• EFSANE. 8 kasım 2019
  • o zaman orijinal alıp arşive ekliyorum

• Rdr2 den beri ps4 e alacagim ilk oyun olacak bu kojima ya olan saygim bir kenara tr altyazi olmasida buna vesile oldu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Manhunt Three

Kojima oyunları iyi güzel ama karakter kontrolleri sanki her oyunda aynı gibi...

E kötü değil ki? 2015 MGS kontrollerini hemen hemen hiç bir oyuna değişmem. Yağ gibi akıyor, çok kullanışlı ve alışması kolay + klavye-fare ve gamepad kullanımı da süper. Bence bu (karakter kontrolleri benzer olması) bir kesik değil. Bir şey güzelse ve çalışıyorsa kurcalama mantığı.
  • Yapma yapma yapma bunu bana uf uf uf.. Gitti 430 gayme..
  • Fiyatı pahalı olmasaydı alınabilirdi
  • çok sevindim gerçekten. Bu oyun Türkçe Altyazılı olmasaydı benim için bi hiçti ama şimdi durum değişti. Şimdi umudum umarım ALTYAZI BÜYÜKLÜĞÜ dürbün gözlülerin okuyabileceği kadar küçük olmaz. Days Gone de de acayip küçük Order 1886da da çok küçüktü hatta ve hatta God of War da da. En güzeli Detroit oyunundaydı. 3 Farklı font büyüklüğü vardı . Umarım böyle olur umarım.

• Harika haber.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mükemmel haber bu.

• Story bazlı oyun olduğu için Türkçe gelmesi iyi oldu ama fiyatı aşırı yüksek ve Sony tr ye özel fiyatlandırma yapmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allahım sana geliyorum...
  • boşuna masraf yapmış sony tr yazık alacak en fazla trden 100 kişi altyazı maliyetini çıkartmaz bu bizim millet altyazı hak etmiyor gitsinler ingilizce öğrensinler işleri ne? iyice alıştırdılar bunları tepenize binecekler bir oyun türkçe gelmedi mi ama paşalar ubisoft, ea, rockstar gibi firmalara size bağırdığı kadar bağırmıyor ee ne demişler bizimkileri diken yaranır arkadaş çoğu kişi yine gidecek hindistan, hong kong, amerika psnden alıcak 20 30 tl daha ucuza alıp oynuycam diye ama türkiye bölgesine satıldı olarak geçmeyecek diğer ülkeden aldığı için sonra hala tr altyazı diye ağlar bunlar lafım tr psnye destek olmayıp diğer ülkelerden alanlara bu arada
  • Bir de the last of us 2 türkçe dublaj olsa

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: King game

Bir de the last of us 2 türkçe dublaj olsa

dur hele bi zaten tr altyazı zor geliyor oyunlara sony düşündüğü kadar diğer firmalar düşünmüyor türk oyuncularını yatın kalkın sonye dua edin. ben tr altyazı gelsin ona bile razıyım salla dublajı
  • Teşekkür ederim Playstation Türkiye ye, iyiki varlar.
  • ''Sadece burada''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 30 Mayıs 2019; 22:3:32 >
  • Süper yaz indirimiyle 299 tl!

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.