Şimdi Ara

PlayStation Plus Haziran 2019 Oyunları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Interactive Entertainment, Mayıs ayında PlayStation Plus abonelerine sunacağı ücretsiz PlayStation 4 oyunlarını duyurdu.

PlayStation Plus Haziran 2019 Oyunları:

Borderlands: The Handsome Collection (2K Games)
    Sonic Mania (Sega)

Oyunlar 4 Haziran Salı günü indirmeye açılacak.
    PlayStation Plus üyeliği bir ay için 23,99 TL, üç ay için 74,99 TL ve 12 ay için 179,99 TL. PlayStation Plus'ın içeriği: PS4 Çevrimiçi Çok Oyunculu Oyun: İster rakip ister takım arkadaşı arıyor olun PlayStation Plus, PS4 oyunlarını başkalarıyla çevrimiçi oynamanızı sağlar. Aylık Oyunlar: Her yıl özenle seçilmiş 24 PS4 oyununu ekstra ücret ödemeden indirin. Üyeliğiniz devam ettikçe bu oyunları saklayabilir ve oynayabilirsiniz. Özel İndirimler: PlayStation Store oyunları ve eklentilerinde özel tekliflerden yararlanın. Çevrimiçi Depolama Alanı: PS4 oyun kayıtlarınız için 100 GB bulut depolama alanı edinin.  

• Gayet güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anlaşıldı bu ay da yenilemiyorum. şu oyunları verip birde utanmadan ps plus avantajlı diyorlar ya ne diyeyim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Borderlands Handsome (374 TL),
    Sonic Mania (89 TL) olan yüksek fiyatlı kaliteli oyunlar vermişler gayet güzel.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Frantic22

anlaşıldı bu ay da yenilemiyorum. şu oyunları verip birde utanmadan ps plus avantajlı diyorlar ya ne diyeyim.

Kim diyor hocam onu? İndirimden aylık 10-11TL ye gelecek para ile yeniledim ben 4-5 ay önce. O fiyata rağmen değmez..
  • Oynamayanlar için oyunlar iyi

• yine çok kötü bir ay daha. bilmem kaç senelik oyunu veriyorlar. bu dandik sistem yüzünden online oyun nedir unuttum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

yine çok kötü bir ay daha. bilmem kaç senelik oyunu veriyorlar. bu dandik sistem yüzünden online oyun nedir unuttum...

Şakasınız galiba ne bekliyorsunuz ki death stranding ön sipariş mi anlamadım verebilecekleri en iyi oyunlardan biri borderlands, diğerini oynamadım bilemiyorum ancak kötü durmuyor.

• quote:

Borderlands Handsome (374 TL),
    Sonic Mania (89 TL) olan yüksek fiyatlı kaliteli oyunlar vermişler gayet güzel.

İlk oyunun çıkış tarihi 2012. Hadi tamam yedik 2015 de handsome ile ok. Sonic Mania 2017. Herhalde yeterli olmuştur cevabb
  • Sonic Mania oynayabileceğiniz en iyi platform oyunlarından biri. Sega’nın yıllardır Sonic adı altında çıkarttığı rezalet oyunlardan sonra Sonic Generations ile beraber seriye ilaç gibi geldiler. Sonic Mania retro havası, müzikleri, bölüm tasarımları ve mekanikleriyle çok düzgün bir oyun. Bu yüzden oyunların çıkış tarihlerine bakmanız çok saçma. Verildiği zamanda üç yaşında olan Bloodborne verildiğinde bu tarz yorumlar ortada yoktu. Şimdi değişen ne oldu? Oyunlara fazla sığ bakmaktan vazgeçin.
  • Sony bu ne

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sonic Mania oynayabileceğiniz en iyi platform oyunlarından biri. Sega’nın yıllardır Sonic adı altında çıkarttığı rezalet oyunlardan sonra Sonic Generations ile beraber seriye ilaç gibi geldiler. Sonic Mania retro havası, müzikleri, bölüm tasarımları ve mekanikleriyle çok düzgün bir oyun. Bu yüzden oyunların çıkış tarihlerine bakmanız çok saçma. Verildiği zamanda üç yaşında olan Bloodborne verildiğinde bu tarz yorumlar ortada yoktu. Şimdi değişen ne oldu? Oyunlara fazla sığ bakmaktan vazgeçin.

Hocam sorun bu işte. Bize ne en iyi platform oyunundan? Adam gibi 2017 ve öncesi bi AAA oyun verseler yanına da bunu verseler anlarız da Borderlands 1 veriyo bunun yanında. 2012 de çıkmış borderlands..
  • Şahane oyunlar bence. Boş geçtim ama üzülmedim, herkes oynasın bu oyunları

• Sonic Mania iyide Borderlands nedir beya ?
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    Borderlands 1 değil. Borderlands 2 + Borderlands The Pre-Sequel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 30 Mayıs 2019; 3:29:47 >
  • Adamlar haraç kesiyor. İki tane oyunla da gözünüzü boyuyor

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Borderlands den nefret derim kendi açımdan berbat oyunlar ama Microsoft bunlardan daha beter oyun vereceği kesin her ay olduğu gibi

• Ps3 oyunlarini vermeyi keseceklerinde iyi oldu daha iyi oyun veririler diye dusunuyordum ki o ay CoD4Rm yi vermislerdi sevinmistim ama sonrasi istikrarsiz oldu.Benim icin de bos bir ay olmus oldu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.