Şimdi Ara

Bu güç kaynağı çok iyi | Asus ROG 650W

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Asus güç kaynağı dünyasına yatırım yapmaya devam ediyor. Tayvanlı şirketin yeni modeli 650 Watt kapasite, 80Plus Gold verimlilik sertifikası, modüler yapı ve etkili soğutma sistemi ile geliyor, tüm detaylar videomuzda. 

• Seasonic Focus plus üzerine asus heatsink konulmuş hali.

• İçeriği erken ulaştırmak için her şeyi yapıyorsun daha ne olsun sevgili Erdi. 2019`da evinin odasında hala HDD mi SSD mi diye video çeken teknoloji kanalları var (=

Allah kolaylık versin. Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kaliteli alternatifler her zaman iyidir
  • Fiyatı yeterince uygun olursa düşünebilirim , daha önce 850W corsair kullandım çok fazla gelmişti ve sattım. Sonra ikinci el aldım idarelik bir tane 600'lük hala kullanıyorum ,yetiyor bana ama bendekini proje amaçlı bir şeyde kullanıp yeni bir tane almak istiyorum.

• Seasonic'in Private Label yani fason üretimi. Konu da Asus reklamı. Hayırlı işler.
  • Bu power da 8+4 soket desteği yok değil mi ? 8 pinden bahsedilmiş fakat +4'ün esamesi okunmuyor. :)

• Gopluumit kullanıcısına yanıt

4+4 pin EPS12V 2 adet bulunmaktadır gönül rahatlığıyla üst seviye anakart bağlantısı yapılabilir ama fiyatını hak eden bir ürün değil çok pahalı

• 1300-1400 TL bu ürüne neden verelim ?

Şu cümle zaten yeterli oluyor; "Very high quality Seasonic platform – modified and enhanced by ASUS"

Daha hesaplı Gold sertifikalı, Corsair, Seasonic, Highpower, Thermaltake, Silverstone ve Fsp gibi markalar daha fazla tercih sebebi olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThE LoSt

4+4 pin EPS12V 2 adet bulunmaktadır gönül rahatlığıyla üst seviye anakart bağlantısı yapılabilir ama fiyatını hak eden bir ürün değil çok pahalı

Teşekkürler evet fiyat konusu biraz eksi tarafta bakalım ilerleyen süreçte ne ürünler çıkacak :)

• Seasonic'in kendisinden almak varken gereksiz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.