Şimdi Ara

Spotify'ın Android versiyonuna uyku zamanlama özelliği geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Müzik dinlerken uykuya dalmayı seven biriyseniz, Spotify'ın Android versiyonuna artık yerleşik bir uyku zamanlama özelliğinin geldiğini müjdeleyelim. Bu özellik adından da anlaşılabileceği gibi müzik çalmayı belirli bir zamanda durdurmayı sağlıyor.

Müzik çalma süresi ayarlanabilecek

Bu özellik Spotify'ın iOS versiyonunda mevcuttu ve uzun bir süredir de Android kullanıcıları tarafından bekleniyordu. Android kullanıcıları daha önce bu işlemi yapabilmek için üçüncü taraf uygulamalara yönelmek zorunda kalmışlardı. Ancak bundan böyle Spotify dışında bir uygulamaya gerek duymayacaklar.

Uyku zamanlama (Sleep Timer) olarak adlandırılan bu özellikle kullanıcılar, çalan şarkı bittikten sonra veya 5 dakikadan 1 saate kadar ayarlayabilecekleri süre içinde Spotify'ın müzik çalmayı durdurmasını ayarlayabilecekler. Özellikle yataklarında müzik dinleyerek uyumayı seven kullanıcıların işine yarayacak bu özelliği kullanabilmek için Spotify uygulamanızın güncel olduğundan emin olun.

• Galiba Huawei telefonlar bu güncellemeyi de alamıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Önce rezil ettikleri uygulamayı düzeltsinler sonra özellik eklerler.

Bilgisayardan spotify açtığımda telefonumda da arka planda eş zamanlı çalışıyor (süper özellik!) ve bataryayı sömürüyor. Yabancı forumlarda da bunla ilgili çok şikayet gördüm ama çözüm bulamayınca telefondan kaldırdım.

• Editör Bey günaydın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telikopukGitar kullanıcısına yanıt
    Ben honor play kullanıyorum bu özellik 2 ay önce geldi.

• seyru kullanıcısına yanıt
    O zaman Mate 10 lite'a gelmemiş diyelim Spotify'ın Android versiyonuna uyku zamanlama özelliği geldi

• telikopukGitar kullanıcısına yanıt
    Playerdayken yarım ay simgesi oluyor ona basıcan Spotify'ın Android versiyonuna uyku zamanlama özelliği geldi Spotify'ın Android versiyonuna uyku zamanlama özelliği geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: telikopukGitar

Galiba Huawei telefonlar bu güncellemeyi de alamıyorlar.

Ya ne alaka?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en başından gelmesi gereken özellik

• seyru kullanıcısına yanıt
    Gördüm hocam. Çok teşekkür ederim. Şarkının içerisende olacağını hiç düşünmemiştim..
  • 5 dakikada uyuyan beri gelsin

• Hangi sürüm olduğunu yazsaydın da apk bekleseydik

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.