Şimdi Ara

Apple gelecek yıl iPhone SE 2'yi piyasaya sürmeyi planlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birçok kişi daha etkileyici ve yeni modeller karşısında iPhone SE'ye burun kıvırsa da cihaz özellikle küçük telefon seven kullanıcılar tarafından oldukça beğenildi. Apple CEO’su Tim Cook da zaten daha önceki açıklamalarında telefonun, şirketin öngördüğünden çok daha iyi bir performans sergilediğini belirtmişti. Bu doğrultuda devam modelinin yolda olduğunu öğrenmemiz pek sürpriz olmadı.

Ayrıca Bkz.Oppo F ve R serilerinin yerini Reno alıyor
    MacRumors adlı internet sitesi, Barclays analisti Blayne Curtis ve yardımcıları tarafından hazırlanan bir araştırma notunu ele geçirdi. Raporda Apple'ın 2020'de piyasaya sürülmesi planlanan iPhone SE 2 üzerinde çalıştığı belirtilmiş. Hepsi bununla sınırlı değil. Mevcut modelin tasarımı eski olsa da ikinci nesil iPhone SE'nin yepyeni bir tasarıma sahip olabileceği iddia ediliyor.

Tasarım yenileniyor

iPhone SE bildiğiniz üzere iPhone 5'i temel alan bir tasarımla piyasaya sürülmüştü. Devam modeli ise iPhone 6 ve sonrasında kullanılan daha kıvrımlı tasarımla gelebilir. Tabi şimdilik bu spekülasyonlar için kesin konuşmak zor. Daha önce de Apple'ın iPhone SE 2 üzerinde çalıştığına dair haberler çıkmıştı ancak telefon gerçeğe dönüşmedi. Dolayısı ile gelecek yıl piyasaya sürüleceğine dair de bir garanti yok.

• Harbiden geri zekalı bunlar. İnce çerçeveli yüz tanımalı çift kameralı sürsen şu telefonu piyasaya bu ekran boyutunda pazarı tek başına domine eder. Belki 0.3" kadar bile büyütülebilir. Yanları da oval traşlayınca elde de daha rahat durur.

• Şu tasarıma ağzım açık kaldı. Eğer piyasaya sürülürse gece Akasya'nın önüne çadır kurar sabah beyaz rengini alır sonra da yalarım
  • Çok şık bir tasarım

• Bu SE de bizim bir türlü üretilemeyen yerli arabamız gibi oldu, çıkamadı gitti.

• Güldüm Beyazı harbiden güzelmiş.
  • Müflis tüccar eski defterleri karıştırırmış.

• Bu arada tasarım için yapılan yorumlar trajikomik çünkü böyle bir telefon yok şu anda. Habere koyulan görsel kimbilir hangi internet kullanıcısı tarafından yapılan konsept bir tasarım. Dikkat ederseniz eski kasaya photoshopla full çerçeve ve çentik eklenmiş. Ama suç sizde değil asılsız bir görseli gerçekmiş gibi habere taşıyan haber editöründe. DH editörleri bunu çok sık yapıyor ve haberin hiçbir yerinde görselin gerçeği yansıtmadığını belirtmiyor.

• 5s in çerçeveyi kaldır sadece ekran kalsın koy yeni cipleri face ıd yi bitti bunu yapmak bu kadar zor değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ipod touch kasasinda uctan uca ekran..

• Yerli araba bir İphone SE iki. Bu ikisinin de çıkacağına dair inancımı kaybettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple'ın fiyat/performansı en iyi telefonuydu ilk iPhone SE ancak kıymeti pek bilinmedi. Yeni çıkacak cihaz da ufak kasada üst düzey donanım sunar diye düşünüyorum.

• Küçükçülere gelsin.

• Ne buyuk yenilik! Ne buyuk yaraticilik! Sahane! Olaganustu!

• 5s die küçümsemeyin kasası efsane bence ve sağlam. Tek sıkıntısı kasa açıklığı oluşuyor zamanla.
  • Ne zamandır çıkacak bu iş yalan oldu bana kalırsa

• Şu konsept çıksa, harika bir kullanıcı deneyimi olur.
    Küçük ekran, çerçeve yok, köşeli tasarım falan.
    Ama apple'nin o kadar zeki bir hamle yapacağını düşünmüyorum
    Konsept tasarımları applenin tasarımlarından her zaman iyi oluyor.

• Donanım haber sağlam clickbait yapmış Apple'den resmi açıklama gelmiş gibi başlık koymuşsunuz.

Neyse zaten Apple'nin kendisi çöp

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.