Şimdi Ara

Yeni grafikleriyle Quake II, Haziran’da ücretsiz olarak Steam’e geliyor - Güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni grafikleriyle Quake II, Haziran’da ücretsiz olarak Steam’e geliyor - Güncellendi
    Nvidia’nın yeni RTX serisi kartları, özel olarak ray tracing adı verilen teknolojinin reklamıyla sunuldu. Işık parçacıklarını gerçek zamanlı olarak takip ederek yansımaları oluşturan grafik kartları, önceden bu konuda ciddi sıkıntılar yaşıyordu. Bu yeni grafik akımının desteğini alarak güncellenen Quake II, ray tracing ile birlikte 6 Haziran’da Steam’e eklenecek ve daha önce Quake II oyununu satın alanlar için ücretsiz olacak.
    Resident Evil 2, Shadow of the Colossus ya da yakında çıkacak Final Fantasy VII Remake gibi baştan yapılmış değil de ufak grafik dokunuşları yapılmış olacak Quake II sürümü, daha önce oyunu alanlardan ek ücret talep etmemesi sayesinde büyük ilgiyle karşılanacaktır.
    Güncelleme: Kaynaklarda yapılan güncellemeler ışığında, Quake II RTX versiyonu, oyunun standart hâline daha önce sahip olanlar için tam olarak oynanabilir olacak. Oyuna daha önce sahip olmayanlar ise oyunun sadece üç bölümüne erişebildikleri bir demo sürümünü oynayabilecek. Steam'de Quake II fiyatı, şimdilik 14,99 TL'den listelenmekte. Yazıda sürümün tamamen ücretsiz olacağını belirten kısımlar değiştirilmiştir. 

• Çok güzel haber. Umarım Red Alert 2 ve Resident Evil Nemesis de en kısa zamanda gelir

• Half-life 1 oyununa da saç eklesinler.

Aliens vs predator 1 oyununa akışkanlar mekaniğini physx ile eklesinler.

• Nostalji yaparız biraz,iyi olur.
  • Gözlerim yaşardı, Dh'de steam lehine haber yapılmış. Editörü tebrik ettim.

• Bugün nvdia sürücüsünü yüklerken arkaplanda bu haberi görmemle kahkaha attım.salakça bir pazarlama.oyunmu kalmadıda Fransız ihtilalinden hemen sonra piyasaya sürülen oyuna Ray tracing uygulanında satıyorsun steam de bedava verecekmiş lütfetmiş.Koskoca Nvdia nelerle uğraşıyor Ray tracing i pazarladığını oyuna bak
    Ms dos oyunlarınada uygularmı merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

Bugün nvdia sürücüsünü yüklerken arkaplanda bu haberi görmemle kahkaha attım.salakça bir pazarlama.oyunmu kalmadıda Fransız ihtilalinden hemen sonra piyasaya sürülen oyuna Ray tracing uygulanında satıyorsun steam de bedava verecekmiş lütfetmiş.Koskoca Nvdia nelerle uğraşıyor Ray tracing i pazarladığını oyuna bak
    Ms dos oyunlarınada uygularmı merak ettim
    Kendi adına konuş ben oynamak istiyorum
  • Ray tracing özelliğini anca 22 yıllık Quake II'de açabilirsiniz zaten. Güncel oyunlarda oynanabilir seviyede bir fps almak mümkün değil...

• Lan parti yerine online partiye bırakıyor.
  • çok güzel oyundu ve çıkdığında oynaması çok zevkli idi. bugün o kadar çok oyun varki piyasada aynı zevki vermiyor.bu verirmi bilemem ama o red alertin ilk zamanları veya knightonline yada generals oynamanın zevkini verirmi acaba. arıyorum o zevki ne yalan söyleyim

• Rtx olmayan kartlarda bu videodaki farmı görebilecek miyiz anlamadım ben ? Göremeyeceksek rtx kart alan adamlar ciddi ciddi quake 2 mi oynayacak 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Quake II mobile çıksa nasıl olurdu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SC0RPI0N kullanıcısına yanıt
    Red Alert 2'ye ray tracing'i nasıl eklesinler?

• RTX olayı gerçekten güzel fakat aradakı yıl farkını dikkate alırsanız bu kadar fazla grafiksel fark çok normal. Quake2 ilk çıktığında almıştım orjinal CD sini. O zamanlar voodoo ile o oyun bile bize şahane geliyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Ray tracing özelliğini anca 22 yıllık Quake II'de açabilirsiniz zaten. Güncel oyunlarda oynanabilir seviyede bir fps almak mümkün değil...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.