Şimdi Ara

GM 9 Go satışa çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• General Mobile markasının ikinci Android Go telefonu olacak GM 9 Go raflardaki yerini aldı. Sınıfı gereği düşük bir donanıma sahip olan GM 9 Go büyük bataryası ile uzun kullanım sürelerine imza atıyor.

GM 9 Go özellikleri ve fiyatı

5.5 inçlik LCD ekranında 1440x720 piksel çözünürlük sunan akıllı telefon çentikli tasarımın aksine 18:9 görüntü oranını benimsemiş. Ekran Gorilla Glass ile korunurken parmak lekelerine karşı da özel bir kaplama mevcut.

Ayrıca Bkz.Haftaya A101 marketlerde daha uygun fiyata Honor 8A var

4 çekirdekli Mediatek MT6739 yonga setinden gücünü alan modelde 1GB RAM ve 16GB depolama kapasitesi yer alıyor. Arka kısımda 13MP çözünürlüğünde, ön kısımda da 5MP çözünürlüğünde bir kamera mevcut.

3500mAh kapasiteli çıkarılabilir bir bataryaya sahip olan telefon kutudan Android 8.1 Oreo Go işletim sistemi ile çıkıyor. GM 9 Go için 899TL fiyat etiketi belirlenmiş.

• Snapdragon 425 yapın bari yahu, ne cimri heriflersiniz.

• Çöp.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cop

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ''4 çekirdekli Mediatek MT6739 yonga setinden gücünü alan modelde 1GB RAM ve 16GB depolama kapasitesi yer alıyor. Arka kısımda 13MP çözünürlüğünde, ön kısımda da 5MP çözünürlüğünde bir kamera mevcut''
    Yıl olmuş 2019. 10 yaşındaki çocuk bile bir şey alacağında internete girerek,araştırarak alıyor. Bunu hangi akıl mantık ile 899 TL ye satacaksınız.

• 2015 alt segmentine hoşgeldiniz. GM 4G bile bundan daha iyi özelliklere sahipti lan

• 3 gb ram li Gm8 ile aynı fiyattan güzel kafa gerçekten. Satamayacakları için 750 liraya düşüreceklerdir

• Artık bu fiyata bunlar var.. Eskiden olsa ülkeye bile gelmezdi. Stoktaki eski cihazlar bittiğinde bu fiyata gidip anca bunu alacak millet.

• Android Go var zaten düşük seviye bir cihaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadi mediatek işlemciyi geçtim. 1 gb ram nedir ya ? direk çöp. fiyatı 500 lira olsa bunun yerine 2. el adam gibi birşey alırım derim birde fiyatı 900 tl ?

artık telefonlarda 3 gb ram bile alt limit olmalı, yazık.

• Bunu kullanan sinir krizinden kötü şeyler yapabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paetzold -- 26 Mayıs 2019; 16:10:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6739 nedir yahu şakamısınız siz... 4 sene önceki telefonumda 6753 modeli var .. Bu nedir böyle ya

• bu telefonları alan ya da almak zorunda kalanlara acıyorum.

• Artık alanlar bol bol General Mobile küfür eder. Yanında sinir hapıda verinde bari millet birde hastane parası ödemesin.

• Verdiginiz paraya yazik olur.

• Android go olması için 1gb ramli olması zaten zorunlu değil mi ana nokta kaçırılıyor bunun işletim sistemi zaten 1 gb ram için hazırlanmış.

• Android Go isimli bir saçmalık çıkarıp elde kalan ya da geri toplanan telefonlardan çıkarılan 1 GB ramleri millete yeniden kitleme derdindeler... Malesef sadece GM değil birçok firma bu Android Go hezeyanına katılmış durumda... Millet 12 GB Ram koyacak (ki bence gereksizdir), bunlar ram miktarını 1 GB'a indirme peşinde, bu cihazı 40-50 dolara halen çoğunluğu tuşlu telefon kullanan ülkelere satarsın bunu anlarım ama Türkiye'ye bunu sunmak, hem de bu fiyata sunmak resmen dalga geçmektir... Gerçi bu gidişle 50 doların 899 TL olacağı günler çok da uzak görünmüyor malesef...

• güler misin ağlar mısın..

• Snapdragon 400 serisi işlemci ile 2GB belleğe sahip olsaydı düşünülebilir bir cihaz olurmuş.

• O 1 gb ram belleği koyan kişinin elleri kırılsın bir de şu Android go denen çöp işletim sistemini çıkaranın

Adı Android go ama Android ile alakası yok android uygulamalarını desteklemeyen lanet bir işletim sistemi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.