Şimdi Ara

Hem elektrikli hem de akıllı diş fırçası | Oral B Genius 10000N kutu açılışı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yeni nesil diş fırçaları da teknolojideki gelişimden istifade ediyor. Bu videoda kutusundan çıkartıp detaylarına baktığımız Oral B Genius 10000N, elektrikle çalışan, değiştirilebilir başlıklı ve akıllı bir diş fırçası, işte detaylar. 

• Kaç para ki acep?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Buna küçük radar sistemi koysalar belki doktorlar uzaktan ağız sağlığımızı kontrol edebilir veya yapay zeka ile halledilebilir ve çürüme ilerlemeden durdurulabilir.

• lansker kullanıcısına yanıt
    600
  • Bundan bir tane alıp, farklı başlıklar ile iki kişi kullansak olur mu ki, eşimle beraber

Mantıklı duruyor hocam
  • Yeni doğan bir bebeğe aşı yoluyla verilen bir tür faydalı bakteri sayesinde dişleri çürüten zararlılar vücuda girdiği zaman hemen bunları yok ediyor ve böylece ömür boyu diş bakımına gerek kalmıyor. Bir zamanlar duymuştum, muhtemelen doğru. Diş bakımı çok masraflı, altı üstü paslanmaz tel ve yapıştırıcı masrafı ne kadar olabilir ki diş teli tedavisi için binlerce lira istiyorlar? Bu kimseler reklam yaparken "sağlık için" derler fakat uygulamaya gelince "bu yapılacaklar estetik" derler ki böylece hak etmedikleri parayı kazansınlar. Ve bunu organize olarak yapıyorlar. "Sakın piyasayı düşürmeyin" diye birbirleri ile anlaşıyorlar. Ne biçim memleketse.

• Zamanında incelemiştim bu seriyi, 10000N çok çekici dursa da fiyat olarak çok pahalı, birçok insanın işini 2000N serisi hayli hayli görür, daha alttaki Vitality ve 700 serisine girmemek lazım, çabuk bozuluyor, daha üst bir şey isteyenler ise 6000N ile işini görebilir, 8000 ve üstü Genius serisi fanteziye giriyor :D

Farklı başlıklarla birden çok kişi kullanabiliyor. Zaten başlık satın aldığınızda başlıkların altlarında renkli halka oluyor. Renkler kime ait olduğunu gösteriyor.

• Oral - B vitality modelini yaklisik 5 sene kullandiktan sonra pro 2 2000 modelini aldim.Manuel fircalamadan cok daha iyi temizleniyor disleniriz.Bu modele bu kadar para verilirmi tartisilir ama , manuel fircalama yerine mutlaka sarjli dis farcalarini tavsiye ederim.

• Bu tür şeyler tüketim ve bağımlılık yapar,diş macunlarınında içinde bir ton madde var,sağlıksız buluyorum,tavsiye isteyene ''misvak'' önerim.

• ya incelemeye siyahını yolluyorlar piyasada aylardır mor ve altın rengi var sırf bu yüzden alamıyorum. mail atıyorsun salakça bi geri dönüş yapıyorlar. pazarlama departmanları koca bir hiç.. bi ürünün en çok tercih edilecek ana rengi nasıl getirilmez aklım almıyor..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.