Şimdi Ara

2si1 inceleme | Samsung Galaxy Buds ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Samsung'un Galaxy Buds ön inceleme videomuzda, Galaxy Buds tam kablosuz kulaklıkları kutusundan çıkartıyor, test ediyor ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz. 2si1'in inceleme bölümünde birlikteyiz. 

• Samsung bir telefon ile test etseydiniz daha iyi olurdu.Samsung Wearable'da equalizer ayarını dynamic'e getirin.Bana gorede tiz fazla fakat equalizerdan bass ayarını yapinca basslar cok cok daha iyi oluyor.Iphone ile test etmeniz yanlis olmus.Samsung ekosistemine sahip olan bir urunu samsung cihazi ile test etmeniz gerekirdi daha sonra apple ile test ederdiniz.Malesef inceleme olmamis.Uzun kullanim gibi bir test olursa iyi olur en azindan samsung telefon ile kullanim yada 1 2 equalizerdan ufak ayar yapilmis seklinde.

https://www.rtings.com/headphones/reviews/samsung/galaxy-buds-truly-wireless

Rting bass'a 8.5 vermis.Ayrıca RTings'e göre en iyi gerçek kablosuz kulaklıklardan biri gerçek kablosuz kulaklıklar klasmanında 1.sırada.F/P'in uç noktalarında rakipleri gibi pahalı değil.
    https://www.rtings.com/headphones/reviews/best/by-type/truly-wireless-earbuds#recommendation_67388
  • 2 aydir kullanıyorum oldukca iyiler bas da iyi kötü değil ses yüksek ve oldukça net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torabi -- 25 Mayıs 2019; 17:8:38 >
  • Samsung bir telefon ile test etseydiniz daha iyi olurdu.Samsung Wearable'da equalizer ayarını dynamic'e getirin.Bana gorede tiz fazla fakat equalizerdan bass ayarını yapinca basslar cok cok daha iyi oluyor.Iphone ile test etmeniz yanlis olmus.Samsung ekosistemine sahip olan bir urunu samsung cihazi ile test etmeniz gerekirdi daha sonra apple ile test ederdiniz.Malesef inceleme olmamis.Uzun kullanim gibi bir test olursa iyi olur en azindan samsung telefon ile kullanim yada 1 2 equalizerdan ufak ayar yapilmis seklinde.

Rting bass'a 8.5 vermis.Ayrıca RTings'e göre en iyi gerçek kablosuz kulaklıklardan biri gerçek kablosuz kulaklıklar klasmanında 1.sırada.F/P'in uç noktalarında rakipleri gibi pahalı değil.
    https://www.rtings.com/headphones/reviews/best/by-type/truly-wireless-earbuds#recommendation_67388

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 25 Mayıs 2019; 20:12:29 >

• Bir kulak arkamız kaldı görseli sandım :)

• 08:07 de ne güldüm :) ilahi Enis :)

• Video ön izlemesinde parmağıyla kulağının arkasını gösterince bende yeni bir vergi haberi sandım, kulaklık çıktı.

• Galaxy kullanıcısı olarak bundan düşünüyorum. Siz kullanıyormusunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    iPhone'da daha iyi çalışıyor. iPhonedo incelemesini izleyin 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0EFF95B10

Galaxy kullanıcısı olarak bundan düşünüyorum. Siz kullanıyormusunuz?
    evet kullanıyorum.S10 ön alımına hediye verildi.Daha önce icon x 18 kullanıyordum.Rahatlık ve konfor olarak buds çok daha güzel ses kaliteside bir tık daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

iPhone'da daha iyi çalışıyor. iPhonedo incelemesini izleyin 😂

izledim hocam demek istediğim inceleme yarım olmuş wearable uygulamasını kurmadan test etmişler izlediği kadarıyla bu yüzden eksik bir inceleme olmuş bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu ürünleri hem androidde hem ios da deneyemiyor musunuz? İki ekosistem bir değil ki. Akıllı saat için de söylemiştim şimdide söylüyorum, yapmak için yapmayın siz '''DonanımHaber''siniz. Genel olarak ürünleri incelerken daha fazla teknik bilgi olsun, daha kapsamlı olsun. Biraz EQ ile oynasanız derine inseniz ne güzel olur. Bu bir ön inceleme fakat geneldede bunlardan yoksun incelemeler.

• Her ne kadar kablosuz kulaklıklara çok heves etsem de yolda dinlerken kulağımdan düşeceği veya kaybedeceğim kuşkusuna mani olamıyorum. Bence iki kulaklığı birbirine bağlayan bir ipin bir kablonun olması gerektiği düşüncesindeyim. En azından ikisi birden kaybolmaz biri düşerken diğeri tutar veya kulağımdan çıkarttığımda boynumda asılı kalabilir olmaları bana daha mantıklı geliyor. O yüzden hala bunları satın almakta tereddüt ediyorum.

• müzik ve video sesi her ne kadar tatmin edebilir olsa dahi dışarıda konuşma sesi berbat ve 7 saat extra sarj airpods ile kıyasla çok kötü
    uzun süre kullandım ve kulaklarım yanıyordu ve dışarıdan gelen sesleri duymak zor bana hitap etmiyor üstelik kulaklığın kutuda mesut abinin dediği gibi manyetik olmaması çok kötü içeride bile ses kalitesi bence çok tatminkar değil...

• Gear iconx ile aynı özelliklerdeyse bulaşmayın 1yılda 7defa servise götürdüm. Ya kulaklığın birinde ses kısıklığı oluyor yada kulağımda olmasına rağmen kulaktan çıkarıldı uyarısı verip duruyor. Şuan bile 10 gündür serviste. Bu paranın yarısına kral bi kablolu kulaklık alın.

• ya normal 2 si 1 nerde kardeşim para veriyoruz internete!

• Haylou GT1 Plus modelini de inceler misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Samsung bir telefon ile test etseydiniz daha iyi olurdu.Samsung Wearable'da equalizer ayarını dynamic'e getirin.Bana gorede tiz fazla fakat equalizerdan bass ayarını yapinca basslar cok cok daha iyi oluyor.Iphone ile test etmeniz yanlis olmus.Samsung ekosistemine sahip olan bir urunu samsung cihazi ile test etmeniz gerekirdi daha sonra apple ile test ederdiniz.Malesef inceleme olmamis.Uzun kullanim gibi bir test olursa iyi olur en azindan samsung telefon ile kullanim yada 1 2 equalizerdan ufak ayar yapilmis seklinde.

Bende önceden rtings'in kulaklık incelemelerini kıstas alırdım. Hatta forumda bu konu ile alakalı birkaç arkadaş ile tartışmıştım. Ta ki 2. nesil airpods'u dinleyene kadar. Rtings'e baksan basslar rezalet, halbuki canlı dinleyince zerre kadar alakasi olmadığını görüyorsun. Basslar gayet tatminkardı. O yüzden rtings'in kulaklık incelemelerini dikkate almıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.