Şimdi Ara

Aral Game'den Oyunseverlere Yüzlerce Oyunda Karne İndirimi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aral Game, bugün itibariyle yüzlerce kutulu oyunda büyük indirim başlattı. Yılın hit oyunlarının dahil olduğu %80’e varan indirim, oyuncuların yüzünü güldürüyor. Büyük indirim PES 2019, Call of Duty Black Ops 4, Tom Clancy’s Division2, Far Cry New Dawn, Fallout 76, Assassin’s Creed Odyssey gibi sezonun bir çok popüler oyununu da kapsamaktadır. PC, Xbox One ve PS4 kutulu oyunları; D&R, Media Markt, Overgame, Teknosa, Vatan Bilgisayar ve aralgame.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

İndirim 17 Mayıs – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında belirtilen noktalarda geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır.

basın bülteni

• şunları ''büyük indirim'' diye karşımıza çıkarıyorlar birde yüzleri kızarmadan.ne diyeyim, allah ıslah etsin.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bunlardan oyun alan var mı hala
  • Yine olmayan ürünlere harika indirimler yapmışlar.

• İndirimin sözcük anlamı değişti artık ...
  • Hala alan var ki yapıyorlar indirim diye bindirim :D Dolar 3TL iken de 4TL iken de biliyoruz bunları. Bunlardan oyun alıp bunlara para kazandıracağıma ya oyunu hiç oynamam ya da dijital alırım daha iyi..
  • Bunlardan oyun alacağıma steamdan normal fiyatına alırım normal fiyatı bunlardan daha ucuzdur
  • Koskoca aral firmasınin "buyük" indirim dediği bu muymuş? Ben pek bir indirim göremedim de anca donumuzu indirelim var
  • Ac odiseye kahkaha attım. Sayfayı aşağı kaydırdıkça gülmekten boğazım ağrıdı

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • division 2de ekrana püskürdüm 400 tl, büyyyyük innnndirim ahauahauahauah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'de oyuncu olup da Aral'ı seven kaç kişi var acaba? Insanlar nefret ediyor. Indirimi.batsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala nasil batmadi bunlar.
  • Bunlar mı indirimmiş? Bana daha çok bindirim gibi geldi. Alsınlar o indirimi, müsait bir taraflarına monte etsinler.
  • Stokta olmayan oyunlara indirim yapmak, neyin kafasını yaşıyorsun aral

• quote:

Orjinalden alıntı: Rogue Agent

division 2de ekrana püskürdüm 400 tl, büyyyyük innnndirim ahauahauahauah

"%80’e varan indirim" buradan ne anlıyorsun ?

• Bunlar neden batmıyor ya. Cidden kim alıyor bu oyunları bu fiyatlara?

• quote:

Orjinalden alıntı: keremec

Bunlar neden batmıyor ya. Cidden kim alıyor bu oyunları bu fiyatlara?

İllaki aral'ın kazanmaması için araldan almamak yetmiyor.Aral dağıtımcı olduğu için getirdiği oyunları, karına diğer oyun satan yerler olan (D&R, Media Markt, Overgame, Teknosa, Vatan Bilgisayar) gibi teknoloji marketlere veriyor vede buradan alınan aralın dağıtımını üstlendiği oyunlar oyuncular tarafından alınmaya devam ettiği sürece,satılan oyun başına kar etmeye devam ediyor....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Manhunt Three

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Rogue Agent

division 2de ekrana püskürdüm 400 tl, büyyyyük innnndirim ahauahauahauah</blockquote>

"%80’e varan indirim" buradan ne anlıyorsun ?

Yalan, yanlış, kandırma anlıyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.