Şimdi Ara

Audi resmen açıkladı: TT üretimi sona eriyor, elektrikli model yolda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Audi fanları için üzücü ancak çok da sürpriz olmayan bir haber var. Şirket tüm dikkatini SUV ve elektrikli araçlara odaklayacağı için TT'yi sonlandırmaya hazırlanıyor. Audi yönetim kurulu başkanı Bram Schot, Almanya'daki son hissedarlar toplantısında yakında TT'yi seriden çıkaracaklarını doğruladı.

Ayrıca Bkz.2019 Skoda Superb tanıtıldı: Hibrit seçeneği ve yeni teknolojiler
    Audi'nin bu yönde bir karar almasındaki neden TT satışlarının yavaş gitmesi. Sportif coupe satışları eskisi gibi değil ve Audi'nin ana şirketi Volkswagen Group'un esas önceliği elektrikli otomobiller. TT yakında sonlandırılacak olsa da Audi yeni bir elektirkli araçla ikonik modelin yerini dolduracak.

Audi'den yedi yeni SUV geliyor

Alman otomobil devi bu yıl yedi yeni SUV sunmayı planlıyor. Bunlar arasında muhtemelen Q8'in iki versiyonu (SQ8 ve RS Q8) olacak. Ayrıca E-Tron Sportback ve Q3 Sportback'in de yolda olduğu söyleniyor. Diğer üç SUV'nin ise yeni Q3'ün daha sportif versiyonları ve hatta bir RS Q7 olabileceği de gelen haberler arasında.

• üzdü be ömrümüz yetmezdi belki ama 0 bir TT almak kaç yıldır hayalimdi

• Çocukluğumuzun efsaneleri bir bir gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vaay be. Şu haber yıktı resmen beni.

• tt yi zaten mqb platformuna geçirerek çoktan bitirmişlerdi. bu şartlarda s3 ve golf r’dan az satması normal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her zaman almak istediğim bir arabaydı ama lanet vergi sistemi yüzünde hep hayal olarak kaldı. Şimdi de üretimden kalkıyor. :(

• Vay be TT'nin varlığını bilmeyen bir nesil olacak ileride :). Sanki Türkiye'de de akım yavaş yavaş SUV a doğru kayıyor.

• Araç bitirildiği gibi birde SUV yapacaklarmış. Yıldım bu çakma 4 çekerlerden

Not : Ne TT ne de SUV alacak param yok!

• Vay be kullanmak nasip olmadan gidecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türk Telekom'u Audi mi üretiyordu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

Türk Telekom'u Audi mi üretiyordu?
    Cok komik

• Scrocco sonrası tt nin vedasıda normal. Bir kesimin önüne geçmeye çalışıyorlar xD

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bi TT RS iyi giderdi be... 5 silindirli canavar motor.

• Vay be, 2004 yılında NFS underground2'de TT 8N kasa kullanan nesil burada'mı

• Underground 2 çok gerçekçi sürüş fiziklerine sahip bir oyundu çünkü TT'nin kullanımı oyunda bile zevksizdi Anca domuz gibi kafadan kayıp dursun, Golf 4'de öyleydi, ikisi aynı araç zaten. Bir kere daha birini alıp modlayıp şehirde gezdiğimi hatırlamıyorum.

Gerçekte müthiş keyifli bildiğimiz otomobillerde hakikatten müthiş keyifliydi oyunda. İşim olmasa valla kurar oynarım canım çekti bak.

TT'nin ölümüne çok üzülmedim de efsane 5 silindir turbo motorun akıbeti kötü, ona üzülürüm. TTRS gidince motorun tek kullanıldığı araç RS3 kalıyor, tek araç için de bu motoru üretmeye devam etmeleri çok çok zor. 2.0 turbo 4 silindir temcit pilavını önümüze sürecekler büyük ihtimal. Resmen otomotivde özgünlüğün, farklı tercihlerin, karakter özelliklerinin kaybolmasına, otomotivde piramitleşmeye tanık oluyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcohol06

Underground 2 çok gerçekçi sürüş fiziklerine sahip bir oyundu çünkü TT'nin kullanımı oyunda bile zevksizdi Anca domuz gibi kafadan kayıp dursun, Golf 4'de öyleydi, ikisi aynı araç zaten. Bir kere daha birini alıp modlayıp şehirde gezdiğimi hatırlamıyorum.

Gerçekte müthiş keyifli bildiğimiz otomobillerde hakikatten müthiş keyifliydi oyunda. İşim olmasa valla kurar oynarım canım çekti bak.

TT'nin ölümüne çok üzülmedim de efsane 5 silindir turbo motorun akıbeti kötü, ona üzülürüm. TTRS gidince motorun tek kullanıldığı araç RS3 kalıyor, tek araç için de bu motoru üretmeye devam etmeleri çok çok zor. 2.0 turbo 4 silindir temcit pilavını önümüze sürecekler büyük ihtimal. Resmen otomotivde özgünlüğün, farklı tercihlerin, karakter özelliklerinin kaybolmasına, otomotivde piramitleşmeye tanık oluyoruz.
    Mitsubishi evo bitirilmesine üzülmüştüm cidden efsane araçtı

Efsaneler bir bir gidiyor

• Dunya ölüyor. 2.5 5 silindir makineye Allah rahmet eylesin. V10 da vefat eder yakinda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.