Şimdi Ara

Açılır-kapanır ön kameraya sahip Oppo K3 resmen duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Açılır-kapanır ön kameraya sahip Oppo K3 resmen duyuruldu

Oppo bugün K3 olarak adlandırılan yeni bir orta sınıf telefon tanttı. Modern tasarım trendlerinden nasibini alan cihaz çentiksiz ekran ve açılır-kapanır selfie kamerası ile birlikte geliyor. Ayrıca iyi de bir işlemcisi var.

Ayrıca Bkz.Türkiye’deki kullanıcılar Facebook’tan tazminat alabilir
    Oppo K3, yüzde 91 ekran-gövde oranına sahip. Akıllı telefon 6.5 inç Full HD+ (2340 x 1080 piksel) AMOLED ekran taşıyor. Qualcomm Snapdragon 710 yonga setinden güç alan cihaz 6 ve 8 GB RAM'li olarak tercih edilebilecek. Aynı zamanda 64 GB, 128 GB ve 256 GB dahili depolama seçeneklerinin olduğunu belirtelim. Daha fazlası için microSD kart desteği de mevcut.

Çift arka kamera ve 3.765 mAh pil

Cihazın arka tarafında 16 megapiksel ve 2 megapiksel sensör kombinasyonundan oluşan çift kamera sistemi var. Kullanıcıların düşük ışıkta ve gece çekimlerinde daha iyi performans alabilmeleri için Ultra Clear Night View 2.0 modu bulunuyor. 16 megapiksel sensörlü ön kamera ise 200.000 açma-kapama testinden geçen açılır-kapanır mekanizma ile çalışıyor.

Akıllı telefonda VOOC 3.0 hızlı şarj desteği olan 3.765 mAh kapasiteli bir pile yer verilmiş. Diğer özellikleri arasında 6. nesil ekrana gömülü parmak izi tarayıcı, USB Type-C portu, 3.5 mm kulaklık girişi ve Game Boost 2.0 yer alıyor. Cihazın kutudan Android 9 Pie tabanlı ColorOS 6.0 ile çıkacağını da ekleyelim.

İşte Oppo K3'ün fiyat etiketleri:

• 6 GB RAM + 64 GB depolama = 230 dolar

• 6 GB RAM + 128 GB depolama = 275 dolar

• 8 GB RAM + 256 GB depolama = 332 dolar

Ön siparişe açılan akıllı telefon 1 Haziran tarihinde satışa sunulacak. Şimdilik sadece 6 GB RAM'li varyantı satın alınabilecek. Daha sonra da 8 GB RAM ile güçlendirilmiş versiyonu piyasaya sürülecek.

• adam açma kapama mı sayacak ha bozuldu ha bozulacak diye. gerilim filmi gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi termomuk -- 23 Mayıs 2019; 17:31:54 >
  • 200.000 az değil merak etme...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manhunt Three -- 23 Mayıs 2019; 17:33:48 >
  • Huawei'nin başına gelenlerden sonra Çinli Markalardan telefon da alınmaz!

Her an her şey olabilir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.5 aydır Xiaomi kullanıyorum. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Böyle Amerika ve Güney Kore destekli arkadaşlara aldırmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

1.5 aydır Xiaomi kullanıyorum. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Böyle Amerika ve Güney Kore destekli arkadaşlara aldırmayın
    1.5 aydır kullanıyorsun... eee? Güle güle kullan.

Biz de Huawei telefonumuzu daha düne kadar sinir, stres olmadan kullanıyorduk! Ne oldu? 1 günde her şey allak bullak olmadı mı?

Trump'un sağı solu belli olmaz

Firkrimizi söyledik diye Abd sevdalısı mı olduk?

• Eeesi, bu fiyata alınabilecek en iyi telefonu aldığımı düşünüyorum ama kulaklık çıkışı berbat. Kulaklıktan ses boğuk çıkıyor.
    Trump'a ne bakıyorsunuz yav Huawei telefonun varsa gidebildiği yere kadar kullan. Umarım sorun olmaz.
    Sadece Amerika demedim ki Güney Kore de dedim.

• Bizim Oppo Türkiye saçma sapan gereksiz pahalı cihazları getirip asla alınmayacak fiyatlardan sunacağına bunları getirmeli işte, 230 dolarlık olandan oranın vergisini çıkmadan ve burada %50 ÖTV eklesen bile 2500 TL civarı oluyor, Oppo Türkiye istese bu cihazı getirir ve 2000'den bile satar, takır takır da satar ama adamların satış yapmaya niyeti yok ki... Satmamak için uğraşıyorlar

• Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Hiç bir markanın fanı değilim, beni de zerre ilgilendirmiyor.

Sadece şu 2 gündür yaşanan olayları görünce, her an her şey olabilir

Trump (Cumhuriyetçi Parti), niyeti bozmuş. Çin'e savaş açmışa benziyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 23 Mayıs 2019; 18:38:4 >
  • Ben de hangisi parama değerse onu alırım. Takım tutar gibi marka tutmam. Ama bu Çinli markalar olmasaydı hangi telefonu alırdım inan bilemezdim. Bu konuda bizim gibi düşük ve orta gelirli insanlar için ilaç gibi geldiler.
    Trump nasıl böyle şeyler yapabilir anlamıyorum ama sadece Trump değil bu istihbarat meselesi bence. Ayrıca koskoca Apple bile Çin'de üretim yapıyor. Çin, Apple'ı kovabilir mi?

• Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Çin, esnaf bir ülke

Kar-zarar dengesine bakıyor... Apple'i bir anda ülkeden kovarsa, bir sürü Çinli işsiz kalacak...o yüzden ağırdan alıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 23 Mayıs 2019; 18:50:52 >
  • Açılır-kapanır ön kamera benim gibi takıntılı insan varsa sıkıntı cidden. Kesim bozarım onu ben :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu kamerayı hala ekranın altına koyacak teknoloji yok mu? yoksa akıl mı edemiyorlar?

Koy işte ekranın altına, saat göstergesinin yanına falan, ekranı kaplayan uygulamalarda(video, oyun vs.) kullanım dışı kalsın, geri kalan işlemlerde aktif olur. Çok zor bir mühendislik olmasa gerek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodin -- 23 Mayıs 2019; 21:24:18 >
  • fotoburak F kullanıcısına yanıt
    Asıl senin Babanın malı galiba, bu kadar savunduğuna göre!

Mate 20 pro, 1000 TL'ye düştü de haberimiz mi olmadı?

Huawei telefon kullanmayıp, şakşakcılığını yapmak da yeni moda galiba!

Yalan söylecek halim yok, cihaz güzel ama şu anki hali bir çok kullanıcı gibi benim de canımı sıktı. Sana batan tarafı?

Ayrıca yanlış bir şey mi söylemişim, bak bakalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 24 Mayıs 2019; 1:27:12 >
  • En azından ekran temiz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.