Şimdi Ara

Ancestors: The Humankind Odyssey 27 Ağustos'ta PC için, Aralık'ta PS4 ve Xbox One için Çıkacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yayıncı Private Division ve geliştirici Panache Digital Games, üçüncü şahıs aksiyon macera oyunu Ancestors: The Humankind Odyssey'nin 27 Ağustos'ta Epic Games Store üzerinden PC için, Aralık'ta PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacağını duyurdu. (Oyun Steam'e 27 Ağustos 2020'de gelecek)

Oyunun Epic Games Store üzerindeki tanıtım yazısı:

Assassin's Creed'in yaratıcısından bu yeni macerasında, inanılmaz insan evriminin inanılmaz spiritüel yolculuğuna çık ve 10 milyon yıl önceki yolculuğa başla.

İnsanlığın şafağındaki Neojen Afrika'yı keşfet. Nefes kesici her manzaranın etrafında tehlikeler gizleniyor.

Yeni toprakları keşfederken korkuyu yenerek bölgeni genişlet ve sayınızı arttırmak için klanını büyüt.

Nesiller boyunca evrimini sürdür ve hangi yetenekleri öğreneceğine karar ver. Her oyuncunun seyahatini eşsiz hale getirmek için sonraki nesillere hangi bilgilerin geçeceğini seç.

Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.   

• Saçma sapan bir oyun olmuş. Evrim saçmalığının üzerine de başka birşey olamazdı zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nevfel

Saçma sapan bir oyun olmuş. Evrim saçmalığının üzerine de başka birşey olamazdı zaten.

Sana bir sır vereyim mi? Evrim var..Vallahi var

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 2019 yılında internet kullanmayı bilip de "evrim saçmalığı" diyebilen insanların olduğunu görmek
  • Fikir süper ama ben altından kalkabileceklerini zannetmiyorum. Umarım yanılırım

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Evrim olduğuna inanan arkadaşlara bir soru, maymun atalarınız mı verdi bu bilgiyi size :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Evrim olduğuna inanan arkadaşlara bir soru, maymun atalarınız mı verdi bu bilgiyi size :)
    Hayır. Seni referans alıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.