Şimdi Ara

Düşük PC'lerde çalışabilen PUBG LITE, Türkiye'de çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi donanımlı bilgisayarlara sahip olmayanlar tarafından merakla beklenen PUBG LITE, sonunda Türkiye’de resmi olarak oyunculara sunuldu. Oyun, standart PUBG’nin grafiksel anlamda kırpılmış hâlini ücretsiz olarak herkesin eğlencesine sunuyor.
    Battle royale kategorisini başlatan ve zamanla tüm dünyayı kasıp kavuran bir akım hâline gelmesine sebep olan PUBG, kullanıcılar tarafından hep oyunun fiyatı ve gerektirdiği sistem yüzünden eleştirilmişti. Firma bu eleştirileri dikkate alarak ücretsiz ve grafik anlamda yorucu olmayan bir sürümün betasını kullanıma açtı.

PUBG LITE için minimum sistem gereksinimleri:

• En az 2,4GHz frekansında Intel Core i3
    • 4GB RAM
    • Intel HD 4000 dâhili grafikleri

PUBG LITE için önerilen sistem özellikleri:

• En az 2,8GHz frekansında Intel Core i5
    • 8GB RAM
    • GTX 660 ya da Radeon HD 7870 grafik kartı 
    PUBG’nin standart hâlinin bilgisayarların diskinde 30GB yer kaplaması da oyuna ulaşmak isteyen fakat düşük disk kapasiteli laptop kullanıcıları için büyük bir problem oluşturuyordu. PUBG LITE, PC diskinde sadece 4GB yer kaplıyor.
    Oyunu indirmek için buradan resmi sayfaya girebilirsiniz. PUBG LITE tarafından atılan tweete göre bu akşam saat 17’de kutlama ve oyuncu sorularını yanıtlama amacıyla bir yayın da yapılacak.

• Battle royal kategorisini başlatan demek doğru değil zira öncesinde arma ve h1z1 var tabi hepsinin yapımında playerunknown nikli geliştiricinin parmağı var ama evet dünyanın geneli pubg sayesinde tanıdı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Düşük PC'lerde çalışabilen PUBG LITE, Türkiye'de çıktı
  • Keşke emülatör yerine mobile versiyonun Pc hali olsaydı. Yerden otomatik toplama varken tek tek “bu mu olsun bu mu” diye eklenti seçmeyi sevmiyorum hangisi iyiyse al geç eksikse al geç

• ayarlardan yapabiliyosun .)

• Şimdi hocam ben pubg lite yükle dedim yükle 2 gb filandı galiba Yüklenedi
    Başlat diye bişey çıktı tıklıyorum 3 sn çalışıyor yazıp bidaha başlat yazıyor
    bekliyorum açılmıyor kaç kez kapatım açtım bi bakarsanız sevinirim .)

• Hilenin önüne nasil geçicekler merak ediyorum.

• Keşke ping değerleri biraz daha iyi olsa bende 65-111 arası dalgalanıyor...

• rakiple çatışırken duvar arkasına geçtikten sonra ölmeye devam edeceksek pek bir anlamı yok benim için.

• Sonunda şu aptal emülatör belsaından kurtuldum çok şükür.

• Hile yapanlar ne olacak diye soranlar için güzel ve sevindirici bir haber söyleyeyim. Anlık banlanıyorlar. Kafanız rahat olsun, bu gözler şahit. Daha az önce lobideyken "şüpheli bir haraket gözlemlendiğinden oyuncu uzaklaştırılmıştır" vari bir şeyler söylemiş ve hileci lobiden banlanmıştı. Adamlar ellerinden geleni yapıyorlar.

• Akşam olsada eve gidip bir denesem. Yüksek ping alan arkadaşlar .
    Sorun oyunda mı yoksa internet bağlantınızdan mı kaynaklı. Hay allah.
    4.5g modem var pinglerim normalden 1 tık yüksek olabiliyor. Şüphe düştü içime şimdi.

• Mobil versiyon bana daha iyi geliyor oyunda karışıklık yok yerden bana en uygun olan şeyleri topluyor değiştiriyor.Pc versiyonunda ise çantayı aç silahın üstüne at vs uğraştırıcı geliyor bana.

• Şu an iniyor.. 1-2 el oynadıktan sonra yorumlarımı yapacağım.

• Düşük pclerde çalışacak diye sevindik lâkin elimizde ki pc düşükten de kötüymüş en düşük ayarlarda 17 fps anca alıyorum.

• Ussuz kullanıcısına yanıt
    Eğer cihaz laptopsa ve dahili grafik dışında birde nvidia/amd grafik varsa içinde oyun dahiliyi görüyor onu nvidia denetim masasından hariceye çevir

• Düşükler.

• artık gına geldi yeter ya

• deniyelim bakalim geçen h1z1 gireyim dedim hileden gecilmiyor pubgde olmaz umarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.