Şimdi Ara

Sony PS5 ile PS4 Pro'nun Yükleme Sürelerini Karşılaştırdı, PS5'ten Yeni Detaylar Paylaştı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Corporation, bugün Tokyo'da düzenlenen Sony IR Day 2019 kurumsal strateji toplantısında PlayStation 4 Pro ile yeni nesil PlayStation konsolunun performansını Marvel's Spider-Man oyunu üzerinde karşılaştırdı.

Sony Corporation başkan ve CEO'su Kenichiro Yoshida:

- "PlayStation'ın oyun oynamak için en iyi yer olarak kalmasını sağlamak için Sony Interactive Entertainment üçüncü parti geliştiricilerle çalışmalarını sürdürmeye ve ilişkilerini geliştirmeye devam edecek."

- Yoshida, PlayStation'ın kesintisiz doğasını açıklarken "her zaman, her yerde, kesintisiz" ifadelerini kullandı.

Karşılaştırma videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Sony'nin basın bülteninden yeni nesil PlayStation hakkında yeni detaylar:

- PlayStation'ın gelecekteki yönü için iki anahtar kelime: "sürükleyici" ve "kesintisiz".
    - Yeni nesil konsol: Gelişmiş işlem gücü ve özelleştirilmiş ultra hızlı, geniş bant SSD sayesinde çarpıcı biçimde geliştirilmiş grafik rendering hızı ile "sürükleyici" bir deneyim.
    - Streaming: "Remote Play" ve "PlayStation Now"ın evrimi sayesinde her zaman, her yerde kesintisiz bir oyun deneyimi. Sony, mükemmel içerikle birlikte en iyi programlama, streaming, bulut ve 5G teknolojilerini kullanarak PlayStation'ı oyun oynanacak en iyi yer yapma misyonunu sürdürecek.
    - Bu çabaların bir parçası olarak, Sony Corporation bulut oyunculuk ve oyun streaming servislerini geliştirmek için Microsoft ile ortaklığa gitti.

Sony Interactive Entertainment başkan ve CEO'su Jim Ryan'dan yeni nesil PlayStation hakkında yeni detaylar:

SIE Nesillere İnanıyor

- Tamamen dönüşebilir ve sürükleyici bir oyun deneyimi sunmak için yeni teknolojinin gücünden yararlanacağız.
    - Topluluğumuzu yeni nesile daha önce hiç olmadığı kadar hızlı ve sorunsuz bir şekilde geçirmek için geriye uyumluluktan yararlanacağız.
    - İçerik oluşturucuları için uygun ortamı sağlayacağız.

Yeni Nesil

Şu ana kadar konuştuklarımız:

Tamamen yeni CPU, GPU
    SSD
    Geriye uyumluluk
    Ray-tracing
    8K desteği
    Disk desteği
    3D ses

Şu ana kadar konuşmadıklarımız:

Çıkış tarihi
    Fiyat
    Oyunlar
    Kullanıcı deneyimi
    İlk ve sonra çıkacağı ülkeler

PlayStation 4'ün Kritik Rolü

- Taahhüt ve karlılık önümüzdeki üç yıl boyunca devam edecek.
    - Yeni nesil başarı için kritik oyuncu tabanının erkenden adapte olmasını sağlayacağız.
    - Özel AAA oyunlar hala PlayStation 4'e gelecek. (The Last of Us Part II, Death Stranding, Ghost of Tsushima).

SIE Oyuncu Seçimine İnanıyor

Yaygınlaşmış iş modeli:

PS1 ve PS2: CD / DVD
    PS3 ve PS4: Blu-ray + İndirme
    Yeni Nesil: Blu-ray + İndirme + Streaming

Yeni Nesilde Streaming'in Rolü

Vizyonumuz: Zenginleştirilmiş ve büyük ölçüde geliştirilmiş bir PlayStation topluluğu ve zaman ve mekandan bağımsız olarak zevk alınabilir ve paylaşılabilir PlayStation deneyimi - konsolla veya konsol olmadan.

• Gümbür gümbür geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS5 ile yeni bir çağ başlayacak. Spiderman 2, GOW5, Horizon Zero Dawn 2 dehşet olur
  • Yeni nesile ps5 le baslicam gibi. One x in performans farki yeni nesilde esitleniyor. Fiyat politikasina da bakariz, uygun olmazsa gamepassle devam edilir.

• Tabi canım olay sadece Yükleme sürelerinden ibaret değil, Oyunun hızınada yetişmesi lazım cihazın...PS5 sayesinde çok daha hızlı, Çok daha karmaşık sahnelere sahip oyunlar göreceğiz..Ve veri hızının artması direk görselliği ciddi oranda etkileyecek, Çünkü bir 4K resim bile açmak mesela olabilirken, 4K Texture'lere sahip oyunlar ayrı bir mesele...Herhalde o beklediğimiz CGI kalite yakalanacak..Şuan GOW-Uncharted 4 falan oynuyorum gerçektende çok az kalmış CGI görsellere..PS5'in özel oyunları ağızları açık bırakacak..Mesela Yeni GOW 2'de epik savaşlar göreceğiz.. Arkaplanda düşünsenize dağların yıkılıp-dev yaratıkların savaştığı sahneler falan..Herşey veri hızına bağlı..
  • çok iyi ama ekonomi bu durumdayken vergisiyle osuyla busuyla minimum 8 bin liradan gelir türkiyeye

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • PS4'de oynamak istediğim bir çok oyun var ama parasızlıktan PS4 alamadım. Şu PS5 geriye uyumluluğu kolay olursa (ps4 diskleri çalışırsa) çok iyi olacak. İnşallah atanabilirsem ps5 neslini kaçırmak istemiyorum.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Umarım atanırsınız. Moralinizi bozmak istemem ama oyun fiyatları böyle giderse atanmak da bir işe yaramayacak oyunlar açısından.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Akbell

PS4'de oynamak istediğim bir çok oyun var ama parasızlıktan PS4 alamadım. Şu PS5 geriye uyumluluğu kolay olursa (ps4 diskleri çalışırsa) çok iyi olacak. İnşallah atanabilirsem ps5 neslini kaçırmak istemiyorum.

Hocam PS5 daha mantıklı olur bu saatten sonra..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akbell

PS4'de oynamak istediğim bir çok oyun var ama parasızlıktan PS4 alamadım. Şu PS5 geriye uyumluluğu kolay olursa (ps4 diskleri çalışırsa) çok iyi olacak. İnşallah atanabilirsem ps5 neslini kaçırmak istemiyorum.
    Hocam daha ps5in çıkmasına en az 1,5 yıl var. Ben senin yerinde olsam ilk kasa PS4 alırım (2. El sağlam bulabilirsiniz) ordan oynanırim PS4 oyunlarını. Ben de 2015te aldığım ilk kasa PS4 var şuan rdr2 oynuyorum sıkıntısız. Spider-man, Horizon vs. onları da oynadım sıkıntı olmadan.

• BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    Evet zaten en iyi ihtimal ps5 çıkış zamanında param olur :D gerçi çok pahalı olacak ama.. Dolar bir yandan vergiler bir yandan. 4000 TL gözden çıkarmak lazım en azından :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    Haklısınız. Zaten yılda bir iki oyun anca alınır fazlası kaldırmaz..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Koşa koşa alın arkafaşlar oyunlar da çok ucuz zaten doya doya oynarsınız.

• Sony Tr , 5 oyun alana 1 cihaz hediye eder mi acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Koşa koşa alın arkafaşlar oyunlar da çok ucuz zaten doya doya oynarsınız.

Dur bakalım nasıl servisler verecekler..
  • Ps4 gibi zayıf bir cihazda böyle efsane oyunlar sunan firma ps5 gibi bir canavarla şov yapacaktır, oyun dünyası çığır atlayacak
  • Bana böyle haberlerle değil, exc. oyunlarla gel Sony...

• Etkileyici :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Alet iyi güzelde fiyatı tahmin etmek lazım. Kaçtan çıkar acaba TR de ?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Çıktığı gün alıcam Allah ömür verirse

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.