Şimdi Ara

Çift arka kameralı Sony Xperia 20'nin görselleri ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sony bu yılın başlarında Xperia 10 serisi tanıttığında, 21:9 görüntü oranına sahip uzun bir ekran ve arka kamera yerleşimi ile yeni bir tasarım sunmuştu. Şirketin Xperia 20 ile aynı tasarımı sürdürmeyi planladığı gösteren yeni görseller ortaya çıktı.

Ayrıca Bkz.ABD Huawei’yi kara listeye aldı
    İlk bakışta Xperia 10 ile Xperia 20 arasında ayrım yapmak oldukça zor. Arka panel tasarımı da dahil olmak üzere her iki akıllı telefon da neredeyse aynı. Yeni telefonun ekranı önceki model kadar uzun. Yani bu da 21:9 görüntü oranı sunacağı anlamına geliyor.

Çift arka kamera ile gelecek

Yayınlanan görseller cihazın yatay şekilde konumlandırılmış çift arka kameraya sahip olacağını ortaya koydu. LED flaş ise kamera modülünün hemen üstünde yer alıyor. Arka panelde Sony logosu ve Xperia markası da göze çarpan detaylar arasında.

Raporda Sony'nin yeni telefonda, Xperia 10'daki gibi tamamen metal tasarım yerine metal-cam veya metal-plastik kullanabileceği belirtiliyor. Xperia 20'nin teknik özellikleri, fiyat etiketi ya da ne zaman piyasaya sürüleceği ile ilgili henüz bir bilgi yok.

• millet kamerayı telefonun içine sokar, arkadna 180 derece açıyla döndürür, ekrana delik koyar, kızaklı tasarım geliştirir. sırf tamamen ekran deneyimini yaşatmak için. bu hırbolar da gider odun gibi çerçeve koyar kamera için. bravo sony kardeş kimsenin aklına gelmemişti böyle bi yenilik. tebrikler en iyi çözümü siz bulmuşsunuz diğer firmalar mal zaten onca para harcıyor sırf şu ön kamera argesi için.
  • Hala aynı sıkıcı tasarım. Sonuç değişmeyecek maalesef...

• Sempatim olan bir firma sony ama ..ke sürülecek akıl yok bu firma da yıl olmuş 2019 rakip firmalar tasarımsal açıdan almış başını gitmiş şu hale bak ya...

• Bunlar nasıl embesil ben anlamadım abi. Bilerek satmasın diye telefon üretiyorlar başka açıklaması olamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni tasarım dilini çok beğeniyorum Sony'nin. Herkese hitap edecek diye bir kural yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alın lan bunu burdan, bundan bir b.k olmaz :)

• Yine Sony ve yine tasarım harikası,sektöre yeni bi nefes getiren tasarım detayları.

• millet kamerayı telefonun içine sokar, arkadna 180 derece açıyla döndürür, ekrana delik koyar, kızaklı tasarım geliştirir. sırf tamamen ekran deneyimini yaşatmak için. bu hırbolar da gider odun gibi çerçeve koyar kamera için. bravo sony kardeş kimsenin aklına gelmemişti böyle bi yenilik. tebrikler en iyi çözümü siz bulmuşsunuz diğer firmalar mal zaten onca para harcıyor sırf şu ön kamera argesi için.
  • 2,5 sene önce alıp hala kullandığım xperia xa'nın tasarımı daha güzel.

sony mobile'ın düştüğü duruma üzülüyorum,eski hallerine dönseler başka marka telefon almam aldırmam.
  • mi mix in çift kameralı ve kalın cercevelisi, ama o tasarım 2016 da çıkmıştı. sony treni kaçırdığını sonunda anladı. :D

• Kameralar nerede, el sallayalım mı? Çok şakacısın Sony!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.