Şimdi Ara

Pioneer ve Onkyo markaları satıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Ses teknolojileri alanında önemli bir yere sahip olan Onkyo ve alt markası Pioneer diğer bir büyük isim olan Sound United tarafından satın alınıyor. Markaların tüm ürün ve teknolojileri Sound United çatısı altında toplanacak.

Dev birleşme

Son dönemde ses teknolojilerine olan ilgi yatırımların da artmasını sağlıyor. Sound United sektörde daha geniş bir ürün gamı sunabilmek adına satın alımı gerçekleştirdi. Satın alım kapsamında Onkyo firmasının ev ürünleri bölümü Sound United bünyesine katıldı.

Ayrıca Bkz.Avengers: Endgame adım adım rekora gidiyor

Onkyo kendi markasının yanında Pioneer, Pioneer Elite ve Integra markalarıyla farklı segmentlere yönelik ürünler geliştiriyordu. Sound United ise Denon, Polk Audio ve Marantz gibi markaların sahibiydi. Bu birleşim ile Sound United sektörün en büyük ismi haline gelecek. Onkyo sadece dijital yaşam ve entegre sistemlerde bu markaları kullanmaya devam edecek.

Sound United firmasının Onkyo tercihi ise mali konulara dayalı. Onkyo firmasında önemli bir yatırımı olan Gibson geçen yıl iflas edince yatırımını da çekmek zorunda kalmıştı. Bu da Onkyo’yu zor duruma sokmuştu. Sound United hamlesi hayat öpücüğü gibi oldu denebilir. Satın alımın bedeli henüz açıklanmadı.

• Doğan arabaya Pioneer set takma modası vardı bir zamanlar...
    Yaşlanıyorum sanki...

• Beklenen son. yakında Sony nin de uçtugunu görürüz.
  • Pionner son 10 yıldır çok kalitesiz ürünler satıyordu. Teyp olsun hoparlör olsun ses sistemi olsun. Hep piyasa malı ürünleri marka adı altında satıyordu. Arkadaşın arabasının patlak hoparlörünü soküp pionner hoparlör taktık inanın patlak hoparlör daha iyi ses veriyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değişen hiç bir şey olmayacaktır.

Klasik bir "zenginin malı züğürdün çenesini yorar" durumu...
  • Ulan bir garaj Hi-End'çileri kadar olamadılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onkyo, Pioneer, Denon, Marantz demek hi-fi piyasasının yarısı. Onkyo ve Marantz ın anfileri çok iyiydi ama Yamaha tercih etmiştim

• Şahincilerin gözü yaşlı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha Denon Onkyo Marantz Pioneer Polk aynı markanın oldu şimdi?Resmen tekel yapmış adamlar.Diğer tarafta da Harman var zaten.Onu da Samsung mu aldıydı takip edemiyorum bunları artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.