Şimdi Ara

Steam Yaz İndirimleri 2019 tarihleri sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Steam'in yılın en büyük indirimlerini barındıran geleneksel Yaz İndirimleri, bu sene de PC oyuncuları tarafından büyük bir merakla bekleniyor. SteamCN ve SteamDB tarafından bugün verilen bilgilere göre 2019 Yaz İndirimleri'nin tarihleri nihayet ortaya çıktı.

Yaz İndirimleri bu yıl 25 Haziran'da başlayacak ve 9 Temmuz'da sona erecek. Türkiye saatiyle 25 Haziran'da 20.00'da kampanya start verecek. İki haftalık süreçte milyonlarca oyunda %90'a varan büyük indirimlerin yapılması ve popüler birçok yapımın uygun fiyatlarla satılması bekleniyor.

• Yıllardır güzel indirim olmuyor, genel kanı da bu yönde. Bir kaç bağımsız dışında belki korsanlık günlerimden kalma oyunları alırım, hepsi bu. Hiç heyecanlanmıyorum eskisi gibi.

• önce yorumları okudum hadi pek inandırıcı gelmedi, 23. dk diyalogunda gülmekten altıma ..! :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 15 Mayıs 2019; 20:34:1 >
  • Zaten hep aynı haftada oluyor.
  • Usbehci kullanıcısına yanıt
    Eskiden geceden beklerdik hangi oyun ne kadara düşecek merak ederdik, şimdi her şey belli indirimler de o kadar flash değil size katılıyorum.
  • bkaakco kullanıcısına yanıt
    Peki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bari PC’ye alalım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Dostum keşke Valve eskisi gibi güzel indirim yapmıyor olsa :) Durum çok vahim. Döviz yüzünden bize öyle geliyor. Ben 6-7 sene önceki Steam Yaz İndirimlerinden haftalık lise harçlığım ile birden fazla oyun alırdım. Hatırlıyorum da 20-40 lira seviyesine düşerdi ilk senesinde AAA oyunlar. Şimdi düşse düşse 100 üstü seviyeye düşüyor o da indirim etkisi yaratmıyor tabii.

• Haber sızıyor da indirim haberleri içimizi sızlatıyor, öylece bakıyoruz. Bindirimde indirim, beni yolda indirin.

• Valve ve yapımcılar her zaman aynı oranda indirim uyguluyor. Değişen tek unsur türk parasının günden güne değerini yitirmesi.

Birkaç yıldır 'güzel indirim' olmamasının sebebi zaten türkiye de oyunların normal olması gerekenden çoook daha ucuza satılması. Aklı olan yayıncı daha da düşürmek istemez tabii ki.

Birkaç yıldır 'güzel indirim' olmamasının sebebi zaten türkiye de oyunların normal olması gerekenden çoook daha ucuza satılması. Aklı olan yayıncı daha da düşürmek istemez tabii ki.

• Tarihler değil oranlar önemli.

• Haber görselinde kullanılan GIF, hissettiklerimizi açıklamaya yetiyor
  • %90 lık bir indirim olacak oyun sanmıyorum. 5 yıl önce çıkmış bir oyunu hala güncel bir fiyat belirleyip satıyor. Alıp bunu olması gereken fiyatına indirir. Bizde kütüphane çoğalsın diye alır indiririz artık. Yapsın bakalım gta da ya da diğer oyunlarda indiriö. %90 da yapmasın %30 bile yapamazlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.