Şimdi Ara

Xperia 1 İskandinavya’da ön siparişe açıldı: Sony WH-1000XM3 ile birlikte 1000 Euro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
1.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Xperia 1, firmanın uzun ekranlı amiral gemisi olarak kullanıcıların eline henüz geçmemiş olsa da teknoloji tutkunlarının ilgisini çekmeyi başarmıştı. Yeni gelen habere göre ise Xperia 1, Sony WH-1000XM3 kulaklıkla birlikte paket olarak ön siparişe açıldı. Finlandiya operatörlerinden Elisa tarafından sunulan bu paket, 1000 Euro fiyata sahip.
    Kulaküstü kategorisinde gürültü engelleme lideri olarak sınıflandırılan WH-1000XM3, tek başına 300 Euro fiyatıyla sadece bu alana yatırım yapabilen bir kesim tarafından kullanılabiliyor.
    Aynı paket Danimarka’da Bilka, Norveç’te ise Elkjop mağazalarında benzer fiyattan ön siparişe açılmış durumda. Teslimat tarihi olarak 3 Haziran belirtilen paket, cihazın Birleşik Krallık’ta satışa sunulmasının birkaç gün sonrasını gösteriyor.
    Kulaklıklarla gelen paket tahmin edeceğiniz üzere sadece ön siparişte geçerli bir kampanya. Bu operatörler ve mağazalar, tıpkı bizdeki gibi faturaya ek ödeme seçeneği sunduklarından böyle bir satın alım da yapılabilir. Pakette cihazın mor dışında tüm renk seçenekleri bulunuyor.

• Sony Z ve Z2 den sonra Samsung HTC LG Meizu Amiral gemilerini kullandım hiçbirinden sony de ki keyfi ve güveni alamadım. Z 6 senedir hala donmadan kasmadan çalışıyor annem kullanıyor. Z2 yi ise 4 sene kullandım eğer 16gb değil 32gb olsaydı bu serüvene başlamazdım. Bellek az olduğu için az miktarda uygulama kuruluyor. bu yüzden değiştirdim. Kesinlikle ne donanım kalitesi ne de yazılımın keyfi var diğer markalarda. Yaptıkları iş benim için stratejik bir hata KULAKLIK kampanyası yapmak yerine şu cihazın fiyatını 800dolar seviyesinde satışa sunsunlar Umarım Sony Elektronik bünyesine hızlıca sony mobile girerde ülkemize gelir. Şuan için gelecek gibi görünmüyor.
  • Telefon 700 euroya geliyor, oldukça iyi, umarım Türkiye'de Samsung ve Huawei'nin izlediği uygun fiyat politikasını izler ve bu paketi diğerleriyle aynı fiyata verebilir :) Kulaklık zaten 2175 TL Türkiye'de, paket halinde 7000'e verebilirse Sony'nin sağlamlığını ve kalitesini sevenler tarafından tutulabilir. Benim bir arkadaşta Xperia J var, günde 50 kez düşürüyor ama bozamıyor, 7 yıllık cihaz halen tıkır tıkır çalışıyor :D

• Sony Z ve Z2 den sonra Samsung HTC LG Meizu Amiral gemilerini kullandım hiçbirinden sony de ki keyfi ve güveni alamadım. Z 6 senedir hala donmadan kasmadan çalışıyor annem kullanıyor. Z2 yi ise 4 sene kullandım eğer 16gb değil 32gb olsaydı bu serüvene başlamazdım. Bellek az olduğu için az miktarda uygulama kuruluyor. bu yüzden değiştirdim. Kesinlikle ne donanım kalitesi ne de yazılımın keyfi var diğer markalarda. Yaptıkları iş benim için stratejik bir hata KULAKLIK kampanyası yapmak yerine şu cihazın fiyatını 800dolar seviyesinde satışa sunsunlar Umarım Sony Elektronik bünyesine hızlıca sony mobile girerde ülkemize gelir. Şuan için gelecek gibi görünmüyor.

• Avrupa için beleş diyebiliriz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Z2 yi bende hafıza ve ısınma sorunu yüzünden değiştirdim. Harika bir cihazdı. Şimdide annem kullanıyor. Taş gibi cihaz. Ama Sony yanlış politika ile kendi ayagına sıktı. Bizim gibi Sony hayranları bile artık kendisinden vaz geçiyor

• Böyle bir telefonu ve kulaklığı 1000 liraya alabilme ihtimalini düşündükçe öfkeden deliye dönüyorum yeminlen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bloodin kullanıcısına yanıt
    sony mobilde tr den çekildi. 700 euro olsa bile alınmaz bu arada. Sony telefonları öven net fanboydur bu arada. Adamların çıkardıkları telefonlar ne kadar kötüyse fiyatları bir o kadarda pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Avrupa için beleş diyebiliriz.
    He beleş beleş gel Avrupaya al belese

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Gelirim Euro olsa paşa paşa alırdım. Bize kıyasla 7 kat kârdalar.

• oranın parasıyla ( bizim anlayacağımız dilde 1000 TL )
    ama buranın parasıyla 7000 TL !

Hocam Türkiye'ye gelecekmiş gibi konuşuyorsunuz, bir bilginiz mi var?

??? Avrupa'da mısınız?

• İyi fiyat değil zorla kulaklık satıyorlar.

• Curimo kullanıcısına yanıt
    Yok hocam öyle heyecanlanıp yazdım bir an sanki gelecekmiş gibi ama bir ümit işte...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Curimo

??? Avrupa'da mısınız?
    Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Neden mesaja tepki gösterdiniz, alım gücünüz Avrupa'da bizim en az 7 katımız değil mi? Arkadaş yanlış mı konuştu? Yoksa siz de oralardan Türkiye'ye seçim zamanı gelip malum partiye oy verip orda sefa süren kesimden misiniz?
    Valla ne yalan söyleyeyim beni de heyecanlandırdınız.
  • TR'ye gelmeyecek. Boşuna hayal kurmayın.

Operasyon kapandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Curimo

Neden mesaja tepki gösterdiniz, alım gücünüz Avrupa'da bizim en az 7 katımız değil mi? Arkadaş yanlış mı konuştu? Yoksa siz de oralardan Türkiye'ye seçim zamanı gelip malum partiye oy verip orda sefa süren kesimden misiniz?
    Ne malum partiye oy veriyorum ne de sefa sürüyorum.
    Davulun sesi uzaktan hoş geliyor. Youtubeden ordan burdan görüp de "ya bu yabancılar bir asgari maaşıyla bir telefon alabiliyor biz alamıyoruz" diye gezinenlere. Avurpada hayatı beleş sananlara benim tepkim. Evet Avupada belki yaşam standrtlari daha iyi ama onların da giderleri var. Yani aldıkları/aldığımız ücretin tamamı keyfi harcamalarimiza kalmıyor.
    Evet Türkiyenin ekonomik durumu gerçekten kötü kesinlikle iyi diyemem. Üzülüyorum, kızıyorum, bir şey yapamıyorum maalesef. Umarim yakin zamanda bir seyler degisir.

Çok kötü hocam çok, bildiğiniz gibi değil... Ülke tarihinde görülen en değersiz duruma getirildi paramız. İnsan öfkeden deliye dönüyor. Emin olun orada bizden iyi durumdasınız, özelinizi bilmesem de genel olarak konuşuyorum. Geleceğimiz karanlık.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.